2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Pozitif diyorsa geçirmişsin değer küçükse çok önceki bir bağışıklığı gösteriyor diye biliyorum artık rahatsın çiğ et bile ye
Çok çok sağol canım kedimin patilerini rahatça öpememiştim bayadır, onları öpem bari

Çok geç kaldım sormak için ama kızlar bu bağışıklığım var mı demek acaba pozitif negatif dememiş küçük bir değer vermiş igg bakmadılar.
Igg bağışıklığı gösteriyor, igg bakmadıkları için şu anda bağışıklığa dair bilgi yok malesef. Igm de şu anda olan enfeksiyonu. Şu anda yok canım çok şükür. kediyi rahatça öpmek için istersen igg ye de baktır en azından kafan rahat eder :)

yaaaa sendemi ikizzsinnn sewerimm yaaaa cinsiyet tahmini yaptimi ne hissediyrsunn cift mi yoksa tek yumrta ikizimi nadl geciyr hamileligin
Evet, cinsiyet tahmini yapmadı bakalım, 8 martta doktora gidicez o zaman söyler diye umut ediyorum benim mide bulantılarım çok oldu hala da oluyor, bir de halsizlik oluyor, senin nasıl geçiyor:)

Canım nub a göre cinsel organı oluşturan yapı yatıksa kız deniliyor, senin minnoşun da yatık gibi ama alnı da erkek gibi nub bilmesem erkek derdim.
Merhaba, alnından anlaşılıyor mu acaba benim bebeğimi de yorumlayabilir misiniz? 9+5 haftalık burda ve yüzünü de görebiliyorum sanki

Eklentiler

• 568799CB-029B-4B49-B828-32A16B8BDAD8.jpeg
    133,8 KB · Görüntüleme: 61
Evet bende sormuştum hatta o haftalarda bi arkadaşımda onunda olmuştu ama burada bi arkadaşın yazdığı gibi magnezyum eksikliğinden de olabilir yine tabi doktorunuza danışırsanız daha iyi olur
2 gün önce kan tahlili vermiştim magnezyum normal değerlerde demek ki rahimden kaynaklı oldu ağrım

Çok geç kaldım sormak için ama kızlar bu bağışıklığım var mı demek acaba pozitif negatif dememiş küçük bir değer vermiş igg bakmadılar.
Birde annen bilir kızamık yada suçiçeği geçirdiğini ona sor şuan suriyelilerden dolayı bu hastalıklar arttı onlar aşısız olduğu için biz aşılı olsakta bu hastalıkları geçirmemek gerekiyor. Yinede ihtimalleri doktora sor

Evet, cinsiyet tahmini yapmadı bakalım, 8 martta doktora gidicez o zaman söyler diye umut ediyorum benim mide bulantılarım çok oldu hala da oluyor, bir de halsizlik oluyor, senin nasıl geçiyor:)
aah ahha bende hala cekiyor ozellikle aksam yemeklerinden snra yememeye sözen gstreyorm yada bi corba ile gecistryorum kg veriyorum almadim hala bende 12 martta gidecegim o zmn belli olur sanirim bide 2li test yaptrcgz baklm

canım sonucumu ben bugün aldım da Benim bir problem görülmüyor dimi doktorum söylemedi ama ben aşılıyım tam isimlerini bilmiyorum ne olduğunu ama bebeklik dönemimde annem özel aşılar yaptırmış bana

Benim anladığım kadarıyla bir sorun yok Hepatit B VE Sitomegalovirüs bağışıklığın çıkmış, Allah korusun aktif bir enfeksiyon yok. Toksoplazma için bağışıklığa bakılmamış, ona hala dikkat etmek gerek. Çiğ etlerden, sucuk salam sosis gibi gıdalardan uzak durulması ve meyve ve sebzelerin iyice yıkanılması öneriliyor.

Rubella ıgg bakılmamış sanırım ama sanırım o da pozitiftir herkesin genelde pozitif çünkü

Canım IgG bağışıklık olan ona bakmadılarsa bilemezsin
Yaaaa hiç hoşuma gitmedi bu durum

IgM değil igg ye bakacaksın. Bende geçirdim diye hatırlıyordum da karıştırmışım cmv ve rubella geçirmişim

Benim hepatit b bağışıklığım çıkmadı ne yazık ki doktor doğumdan sonra aşı vurulacaksın dedi riskli bir durum sanırım ama yapacak bir şey yok

Canım nub a göre cinsel organı oluşturan yapı yatıksa kız deniliyor, senin minnoşun da yatık gibi ama alnı da erkek gibi nub bilmesem erkek derdim.
Kızlarda alnı çıkıntılı olmuyor mu öyle Biliyorum ben. Kafatası uzun çene sivri alnı çıkık. Tipik kız

IgM değil igg ye bakacaksın. Bende geçirdim diye hatırlıyordum da karıştırmışım cmv ve rubella geçirmişim
Ya devlet hastanesinde yaptırdım bir de dedim evde kedim var toxoplazma benim için önemli o test girildi mi? Evet demişti yarın tekrar testleri göstermeye gittiğimde ileteyim veya özelde yaptıracağım başka seçeneğim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…