2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ayy bende bütün gece ultrason ikili test vs boğuşup durdum. Bi de kendi doktorum yoktu başka doktor bakıyordu ağlıyordum falan. Çok düşünüyoruz heralde çok kafaya takıyoruz
Ben ilk gebeliğimi aşırı ödemden kaybettim. Büyük ihtimalle kromozom bozukluğu vardı. İkili de ense kalınlığı 5.6 çıkmıştı. O yüzden bu kadar tedirginim. Çok şükür şimdi ultrason ölçümleri iyiydi ama kanda bi sorun çıkacak diye çok korkuyorum

Arkadaşlar dünden beri sağ kalça kemiğimde ağrı geçmiyor sürekli değil ama yürürken uzanırken o kalçamdaki kemik oyuluyor resmen böyle bir durum yaşayan var mı ne yapmam gerekiyor
Benimde 8. haftada olmuştu maalesef sadece ovaladım yaklaşık 1 hafta sürdü. Rahim büyüdüğü için kalçalar genişliyor onun ağrısı o

Her şeyi hamileliğe yoruyoruz ama elimizde değil

Sagol caniim inşallah evet bacak arasina bakti baya , bir cikinti goremedi kız görünüyor. 3 unde gel kesin söyleyeceğim dedi. Zaten erkek olsa kesin gorulurdu diye düşünüyorum. İnsallah degismez
evet 12.hafta iyi bir zaman bişi olsa görünürdüüü, çok heyecanlı yaa. Allahım tamamına erdirsin 2 erkek bebesinden sonra kız için hazırlanmak da güzel. Ne de olsa seviyoruz onları süslemeyi elimizde değil :)

Canım magnezyum eksikliğinden olabilir doktoruna danışıp magnezyum alsan iyi gelebilir
Kontrolümde söyleyeceğim bende ilk öyle düşündüm bi arkadaşta yaşamış 8.haftasında rahim büyüdüğü için olmuş onda da benimde öyledir belkide ama yinede doktora bir sorayim

Evet ya şükürler olsun dünden beri cok mutlu hissediyorum. Kızım diye sevmeye basladim. Cok tuhaf geliyor kizim demek de

Çıkmaz çıkmaz korkma kötüyü çağırma. İyi düşün iyi olsun

bende de pıt pıt bir şeyler atıyor ama damar atması falan diyip geçiştiriyorum. Doktorum 20. haftadan sonra hissedebilirsin demişti. Çok uzun süre bence
Bana da öyle demişti ama 18de hissettim bariz. Belli olmuyor bence o

Bütün geceyi ikili test sonucuyla geçirdim sonuç çok kötü geliyordu Allah'ım rüyamın tersini çıkarır inşallah ultrasonda her şey güzeldi ama yine de olumsuzluklar aklıma gelmiyor değil ya
Ultrason sonuçları iyi çıkmış inşallah test sonuçları da iyi çıkar iyi düşünelim iyi olsun

Dün ben de değişik rüyalar gördüm. Yine bir erkek bebek vardı ama bakamıyor muşum bebeğe bir de bebek ağlamıyor derdini anlamıyorum. Sonra havuzda yüzüyoruz ufak bebekle. Heralde üstüm açık kaldı

Bütün geceyi ikili test sonucuyla geçirdim sonuç çok kötü geliyordu Allah'ım rüyamın tersini çıkarır inşallah ultrasonda her şey güzeldi ama yine de olumsuzluklar aklıma gelmiyor değil ya
Allah hayırlara çıkarsın canım. Hiç kötü düşünme zaten bak ultrasonda güzel çıkmış inşallah kan testinde öyle olur Allahın izniyle Bende saçma saçma rüyalar gördüm dün gece korktum baya hatta.Tam hamile rüyasıydı yani

D vitaminini ağzıma direkt sıkınca hayat bir anda zehre dönüyor başka nasıl alınır acaba ya biraz suya damlatsam olur mu ki

Ben hep bir bardak suyun içine damlatıp içiyorum. Tadı anlaşılmıyor bile, bu şekilde de yapabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…