2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yaa sorma dediğin gibi bazı eşyalarda daha fazla oluyo🤣 Eşim artık bana dokunurken çekiniyor çarpılacak diye yazık😂😂
İlahi kızlar :KK70: Bu kadar çarpma ve çarpılma hamilelikten değil, kış mevsiminde polar tarzı kıyafetler, yünlüler, battaniyeler, lastik içeren botlar vs. ile fazla haşır neşir olmamızdan kaynaklanıyormuş. nerede okuduğumu hatırlarsam kaynak eklerim.

Çok şükür sira geldi ve muayene oldum. Cok şükür saglikli hersey yolunda. Bombayi patlatiyorum kizim oluyor inşallah 😢🥺😃😄 bugun 11+6 oldugu icin 3 unde gel O zaman kesin söyleyeceğim dedi. Cok mutluyum insallah degismez♥️♥️♥️🤗🥰😍
Ayy cok sevindim, hayirla saglikls gelsin minnoş 😍ben cok anlamiyorum cinsiyetten buradaki kizlardan. öğrendim birazda hissiyat😀Sende bana kiz demiştin bakalim tutacak mi🤣Masallah ne kadar erken soylemis doktorun

Ayy cok sevindim, hayirla saglikls gelsin minnoş 😍ben cok anlamiyorum cinsiyetten buradaki kizlardan. öğrendim birazda hissiyat😀Sende bana kiz demiştin bakalim tutacak mi🤣Masallah ne kadar erken soylemis doktorun
Sagol caniim inşallah 🙏😊 evet bacak arasina bakti baya , bir cikinti goremedi🤭 kız görünüyor. 3 unde gel kesin söyleyeceğim dedi. Zaten erkek olsa kesin gorulurdu diye düşünüyorum. İnsallah degismez😅

Bu aralar ben de bunaldım. Eşim sigara içicem diye sürekli çalışma odasına giriyor yeni moda oldu, aynı evde miyiz değil miyiz belli değil. Bir taraftan mide rahatsızlıkları artık canımı okuyor, bebeklerimiz sağlıklı olsunlar ama hayırlısıyla geçsin bu mide sorunları artık 😟
Şöyle eve bir misafir gelse de ne pişirsem diye düşünsem diye istiyorum özene bözene hazırlanmayı falan özledim.
Pandemi + hormonlar bizi böyle yaptı sanırım 🤭
haha adamları boğmasak bari :KK71:

Bence bu yasaklar evden çıkamamak çok etkiledi bizi. Hamilelik zaten fiziksel ve psikolojik olarak insanı değiştirirken üzerine özgürlüğümüzün kısıtlanması biraz daha da bunalttı.. ben sakin olmaya çalışıyorum aman diyorum ben gergin olursam bebeğim de hisseder diyorum o yuzden huzurlu olmaya çalışıyorum .. tabii ki her zaman kolay olmuyor.. yalnız değilsin üzme yıpratma kendini ben mesela akşam pubg oynarken neden grupta ki kıza yönlendirme yaptın diye trip attım ki eşim çok dikkatli olduğu halde ottan sebep buluyorum.. sohbeti sana iyi gelecek arkadaşlarınla konuşmayı dene kuzum belki iyi gelir tek olmadığını da unutma hepimiz benzer şeyler yaşıyoruz az kaldı havalar ısınıyor yasaklar azalacak bebişlerimiz büyüyecek bunları düşün canım motive ol lütfen canımmm ❤️ Sana iyi gelecek şeyleri düşün onları denemeye çalış kendini yıpratma üzülerek, yorma kalbini ❤️

Ben bisküvi çok yiyorum mide bulantıma iyi geliyor diye valla 😬 arada çikolata da atıyorum ağzıma 😬 başta süper sağlıklı besleneceğim diyordum ama pek başarılı değilim bende 😅
çok haklısın canım. Az daha sabretmek lazım sonu güzel olucak. Çok teşekkür ederim burda her şeyimizi paylaşmak o kadar iyi geliyor ki.:KK200:

Bütün geceyi ikili test sonucuyla geçirdim sonuç çok kötü geliyordu Allah'ım rüyamın tersini çıkarır inşallah 🙏 ultrasonda her şey güzeldi ama yine de olumsuzluklar aklıma gelmiyor değil ya ☹️

Bütün geceyi ikili test sonucuyla geçirdim sonuç çok kötü geliyordu Allah'ım rüyamın tersini çıkarır inşallah 🙏 ultrasonda her şey güzeldi ama yine de olumsuzluklar aklıma gelmiyor değil ya ☹️
Ayy bende bütün gece ultrason ikili test vs boğuşup durdum. Bi de kendi doktorum yoktu başka doktor bakıyordu ağlıyordum falan. Çok düşünüyoruz heralde çok kafaya takıyoruz😒

ya kipirti hisseden var mi hanmlar ben baya baya hissediyrum özellikle yemek ve cikolata yedigim zaman bnmkiler kipirdaniyor 🍒😍😍
Ben daha hissedemiyorum. Oğlumda 18 haftada hissetmiştim bunda 14-15 gibi hissederim bence 😬senin ikiz ya belki yerleri dar diye erken hissettir işlerdir ya da hiç göbeğim yoksa ondan da olabilir

ya kipirti hisseden var mi hanmlar ben baya baya hissediyrum özellikle yemek ve cikolata yedigim zaman bnmkiler kipirdaniyor 🍒😍😍
karnimda biseyler oldugunu özellikle sabahlari hissediyorum, bebek kipirmadasi oldugunu sanmiyorum ama biseyler dönüyor :emir_bebek:belki de ic organlarimdir xD

X