2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Üzme kendini canım normal yolla olup geç döllenme yaşayanlarda da oluyo mesela ama o hafta arası kapanıyor sonra merak etme

Limonla geziyorum . Biraz iyi geliyor bilançoya Tek bnm aldığım kokular o kadar çok ki :) Eşime sorsan hiçbişi kokumuyor

Kızlar tam 4 yaşında bitane kuzum var benim .canım oğlum.. dün annaannesi parka götürmüş. Orda bi kız çocuğu varmis .Oglum anneme . Annem böyle kardeş getirecek demis. Annemde arda gibi Getirsin demis ( yani erkek) yok diyormuş boyle getirecek . :) sanirim kiz istiyor . Biz suanda yavaş yavaş alıştırmak icin kardeşin olsun mu . Kardeş olgusundan bahsetmeye başladık. 2.yada daha fazla bebegi olacaklar nasil bi yol izlemeyi düşünüyor annelerimiz merak ettim

Ahh bundan bir iki hafta önce böyle bir mesaj yazmıştım bende ev kokuyor bana diye kapıya çıkıyorum giriyorum koşa koşa lavaboya giriyorum buzdolabı desen artık samimiyeti kestim onunla zaten ben her gün temizlik yapardım takıntılıyım biraz bu konuda ama şimdi ohooo aldı başını gidiyor prilam a başladım bende ama yine de akşam istifra ettim.. moralini yüksek tutmaya çalış canım bir çogumuz yaşıyoruz bunu inşallah daha keyifli günler yakın

Benim tsh değerim 3,19 ama doktor üzerinde durmadı, bir problem yol dedi. Kimisi de gebelikte 2,5 altında olması lazım diyor. Bu gidişimde soracağım.

Krakerden de sıkıldım iyice, yesil elma falan iyi geliyor ama hep anlık. Elimden geleni yapıyorum bakalim cok teşekkür ederim
Karanfilli naneli sakız çiğneyin birde kazınma artınca karın boşluğuma midemin altına baskı yapıyorum öyle duruyorum asidik durumdan birşey yiyince mide bulantısını artırmış oluyorum buyüzden baskı yapıyorum helede uykuya geçmek için

Benim ilk oglum cok hassas bir çocuktu 3 yasindaydi kardesine hamile kaldığımda ve kardes bebek hic bilmezdi yakin cevremde de yoktu o donem krese gidiyordu kresin pedogogundan da yardim istemistim nasil soylesek diye, 3 yasindaki cocuklarda zaman kavrami yok demisti, hemen değil de bir kac sonra soylersen daha iyi olur demisti, bir de sizin gibi hep konuştuk kardeşin olursa soyle olur boyle olur vs vs abi olursun derken tamd 4.ayda bizim agzimizdan ogrendi tabii idrak edemedi Fazla sadece kardesim olacak, ama kardes nasil bisey bunu dogunca anliyor dedigim gibi cevremizde hic cocuk yok, iki taraftanda tek torun, simdi ucuncu bebegi bekliyoruz daha soylemedik küçüğüm 4,5 yasinda simdi konusuyoruz yaklasik 1 yildir hep kardesten bahsediyoruz simdi abiside olduğu icin daha iyi algilayabiliyor, bir dahaki kontrolden sonra soyleyecegiz babasiyla birlikte
Benim tsh değerim 3,19 ama doktor üzerinde durmadı, bir problem yol dedi. Kimisi de gebelikte 2,5 altında olması lazım diyor. Bu gidişimde soracağım.
Belki bekleyip artip artmayacagina bakacaktir değerin benim ikinci gebelikte de ilk ay boyle bir sonuc vardi, her ay tsh degerime baktirdik 4.ayda baslamistik, simdikinde hemen baslatto bir oncekinde kullandigim ve değerimin daha yuksek oldugu icin

Kızlar bana aile hekimliği tetanoz yapılabilir sana doktoruna sor dedi de . Korkuyorum yinede ikiz olduğu icin hamilelikte tetanos yaptırma durumu olan var mı acaba ?

Evet naneli sakız da cok çiğniyorum sonra acikiyorum hemen hayırlısıyla su günleri bi atlatsaydik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…