2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar gebeliğini 24 beta ile öğrenen olmuş muydu bata 2 gün kala 24 çıktı çok mu düşük içim içimi yiyor cuma günü tekrar kan vereceğim:KK43:
Canım düşüklüğü önemli değil iki günde bir artması mühim olan... ben bat günü 90 ile öğrendim. Benimle öğrenenlerin hep yüksekti ama normal artış devam etti 10 gün sonra keseyi gördük... Senin de bat günü muhtemelen 50 üzeri olacaktır inşallah olumsuz düşünme.

Hanimlar selam, bugun 10.haftami doldurdum. Cok sukur mide bulantisi, kasik agrisi gibi sikayetlerim yok. Sabah uyandigimda karnim, migdem cok rahat fakat ozellikle aksama dogru karnim taş gibi oluyor ve resmen ici aciyor. Aksamlari yatarken bile karnimin sertliginden ve acisindan rahat uyuyamiyorum. Sabah uyandigimda gecmis oluyor. Sizde benzer seyleri yasiyor musunuz hic? Sevgiler
Yaa aynı ben resmen inan ki ben de hep merak ediyorum neden olduğunu içi acıyor hatta parmağımı bastırınca daha çok acıyor ve sadece akşamları oluyor

Selam kızlar, 2 gündür midemi rahatlattığı için sakız çiğnemiştim arada. Bir bakayım dedim, meğer içindeki aspartam sebebiyle hamilelikte pek önerilmiyormuş. Her şeyi araştırıp yiyip içicez yani anladığım 😬 sizlerle de paylaşmak istedim
Ben de sakız çiğneyince vücuda ağızdan hafta kaçıyormuş ve o da gaz yapıyormuş hamileler çiğnemesin diye okumuştum internette

Selam kızlar, 2 gündür midemi rahatlattığı için sakız çiğnemiştim arada. Bir bakayım dedim, meğer içindeki aspartam sebebiyle hamilelikte pek önerilmiyormuş. Her şeyi araştırıp yiyip içicez yani anladığım 😬 sizlerle de paylaşmak istedim
Ben de sakız çiğneyince vücuda ağızdan hafta kaçıyormuş ve o da gaz yapıyormuş hamileler çiğnemesin diye okumuştum internette

Bende aynen öyleyim 27 yasımdayım toplasan 5 etmez kusmuşluğum, çok korkuyorum 🤦🏻‍♀️ Benimde 7 haftaya girdiğim gün başladı 4 gündür kesintisiz devam ediyor
Aynen benim de sat a göre tam 7ye girdigim gün başladı ama aslinda 1 hafta geriden geliyorum geç döllenme benim

2 gün kala 31 ile öğrendim. 8 hafta bitti 🙏 gönlüne göre olsun sağlıcakla gelsin inşallah

Endişelerimiz hiç bitmeyecek ama pozitif olalım, umarım her şey hepimiz için iyi ilerler 🌸

Benim battan 1 gün sonra 43.75 değerin önemi takipte anlaşılıyor canım.

Canım düşüklüğü önemli değil iki günde bir artması mühim olan... ben bat günü 90 ile öğrendim. Benimle öğrenenlerin hep yüksekti ama normal artış devam etti 10 gün sonra keseyi gördük... Senin de bat günü muhtemelen 50 üzeri olacaktır inşallah olumsuz düşünme.
Nasıl güzelsiniz ya valla boşuna stres yapmayayım cuma günü kan vereceğim değerim 4 e katlanmış olur inşallah o zamana kadar:anne::KK68:

İyi akşamlar hanımlar, ben şuan 8.haftamdayım geçen hafta hastaneye gittiğimde kalp atışını duyamadık vajinal ultrasonda hemde yarın tekrar gidicem ama doktor tamamen umutsuzdu kürtaj olur muhtemelen diye konuştu, bu 3.gebeliğim hepsi hüsranla sonuçlandı, herşeye rağmen bana dua edin lütfen
İnşallah hayırlısı ike duyarsın,bugün ben de aynı durumdayım 7+1 vaginalde de duyulmadı.8+3 te çağırdı duymazsa kürtaj 😔

İyi akşamlar hanımlar, ben şuan 8.haftamdayım geçen hafta hastaneye gittiğimde kalp atışını duyamadık vajinal ultrasonda hemde yarın tekrar gidicem ama doktor tamamen umutsuzdu kürtaj olur muhtemelen diye konuştu, bu 3.gebeliğim hepsi hüsranla sonuçlandı, herşeye rağmen bana dua edin lütfen
İnşallah hayırlısı ike duyarsın,bugün ben de aynı durumdayım 7+1 vaginalde de duyulmadı.8+3 te çağırdı duymazsa kürtaj 😔
İnşallah rabbim duymayı nasip eder ♥️

Kızlar bişey soracaktım.Kan tahlillerimi sağlık ocağında yaptırdım.Demir vitaminim düşük çıktı.İlac verdi doktor.Kanimda sinirdaymiş.Bugunde D vitaminine baktırdım.saglik ocağında yapilmiyormuş.Sonuç 3 çıkmış.Cok fazla bilgim yok sizce nasıl?
Benimde demirim asırı dusuk hatta ferritin 20-200 arasi olmasi gerekirken benim 4 Yillardir demir ve kan ilaclari kullaniyorum suan hamilelikte ekstra fazla iciyorum umarim bi etkisi olur. Eger yukselmezse muhtemelen kan ve sıvı demir takviyesi yapılır.

Bide anlayan arkadaslard rica etsem cinsiyet tahmini yapabilir mi nütfeen nütfeen 😊❤️😘
5FECB6BE-FF0E-4524-887B-6F4386943DFD.jpeg

Kızlar kalp batması, çarpıntısı(hızlı atma veya atışı hissetme) vb yaşayananız var mı? Neden oluyor sizce korkmaya başladım bugün çok oldu.
Canim aynı sıkıntı bende de var. Dikkat ettim de yemegi fazla kaçirirsam muhakkak oluyor. Bir de cay kahve cok tüketirsen de olabiliyor. İnsallah kolay atlatiriz bu sureci🙏♥️

X