2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bide sizin ruh haliniz nasil. Bnm boyle cok dönük. Modum cok düşük. Gebelikle alakası varmi bilmiyorum. Belki de pandemi yordu bilemiyorum

Kızlar bide sizin ruh haliniz nasil. Bnm boyle cok dönük. Modum cok düşük. Gebelikle alakası varmi bilmiyorum. Belki de pandemi yordu bilemiyorum
Ben hamile gibi degil hasta gibiyim bikac gündür 😢 bulantılar başladı, cok şükür günden güne hafifliyor ama sürekli alttan alttan bi bulantı hali var, doya doya yiyemiyorum açlık halsizlik yapiyo o yüzden modum düşük. Bulantın yoksa hic düşürme modunu mutlu ol nolur 😁

Iyi aksamlar dun kanamam basladi cok korkuyorum doktor ilac verdi yatiyorum simdi basina gelen oldu mu boyle seyler
Benim geçen hafta oldu canım acile gittim normaldi hersey. Buğum çok sukur kalp atışını duydum ilaç verdi bana da kanama icin.
Çok sevindim canim ne güzel rahatlamişsindir, rabbim sonuna kadar sağlıkla gelmeyi nasip etsin 😍
Hem de nasil rahatladim anlatamam. Amin insallah cumlemize canim 🤩
Kızlar kacinci haftada tam kalp atışını aldiniz . Size zahmet yazarmisiniz
Geçen hafta doktora gittiğim de 5+5 demişti, kalp atışı yoktu. 6+1de acile gittim kanamadan dolayı, yine kalp atışı yoktu.
Bugün 6+5 oluyorum randevum vardı. Kalp atışı gördük. Doktor ama 6+3 dedi gittikce geriliyoruz😅 takvime göre de 7+1im

benim de bulantılar kesildi. ama bir depresif melankolik halim var:KK61: durup durup ağlamalar. akşam evimde sıcak yemek yok annem yanımda değil kocam işte diye durup ağladım resmen:KK61:

benim de bulantılar kesildi. ama bir depresif melankolik halim var:KK61: durup durup ağlamalar. akşam evimde sıcak yemek yok annem yanımda değil kocam işte diye durup ağladım resmen:KK61:
Ilk bebeğin mi öyleyse şanslısın yat ama arkada baska bir cocuk sorumluluk olunca inan cok zor

Kızlar bugün çok şükür kalp atışlarını gördük ♥️ herşey normal dedi, sadece geriden geliyor biraz dedi gecen haftadan bu yana 4mm büyümüş. Lekelenmem ve kanamam oluyordu onun için progestan verdi. Dinlen, ağır kaldirma, çok sıcak banyo yapma dedi. Efenin_Annesi Efenin_Annesi doğum tarihi 25 Eylül olarak değişti 🤗
Bugün ilk defa hamile olduğumu hissettim cok duygulandim 🥺 inşallah tüm burda bekleyrn anneler sağlıkla bebeğini kucağına alır ♥️
Ne güzel kalp atışlarını duyduktan sonra hamile oldugunu anlıyor insan benimki daha çok minik

Kizlar cok rüya görüyor musunuz kafam dolu acaba ondan mi normalde nadir rüya görürüm ama şuan abartısız 10 dan fazla rüya görüyorum çoğunu da hatırlıyorum kalkınca 2 oglum var onlar cok istiyorlar bir kiz kardeşleri olsun eee yakınlarımdan da hep ins sağlıklı hayirli bir kızın olur diye söylentiler eee benim gönlümde kızdan yana tabi Rabbim ne verirse hayırlısını diyorum hep erkek bebek seviyorum ruyamda suan sata gore 5+4 ama gecen hafta dr ultrasonda bakmıştı ordaki hesaba gore şuan 5+1 im pazartesi dr a gitmek istiyorum kalp atışları duyulur mu yada kesenin icind3 bebeği görür unuttum küçüğüm şuanda 8 yaşında cok zaman geçti

Kizlar cok rüya görüyor musunuz kafam dolu acaba ondan mi normalde nadir rüya görürüm ama şuan abartısız 10 dan fazla rüya görüyorum çoğunu da hatırlıyorum kalkınca 2 oglum var onlar cok istiyorlar bir kiz kardeşleri olsun eee yakınlarımdan da hep ins sağlıklı hayirli bir kızın olur diye söylentiler eee benim gönlümde kızdan yana tabi Rabbim ne verirse hayırlısını diyorum hep erkek bebek seviyorum ruyamda suan sata gore 5+4 ama gecen hafta dr ultrasonda bakmıştı ordaki hesaba gore şuan 5+1 im pazartesi dr a gitmek istiyorum kalp atışları duyulur mu yada kesenin icind3 bebeği görür unuttum küçüğüm şuanda 8 yaşında cok zaman geçti
Bende o kadar fazla rüya görüyorum ki ve çok net hatırlıyorum hepsini. Normalde bu kadar çok görmem ve net hatırlamam. Hayırlara çıksın ne diyelim

Bende o kadar fazla rüya görüyorum ki ve çok net hatırlıyorum hepsini. Normalde bu kadar çok görmem ve net hatırlamam. Hayırlara çıksın ne diyelim
Aşırı saçma rüyalar görüyorum bende normalde nadir görürüm ve hatırlayamam ama etkisinden çıkamıyorum dört haftadır böyle 😊

Öyle mi :) 190 tl verdik sanırım bir muayene bir kontrol. Ben de tam belirleyemedim acil durumum olduğu için erbil hocaya gittim ama hem uzak hem de malum her zaman bulmak zor hocaları. Merkezden takibimi yapacak bir doktor arıyorum ben de
Ben şimdilik gülsüm feyzaya gidiyorum. Memnunum açıkçası.tek sorun çok fazla hastasınin olması

X