2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar cok rüya görüyor musunuz kafam dolu acaba ondan mi normalde nadir rüya görürüm ama şuan abartısız 10 dan fazla rüya görüyorum çoğunu da hatırlıyorum kalkınca 2 oglum var onlar cok istiyorlar bir kiz kardeşleri olsun eee yakınlarımdan da hep ins sağlıklı hayirli bir kızın olur diye söylentiler eee benim gönlümde kızdan yana tabi Rabbim ne verirse hayırlısını diyorum hep erkek bebek seviyorum ruyamda suan sata gore 5+4 ama gecen hafta dr ultrasonda bakmıştı ordaki hesaba gore şuan 5+1 im pazartesi dr a gitmek istiyorum kalp atışları duyulur mu yada kesenin icind3 bebeği görür unuttum küçüğüm şuanda 8 yaşında cok zaman geçti
5.haftada kese görünüyor bebek gorunmesede. 6hafta net olarak bebek de gözüküyor.

Rüya görmekten yoruluyorum uykuda Okadar diyim 😅

Selam, neden sol tarafınıza yatıyorsunuz? Ben mide bulantısı ve ağrısından dolayı midemin üstüne yatamıyorum hiç 🥺 gerçi 6. aya kadar bir şey olmaz yazmışlar ama merak ettim.
Kan akışı daha fazla olduğu için sola yatmak iyi diyorlar canım. Zaten midenin üstüne yatmak iyi değil.. Sadece sola dönük yatmak iyi tabiki çok kasmadan kendini. Ben sürekli solda uyuyamıyorum mesela

Kizlar ben de kontrole gittim bugün, 7+4tü, kalp atışını duyduk çok şükür 🙏 Yalniz kanama alanı varmış ,çok şükür kesede değilmiş ama ,iğne oldum, fitil verdi bir de, aynı durumu yaşayan oldu mu?
Bende 7+2 de ufak bi kanama alanı olduğunu öğrendim. Kanamam lekelenmem yok ama tedbir için progestan verdi 100lük günde bi tane. Daha önceki hamileliklerimde de olmuştu hep. Nerde olduğu çok önemli. Kesede olunca genelde düşükle sonlanıyor demişlerdi önceki gebeliğimde öyle de oldu. Bunda farklı bi yerde o yüzden sorun değilmiş

agzimin tadi hic yokkk 😏 bol yesillikli kısır havasi var bugun adanada yazdan kalma bi gün ama yesillik yemeye korkuyorumm😢
İlahi güldürdün beni. Adanalıların yemekle ilişkisini hep çok beğenirim. Canım da nasıl kısır çekti, eve gidince yapayım bari😁ben yeşillikten çok korkmuyorum, abartmıyorum zaten ama kısırın içindeki maydonoza da takmıyorum kafamı. Bence önemli olan miktar. Her gün 1 demek maydonoz yemiyoruz ki sonuçta. O yüzden akşama kısır partyy💃

Kizlar cok rüya görüyor musunuz kafam dolu acaba ondan mi normalde nadir rüya görürüm ama şuan abartısız 10 dan fazla rüya görüyorum çoğunu da hatırlıyorum kalkınca 2 oglum var onlar cok istiyorlar bir kiz kardeşleri olsun eee yakınlarımdan da hep ins sağlıklı hayirli bir kızın olur diye söylentiler eee benim gönlümde kızdan yana tabi Rabbim ne verirse hayırlısını diyorum hep erkek bebek seviyorum ruyamda suan sata gore 5+4 ama gecen hafta dr ultrasonda bakmıştı ordaki hesaba gore şuan 5+1 im pazartesi dr a gitmek istiyorum kalp atışları duyulur mu yada kesenin icind3 bebeği görür unuttum küçüğüm şuanda 8 yaşında cok zaman geçti
Cok ruya goruyorum ve ilginc olan surekli ruyalarimda biseyler yiyorum dün gece buzlu dondurmayla eti karam cikolata varya ondan aldim marketten yiyemeden uyandim 😆 allahtan uyandigimda canim cekmiyor yoksa her ruyada gordugumu yersem davul gibi olurum 😂

agzimin tadi hic yokkk 😏 bol yesillikli kısır havasi var bugun adanada yazdan kalma bi gün ama yesillik yemeye korkuyorumm😢
Yeşilliklerin çoğu folik asit kaynağı niye korkuyosun? Maydonoz avuç avuç yemediğin sürece düşük riski yapmaz canın çektiğini ye bulantın vs yoksa kendini mahrum etme ben bisey yiyemiyorum 🙁

Merhaba arkadaşlar benim iki gündür belim ağrıyor 8. Haftada bel ağrısı yaşayan oldu mu tedirgin oldum biraz 🤔😐

Kızlar erkek bebekte mide bulantısı olmaz kız bebekte olur teorisi doğru mudur? Daha önceden doğum yapan anneler tuttu mu bu teori merak ettim.
2 oglum var, ikisinde de midem bulandi, bunda da yoklamaya basladi
Seninle birlikteyiz, ben cuma gideceğim yani 6+3 oluyor galiba.
Bizimde persembe 6+2 heczn hafta belli belirsiz kalp atisi var dedi, bu hafta daha net duyariz insallah🙏

Bende 7+2 de ufak bi kanama alanı olduğunu öğrendim. Kanamam lekelenmem yok ama tedbir için progestan verdi 100lük günde bi tane. Daha önceki hamileliklerimde de olmuştu hep. Nerde olduğu çok önemli. Kesede olunca genelde düşükle sonlanıyor demişlerdi önceki gebeliğimde öyle de oldu. Bunda farklı bi yerde o yüzden sorun değilmiş
Ben de hem e verdi hem de günde 2 kere kullanmak için fitil verdi, benim durumum daha mi riskli acaba 😔

X