2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Amin canım inşallah 😊 ay yok daha bu doğum sancısı değil dediler ya sabaha kadar kasilsam gelmem ya yatacam aşağı 😅 zaten uykusuz kaldık boşu boşuna kendime de kızıyorum ama napim işte ilk olunca insan neyin ne olduğuna emin de olamıyor.
Benim ilk de hiç ağrım sızım olmadı suyum geldi nişanım onunla beraber geldi hastaneye gittim nst sancılar tavan ama bende bişey yok doktoru beklerken bi ara belden kasığıma adet sancısının bi tık değişiği gibi bişey geldi gitti bi 20 saniye falan 2 kez oldu sorduğum da doğum sancısı dediler 😂

Benim ilk de hiç ağrım sızım olmadı suyum geldi nişanım onunla beraber geldi hastaneye gittim nst sancılar tavan ama bende bişey yok doktoru beklerken bi ara belden kasığıma adet sancısının bi tık değişiği gibi bişey geldi gitti bi 20 saniye falan 2 kez oldu sorduğum da doğum sancısı dediler 😂
Ya iste demek ki herkesin bir başka yaa. Artık başımıza gelince görücez ne olduğunu 😅

Epidural alırız diyorsunuzda hastanenize sordunuzmu :mad: ben epidural normal doğum istiyorum dediğimde her hastane yapmaz burdada uygulamıyoruz dediler. Sizde doktorunuza epidurali sorun derim

İyi geceler. Ben de bu akşam yatışımı yaptım. Yarın sabah 9da sezeryana giricem inşallah 🙏 hastanenin olduğu yerde yaşamadığım için bi gün önceden yatış yaptım. 30 Ağustos Zafer Bayramı nda olmasını istemiştim doktorum da uygun buldu. Hayırlısıyla artık sabaha az kaldı inşallah kızıma sağ salim kavuşurum🙏
Hayırlı olsun canım, sağlıkla kucağına al inşallah 🤲🥰

Kızlar ben de farklı bir konu danışmak istiyorum ya ben aşırı terliyorum hayatımda hic bu kadar terlemedim. Antalyaya tatile gittiğimizde bile böyle perişan olmazdım. Havalar serinler düzelirim dedim ama gece 2-3 saatte bir wc icin kalkıyorum ki yatak çarşaf sırılsıklam olmus yastığı çeviriyorum falan, evde askılıyla geziyorum damla damla ter akiyo hep, vantilatör falan 7/24 açık durması lazım. Sürekli duşa girip çıkıyorum 10 dk sonra aynıyım. İşin kötüsü 1-2 senedir kimyasal deodorant falan kullanmiyorum, dogal bitkisel temiz içerikli roll on kullaniyorum bir iki iyi marka denedim ama ter kokumu bastırmıyo, temiz cilde duş sonrasi uyguluyorum ama 2 saat sonra kendi ter kokumdan rahatsız oluyorum kafayı yicem. Zaten vücudumdan dolayı özgüvenim kalmadı, riskimden dolayı cinsellik yaşamıyoruz derken kendimi kadın gibi de, insan gibi de göremiyorum 🙁 bu aşırı terleme bana özel bisey mi yoksa hamilelikten mi 😢
Driclor hiç kullanmadıysan denemeni öneririm
Gece temiz kol altına uyumadan sürmelisin
Gün içinde kullandığında kaşıntı yapabiliyo

İyi geceler. Ben de bu akşam yatışımı yaptım. Yarın sabah 9da sezeryana giricem inşallah 🙏 hastanenin olduğu yerde yaşamadığım için bi gün önceden yatış yaptım. 30 Ağustos Zafer Bayramı nda olmasını istemiştim doktorum da uygun buldu. Hayırlısıyla artık sabaha az kaldı inşallah kızıma sağ salim kavuşurum🙏
Hayielisi ile kucagina al yavrunu insallah Allah kolaylik versin 😊

Kızlar covid pozitif sonucu çıktı. Ne yapacağım şimdi. Sonucu öğrenmeden önce temaslı olarak gitmiştim hastaneye nst ve alttan muayene yapıp bebeğin durumu iyi dediler. Ben sonucu şimdi öğrendim napıcam
Geçmiş olsun Allah şifanı versin
Doğuma kadar negatife dönersin Allah’ın izniyle
Bol su iç yorma kendini
Gereksiz06 Gereksiz06 çok güzel yazmış. Onun dediklerini uygulayabilirsen etkili olur inşallah 🤲🏻

Gözun aydın olsun ne guzel bir doğum olmuş dunki attığın mesajlarda kryfşn yerinde gibiydi bayağı hızlı olmuş bence en iyi senin doğumun oldu bu sayfada rabbim bundan sonrasını kolaylaştırsın
Çok teşekkürler 😍 "krfşn"i anlamadım ama kıyafet desem, hasta çantamı dün hazirlayacaktim, keyif desem, belirti yoktu aynı gün oldu 🥰 cidden kolay oldu diyebilirim, öyle şükür ki 🤲 aminn Allah bekleyen herkesin yardımcısı olsun sağlıkla gelsinler 🤲

Hayırlısı olsun sizin için sağlıkla gelsin bebişin inşallah 😊

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım kızını inşallah🥰 Doğum günüde çok özel bir gün olmuş oldu👏🏻👏🏻 Darısı başımıza artık♥️

2 saatlik uyku ile selamlar 😀 kızlar doğum yapan var mı bakamadım, acayip yoğun geçti, en fazla oglen cikicam inşaallah hastaneden,
Size iki yeni Tavsiye
Hastane çantasını daha önce hazırlayın
Ve bebiş için yedek battaniye koyun, hastane soğuk olabilir 🙋
Merhaba taze annee😍 Sen anne oldunda bize tavsiyeler mi veriyosunn🤭 Ya çok şükür teker teker yavruları kucağımıza alıyoruz👏🏻 Darısı bize inşallah😌❤️

X