2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kayınvalidem yazın memlekete gidiyor dün eşim getirdi evine ne olur ne olmaz doğum yakın diye. Neyse dün çok geç geldiler bugün kızımı görmek istemiş görümcem geldi götürdü bende yemek yapayım gelsinler birlikte yiyelim dedim aradık söyledik işte yemek yaptım bekle bekle gelen giden yok neyse eşim aradı kızımı parka götürmüşler bir saate geliriz dediler öyle olunca biz yedik neyse bir saat sonra geldiler kadın ben yemem dedi görümcem biraz yedi okadar hazırlık yaptım boşa gitti. İnsanlara iyilik yapmak gereksiz bu halimle o bana yapacağına benim yaptığımı yemedi. Hayır yetmeyeceğini bilsem yapmam çekirdek aileme göre yaparım. Zaten geldi surat beş karış. Yarım saat oturdu gitti arada soru soruyoruz cevap vermiyor geldi diye mi Tripli bilmiyorum ama keşke getirmeseydi eşim diyorum şimdi. Gerçi şimdi getirmese sonra doğumda falan gel al diyecekti daha zor olurdu

Kızlar ağrı falan çol şükür yok ayakta kalmadığım sürece hiç olmuyor. Ama benim karnım bir yukarıda ağzıma girecek gibi oluyor bir bakıyorum aşağıda. Böyle olan var mı ya çok garip. Birde yanlarda gerginlik acısı😢

Kayınvalidem yazın memlekete gidiyor dün eşim getirdi evine ne olur ne olmaz doğum yakın diye. Neyse dün çok geç geldiler bugün kızımı görmek istemiş görümcem geldi götürdü bende yemek yapayım gelsinler birlikte yiyelim dedim aradık söyledik işte yemek yaptım bekle bekle gelen giden yok neyse eşim aradı kızımı parka götürmüşler bir saate geliriz dediler öyle olunca biz yedik neyse bir saat sonra geldiler kadın ben yemem dedi görümcem biraz yedi okadar hazırlık yaptım boşa gitti. İnsanlara iyilik yapmak gereksiz bu halimle o bana yapacağına benim yaptığımı yemedi. Hayır yetmeyeceğini bilsem yapmam çekirdek aileme göre yaparım. Zaten geldi surat beş karış. Yarım saat oturdu gitti arada soru soruyoruz cevap vermiyor geldi diye mi Tripli bilmiyorum ama keşke getirmeseydi eşim diyorum şimdi. Gerçi şimdi getirmese sonra doğumda falan gel al diyecekti daha zor olurdu
Bu kv lerin başka şehirde olması çok problem ya😢 evi orda olsaydı gündüz gelir bir iki saat durur evine giderdi ne güzel

Ay cok teşekkürler benimde aynı böyle oluyor tek farkı sancı çıkmıyor 🤣 hayırlısıyla vaktinde gelsin ne yapalım tut tutta bir yere kadar 😅😅😅
Ya yarın 36 olcak dedin ya korkma artık bence. Tabi ki gönül ister 40 haftalık nur topu gibi bir şey çıkaralım 😂 ama 34 dolduktan sonra bile artık iyice toparlanmış oluyor bebiş en azından akciğer açısından. 36 gayet iyi bence. Nasip kısmet tabi inşallah iki hafta daha durur ama durmasa da tedirgin olma 🥰

Salakmı bunlar ya bebeğin yanında sigaramı içilir kv yokmu o müdahale etsin bu duruma. Böyle durumlarda senin aile de müdahale edebilir.
Kayinvalidem uyarır da kp dinlemez. Bizimkiler de müdahale etmez canım. Eşim bile bir şey diyemez. Ama ben konu bebeğim olunca susmam. Icirmem yanında. Ne sıkıntı olursa olsun.

Süper 🤩 Allah kaderini bahtını güzel yazsın inşallah sağlıkla büyüt kuzumm .. ❤️❤️ Peki yaptığın egzersizler faydası oldumu? Benim arkdaş çok büyük faydası oldu çok sancı çekmeden bebek geldi demişti. Senin ne kadar sürdü sancın.
Hangi egzersizler ? Squat çömelme disinda ?

Ya yarın 36 olcak dedin ya korkma artık bence. Tabi ki gönül ister 40 haftalık nur topu gibi bir şey çıkaralım 😂 ama 34 dolduktan sonra bile artık iyice toparlanmış oluyor bebiş en azından akciğer açısından. 36 gayet iyi bence. Nasip kısmet tabi inşallah iki hafta daha durur ama durmasa da tedirgin olma 🥰
Öyle tabiki ya saglikla gelsinde gerisinin hiç önemi yok artık hazirim gelebilir 😅

Öyle tabiki ya saglikla gelsinde gerisinin hiç önemi yok artık hazirim gelebilir 😅
Heyecanlı günler artık hepimiz için. Şimdiden tüm dünyam bebiş olmuş gibi hissediyorum 🥰 çok farklı ya, eşimle muhabbetimiz bile değişti birbirimize bakıp bizim cocugumuZ olcak deyip salak salak sırıtıyoruz 😅 inşallah sağ salim Allah tamamına erdirir 🥰

Anam öyle evde doğacak kadar kolay mı doğurmak 😂 öyleyse zaten korkmaya gerek yok 🙈
Elbette o kadar kolay değildir de, biz bu belirtilerle daha farkına varamıyorken doğuracağız o olacak. 😂 Hamile olduğunu anlamadan doğuran kadınlar genelde TLC'de 😂 Bir de hastaneye yetisemeyip, avrasya tünelinde doğuran mı vardı?

Hep bu ince düşünce işte... Aman boş ver yemezse yemesin, yemeğin kaldıysa yarına yemek yapma derdin olmaz işte. Belki şu an gelmek istemiyordur, zorunda kaldığı için triplidir, ya da geldiğine değil de başka bir problemi vardır. Onu size yansıtmıştır. Takma kafana.

X