2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bizimde öyleydi hadi kendi evinde içiyor bizde yapınca çok sinir olmaya başlamıştım hamileyim sonucta. Sonra eşim açık açık söyledi o da balkona gitmeye başladı. Bu durum kısa sürdü balkonum kapısını açıp o odada içiyor ve orda beşik var. Bugün yine aynısını yapmış baya kokuyordu oda ordan anladım balkona çıkmadığını. Bebek doğunca yapmazlar diye düşünüyorum ikimiz içinde ama yaparlarsa açıkça söylerim ben. Inşallah sende sıkıntısız söyleyip atlatırsın.

Süper Allah kaderini bahtını güzel yazsın inşallah sağlıkla büyüt kuzumm .. Peki yaptığın egzersizler faydası oldumu? Benim arkdaş çok büyük faydası oldu çok sancı çekmeden bebek geldi demişti. Senin ne kadar sürdü sancın.

kendi bebitom doğmuş gibi sevindim ayyy çok güzel bir haber. Minnak bebişi sağlıcakla büyüt

Ya ben normalde çok üşüyen biriyim burdada kış çok soğuk o yüzden çok dert etmiyorum

Doğum mu başladı acaba su gibi doğsun bebeğin, çok rahat bir doğum olsun
Sağol tekrardan
Çok heyecanlandim hayirli olsun saglikla buyut insallah canim ❤ kendini iyi hissedince neler yasadigini yazarsin bizlere de.
Yazdim
Aaa hayırlı olsun kuzum yaa çok sevindim
Çok sağol
Hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün
Amin
Hadi gozunaydin saglicakla buyut bebisini
Aminnn
Ay çok güzel ve hızlı olmuş sanırım, güle güle büyütün hayırlı evlat olsun insallah
Aminnn

Benim kayınvalidem uyarır kendisini ama uzun sürmez. Eşimin bir şey diyebileceğini sanmıyorum. Is bana düşüyor. Açık açık söylerim ben de. El kadar bebenin ciğerini sigara dumanı ile mi doldurtacagiz. Evlerine gidince bile üstüme kokusu siniyor, yanımda icilmese bile... Alınan alınsın valla.

Ay yok bende öyle istiyorum sinyalsiz direk oldu bittiye gelsin…ama seninki sinyal veriyor zaten merak etme gittimi seninkiler kim car kim yok şimdi evde
Hahaha o da güzel aslında bir yandan ama şimdi ben bekliyorum ya o yüde bir şeyler olsun istiyorum gittiler tabiki 1 saat oturup yoksa keyfim böyle yerinde olmazdi ben ve bebişim oturuyoruz öylece

Aynen öyle kendileri düşünmüyorsa biz söyleriz alınan kendi bilir. Biz yeterince cekiyoruz minicik bebeğe cektirmeye hiç niyetimiz yok bu eziyetleri

Çok sağol Allah razı olsun faydası oldu evet, sancı süresi azaldı, 4 saati geçmedi diyebilirim

bunları buldum mükemmeller

Eklentiler

• 20210829_212947.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 52
  • 20210829_212926.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 50
  • 20210829_212905.jpg
    82,3 KB · Görüntüleme: 50
  • 20210829_212850.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 50
  • 20210829_212837.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 47
  • 20210829_212822.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 46
  • 20210829_212807.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 46
  • 20210829_212755.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 52
  • 20210829_212733.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 53
Çok sağol Allah razı olsun faydası oldu evet, sancı süresi azaldı, 4 saati geçmedi diyebilirim
Bizim arkadaşa hemşire söylemiş, sancın geldiğinde çömel bittiğinde kalk diye.Çünkü normalde zor oluyordu doğumu ikinci doğumunu 12 saatte olmuştu. 3. Doğumunu böyle 4 saatte yaptı, süper o zaman Kızlar normal doğum olacaklar hepimiz deneyebiliriz…. Test edildi nasılsa bundan sonrada bebeklerimizi konuşuruz artık biraz dinlen kendine gel.

Evet çok şükür
Canım hayırlı olsun çok güzel haber hafta ve gün saymalarını özleyeceğiz
Ben de gebelikten sonra hemen aşı olacağım Allah’ın izniyle
Ay çok pardon da höst yani höst şifada sönse bile kokusu siner hastalığa açık davet sonra anası Bakamadı olur
bunları buldum mükemmeller
Güler misin ağlar musun ay kanım dondu ya

Salakmı bunlar ya bebeğin yanında sigaramı içilir kv yokmu o müdahale etsin bu duruma. Böyle durumlarda senin aile de müdahale edebilir.

Hayırlı uğurlu olsun. Allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah.

Sağol ya inşaallah biraz ağrım var , ama ben son gün yaptım, 2_3 gün çömelip kalkıp korkmuştum, aynı gün cidden etkili sağol görüşürüz, hastanedeyim dinleneyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…