2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
canım biz temizliği kendimiz yaptık. şimdi çok batmasın diye kapı cam açmadan klima ile idare etmeye çalışıyoruz. kapıları silmedim. camlara da hortum tuttum. üstünden fiber cam bezi ile geçtim. her gün bir yerini yaptım evin. çoğu bitti kalanı da canım sağolsun yapmasam da olur. banyolar mutfak temiz toz vileda tamamsa sen de sıkma canını. :KK66:
Elinize sağlık canım. Eşim yardım ederse belki ben de hallederim. Zaten çok kalabalık-esyali değil evim. Halıları yıkamaya göndericem, eşim de camları silerse gerisi sil süpür 😉 Bel ağrım çok diye tedirginim ama belki doğuma da kolaylık olur hareket etmem. Dinlene dinlene yaparım.

Ya insan çekiniyor birini çağırmaya sorma 😟 ben mecbur çağırsam bakalım güvendiğim bi abla vardı daha öncede almıştım inşallah vakti vardır da gelebilir. Annemde dolap içlerini yapacak bebeğin kıyafetlerini ütülerim bende bi yandan bakalım 😅
Inşallah canım annenin gelmesi de çok iyi. Ben doğuma giderken haber vereceğim, annem öyle gelecek. Tek umudum şu an eşim 😉

Inşallah canım annenin gelmesi de çok iyi. Ben doğuma giderken haber vereceğim, annem öyle gelecek. Tek umudum şu an eşim 😉
Annemler bizden 1300 km ötede aslında onlar İstanbul’da biz urfadayız zaten geleceklerdi bari annemi önceden getirteyim dedim 😁 kv falanda doğumdan bir gün önce gelcek benim başım curcuna boşver eşin olması daha iyi 😊😊

Eveeettt kontrolüm vardı bugün. Burda nts ye falan bakmıyorlar yada çatı muayenesi diye bişey yok sanırım, anlamadım gitti buranın kurallarını çünkü sadece ultrasondan baktı .Herşey yolunda dedi bebekğin kafası aşağıdaymış, sanırım bu kanala inmiş demek oluyor.2 hafta önce ebe muayene etmişti oda aşağı inmiş demişti zaten. Kilosu 2.728 dedi boyunu ölçemedim dedi iki büklümmüş. 35+3 deyiz yeri rahat sanırım 4 haftan var dedi.
Canim çatiya 37.haftada bakiyorlar senin haftan kucukmus. Bas asagi benim minnagim da dònmûs ama kanala girmemis kanalin agzinda bekliyor demisti doktor , bas asagi donmesi kanala girmesi farkli. Kilosu baya iyiymis masallah 😍

Yuruyuş yap gelr ben çok yol yurumuştum 36. Haftada nişanım gelmişti yani akşam serinde bir saat yuru temizlik yap adacayı iç merak etme gelir heran sancılar ben de 39 olunca bir öncekinde kırk olacak derken geldi 39+3 ama ben akşam yuruyuşlerini ihmal etmedim birde rutin işleri yapıyırdum hep hatta evi silip sermiştim halıları felan
Yürüyüş yapmaya çalışıyorum her gün. Her gün aynı enerjim olmuyor tabi ama. Bir de squat falan yapıyorum. Hurma yemeye başladım. Umarım gelir 40’a kadar 🙏
Özele gidiyorsan 42'yi beklemeden başlatılır doğumun. Çünkü bebek kilolandıkça normal doğumdaki riskler artıyor. Benim 36.haftada kafası kanala girmişti ama hala geceleri midemde yanma oluyor. Yani o karnın tepede muhabbetlerine takılma 😁 kontrol ne zaman?
Cumartesi günü kontrol. Heyecanla bekliyorum ben de. Ama hissettiğim pek bir değişiklik yok, muhtemelen girmedi hala kanala 😕

Annemler bizden 1300 km ötede aslında onlar İstanbul’da biz urfadayız zaten geleceklerdi bari annemi önceden getirteyim dedim 😁 kv falanda doğumdan bir gün önce gelcek benim başım curcuna boşver eşin olması daha iyi 😊😊
Iyi yapmissin. Hem kv olmadan annenle biraz zaman geçirmiş olursun rahat rahat 😉

Vaktinde gelsin inşallah 🤲 Erkenden hazırlıklı olmak iyi oluyor, kafa rahat 😉 Ben de temizliği halletsem rahatlicam. Şu sıra dışardan yardımcı almaya da tereddüt ediyorum. Kendim de yapamıyorum, napicam bilmiyorum 🙄
Parça parça yapmayi denedin mi canim. Ben öyle yapiyorum kötû oldugum donemlerde. Her gune bir odayi temizliyorum dip köse, benim ev 4+1 . Enerjim oldugunda evin tumune daliyorum ama 😁

Masallah sağlıkla gelsin 😍 Enerjimizde dalgalanma olabilirmiş bu aralar 😂 benimde bir gün enerjim var bir gün yok. Bana yürüyüş yasaklandığı için artık bıraktık ama sen bol bol yürü iyi gelir 🥰
Ya bu enerji dalgalanmasi neden ki . Bir gun nerdeyse duvarlara tirmanacak kadar enerji doluyorum diger gun ise parmagimi kimildatmak istemiyorum uyuyup uyanip duruyorum.

Ya bu enerji dalgalanmasi neden ki . Bir gun nerdeyse duvarlara tirmanacak kadar enerji doluyorum diger gun ise parmagimi kimildatmak istemiyorum uyuyup uyanip duruyorum.
Valla hiç bilmiyorum onu ya hormonel heralde. Bugün tetanoz aşısı için sağlık ocağına gittim ordaki hemşirede enerjide bu aralar yükselme olabilir ama sen yat dinlen enerjini harcama sakın dedi. Tabii benimki mecburi yatış ama yakında sana da güzel bir enerji gelir😅

BU efenksiyon siğil ultrason ile anlaşılıyor mu yada rahatsızlık sonucu mu anladınız böyle bir durum olduğunu
Yok canım sağlık ocağı simir testi yapmıştı rahim ağrından sürüntü alınarak yapılıyor alttan muayene ile onun sonucunda hpv enfeksiyonu çıktı sonra ben o sonucu kadın doğum doktoruma gösterdim o da patalojiye gönderdi orda detaylı muayene yapıldı parça alındı sonuç temiz çıktı çok şükür ama doktor altı ayda bir kontrol edilecek dedi zaten her yıl simir testi yaptırmalı kadınlar Allah korusun rahim ağzı kanserine karşı erken teşhis için

X