2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
7364338E-D0E1-4E44-BAFF-A353CF54DC09.png

Maaşallah, her şey yolunda demek ki. Yalnız bebeğin kafasının aşağıda olması farklı, kanala girmesi farklı. Baş aşağı olması pozisyonunu bildiriyor sadece. Benim 1 aydır belki baş aşağı ama kanala girmedi daha. Nst yi her dr bizim kadar önemsemiyor. Ultrasonda bir sıkıntı yoksa yapmayabilirler de.
Bak bunu bilmiyordum 🤔 kanalda olması ve baş aşağı pozisyon aynı şeyler değil demek…

Gözün aydın canım güzel haberlerle gelmissin 😍 ya böyle güzel kilolar görünce çok seviniyorum bu bebişler için inşallah bende p.tesi gittiğimde baya toparlamış olur 🙏 nst önemli bir durum aslında yapılsa daha iyi ama çatı muayenesini doktorların %30u yapmıyormuş geçenlerde araştırdım biraz. Doğum esnasında ne kadar esneme olacağı bilinmez 3 kilo bebeği herkes rahatlıkla doğurabilir diyordu bir doktor. Hakkında hayırlısı olsun inşallah seninle günümüz aynı o yüzden ayrı bir heyecanla takip ediyorum seni😅😂💖
Teşekkür ederim 🤩 bizim bebeğin kilosu aslında önden takip ediyordu ama şimdi tam olması gerektiği gibi sanırım. Enerjim düştü yine 2 gündür sadece uzanıyorum bişeyler yapmak içimden gelmiyor. Ellemiyorum bende nasılsa doğuma yakın tekrar enerji patlaması yaşayabilirim o zaman yaparım diye. akşam yürüyüşüne başladım dün 1 saat yürücem artık hergün. Aynen zamanlamamız aynı o yüzden bende seni yakından takip ediyorum 😁😁

Kızlar ben bugün bi tuhafım üstümde anlam veremediğim bişey var sabahın 5 inde dikildim ayağa evin içinde bi o yana bi bu yana döndüm zaten mantar yüzünden yanmam kaşıntımda var demin sol tarafıma karnımın bi Ağrı girdi kendime gelemedim
Bende gece uyuyamadım gerçi bu aralar uyku zor geliyo bi tuhafım ara sıra regl ağrısı yasiyorum sadece

Bak bunu bilmiyordum 🤔 kanalda olması ve baş aşağı pozisyon aynı şeyler değil demek…
Bana pozisyonu için ilk başı aşağıda dediğinde senin gibi kanalda sandım. Tedirgin oldum, daha vakit var diye. Doktor hemen açıklama yaptı, kanala girmedi,sadece başı aşağıda diye. Neredeyse bir aydır da kanalın girişinde bekliyor,daha girmedi.

Hiç sorma bacım yana yana annemin geleceği günü bekliyorum Allah tan rahim kapalı erken beklenen bişey yok erken sürpriz olursa ortada kalacak o derece yani 😅
Vaktinde gelsin inşallah 🤲 Erkenden hazırlıklı olmak iyi oluyor, kafa rahat 😉 Ben de temizliği halletsem rahatlicam. Şu sıra dışardan yardımcı almaya da tereddüt ediyorum. Kendim de yapamıyorum, napicam bilmiyorum 🙄

Teşekkür ederim 🤩 bizim bebeğin kilosu aslında önden takip ediyordu ama şimdi tam olması gerektiği gibi sanırım. Enerjim düştü yine 2 gündür sadece uzanıyorum bişeyler yapmak içimden gelmiyor. Ellemiyorum bende nasılsa doğuma yakın tekrar enerji patlaması yaşayabilirim o zaman yaparım diye. akşam yürüyüşüne başladım dün 1 saat yürücem artık hergün. Aynen zamanlamamız aynı o yüzden bende seni yakından takip ediyorum 😁😁
Masallah sağlıkla gelsin 😍 Enerjimizde dalgalanma olabilirmiş bu aralar 😂 benimde bir gün enerjim var bir gün yok. Bana yürüyüş yasaklandığı için artık bıraktık ama sen bol bol yürü iyi gelir 🥰

Bende gece uyuyamadım gerçi bu aralar uyku zor geliyo bi tuhafım ara sıra regl ağrısı yasiyorum sadece
Yok kuzum benim regli ağrısı değil yataktan kalkarken oldu ama tabi artık taşıyamıyorum kendimi bide benim 2 yıl geçmeden sezeryan üstünden sadece 2 ay geçip tekrar hamile kaldım dikiş yerlerim sızlıyor geriliyor

Vaktinde gelsin inşallah 🤲 Erkenden hazırlıklı olmak iyi oluyor, kafa rahat 😉 Ben de temizliği halletsem rahatlicam. Şu sıra dışardan yardımcı almaya da tereddüt ediyorum. Kendim de yapamıyorum, napicam bilmiyorum 🙄
canım biz temizliği kendimiz yaptık. şimdi çok batmasın diye kapı cam açmadan klima ile idare etmeye çalışıyoruz. kapıları silmedim. camlara da hortum tuttum. üstünden fiber cam bezi ile geçtim. her gün bir yerini yaptım evin. çoğu bitti kalanı da canım sağolsun yapmasam da olur. banyolar mutfak temiz toz vileda tamamsa sen de sıkma canını. :KK66:

Her şey daha kötü oldu malesef dava sürecine girdik diğer evladımı almak için mücadelemi vereceğim
sorarak üzmek istemedim ama aklıma geldikçe dua ediyorum. Allah kalbine ferahlık versin. sıkıntını gidersin inşallah. eşine de vicdan versin,kalbine merhamet versin. inşallah hayırlı ne ise sizin için o olsun 🤲 🤲 🤲

Ya insan çekiniyor birini çağırmaya sorma 😟 ben mecbur çağırsam bakalım güvendiğim bi abla vardı daha öncede almıştım inşallah vakti vardır da gelebilir. Annemde dolap içlerini yapacak bebeğin kıyafetlerini ütülerim bende bi yandan bakalım 😅

X