2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Amin inş hepmiz için progestan engellemiş olabilir ama geleceksede engel olmsz zannımca dinlenir halde klman en iyisi sancılar gelmeden birşey yapma derim ama sancılar gelince açılma artık kaçınılmaz olur o zman hafifletmek için duş alırsın hareket yaparsın ama şimdilik dinlenmen hareket etmemen en iyşsi
Tabi canım geleceği varsa ne tutabilir ki. Önlem amaclı kullanıp dinleniyorum ama düzenli sancım gelirse dediğin gibi en azından açılmam kolaylassin diye uğraşıcam

Ben nefesimi tuttum seni takip ediyorum her an gelecek gibi duruyor senin bebisin ❤ Allah vaktinde getirsin kuzuyu olmadi gelisimi iyi olduktan saglikli olduktan sonra erken olmasini dert etme canim 🙏
Ayyy canımsın çok teşekkür ederim 💖💖 valla bende artık bekleme moduna geçtim dün gece sağlam bir sancı geldi ama 1 kez oldu devami gelmedi. Sanırım iyice kanala yerleşiyor 😅 amin insallah, sağlıkla gelsin küveze girmesin de başka hiçbir şeyi dert etmiyorum

Ama

2 3 gündür benimki de cidden az. Burda herkes yazmıştı önceden o yüzden normal karşıladım. Hıçkırık tutyor ama hala 1 2 kez.
Sabaha karşı benimkini de hıçkırık tutmuştu WC e gidip geldim geçmesini bekledim uyuyamadım benimkinin de eskisi kadar bol hareketi yok ama sertleşmesi ve yer değiştirmesi var alanları daraldıkça ondan eskisi gibi hareket edemiyorlar

Doğumdan sonra kiraz sapı maydanoz sapı içmeyi düşünen bar mı. Ben kiraz sapı hep biriktirdim. Ödemim de var. İç diyen de var içme bebeğe zarar diyen de var
Sen kg verirken oda verir canım acele etme onlar için. Bol su iç. Ben sezeryan sonrası bağırsak calıssın dıye bır sey vermişlerdş hastanede ay ben öldüm isalden gazdan bebeğimde emdiği için oda aynısını yasadı. Nezaman ben bıraktım düzeldim oda düzeldi. Ozaman neredeyse yarım kg vermişti yavrum. Bu bebikte herseye dikkat edicem ilk bikac hafta sonra zaten o dünyaya alısınca bir sekilde yolunu buluruz🤭

Ya benim bebişin hareketlerinin netliği üç gündür azaldı kızlar🤷🏼‍♀️ Hissediyorum o yuzden panik yapmıyorum ama eskiye oranla hem sayısı azaldı hem sertliği.. cumartesi doktordaydım her şey yolundaydı zaten .. annem kayınvalidem filanda karnın düşmüş dediler dün.. acaba hareketlerinde bununla bağlantısı olabilir mi? Doğumun yakınlığı ile ilgili .. kanala filan dayandıysa bununla ilgili
Canim benim 37. 38. Haftalara girince hareketliligi azaldi ayni senin gibi hissediyorum ama eskisi gibi degil galiba buyudukleri icin daha yavas hareket ediyolardi

Ama

2 3 gündür benimki de cidden az. Burda herkes yazmıştı önceden o yüzden normal karşıladım. Hıçkırık tutyor ama hala 1 2 kez.
Hıçkırık evet oluyor bazen bilemedim🤷🏼‍♀️
Ben de şimdi sizlere soracaktım bunu. Benim de aynı, günümüz de yakın seninle. Hareketleri o kadar azdı ki dün. Bir şey oldu diye epey tedirgin etti beni. Gece yatınca ufak bir kıpırtı oldu, bir de bu sabah biraz daha kuvvetli bir kıpırtı. 37+1 oldu. Acaba yeri iyice daraldı mı ki? Kanalın girişinde bekliyordu geçen hafta. Bugün kontrolüm var, soracağım doktora.
Benimde 37+5 🤷🏼‍♀️ Acaba yerin daralmasından mı dediğin gibi.. benim kanalla ilgili yorum yapmadı doktor.. konuşunca bizimle de paylaş canım merak ettim bende

Ya benim bebişin hareketlerinin netliği üç gündür azaldı kızlar🤷🏼‍♀️ Hissediyorum o yuzden panik yapmıyorum ama eskiye oranla hem sayısı azaldı hem sertliği.. cumartesi doktordaydım her şey yolundaydı zaten .. annem kayınvalidem filanda karnın düşmüş dediler dün.. acaba hareketlerinde bununla bağlantısı olabilir mi? Doğumun yakınlığı ile ilgili .. kanala filan dayandıysa bununla ilgili
Benim de azaldı aynı şekilde 🤷🏻‍♀️günlerimiz aynıymış. Gece biraz karnımı okşadım falan azıcık kıpırtı verdi de stres etmeden uyudum. Cok narin narin dokunuşları var. Benim de kontrol yarın bakalım.

Canim benim 37. 38. Haftalara girince hareketliligi azaldi ayni senin gibi hissediyorum ama eskisi gibi degil galiba buyudukleri icin daha yavas hareket ediyolardi
Bencede büyüdükleri için olabilir ya 🤷🏼‍♀️
Benim de azaldı aynı şekilde 🤷🏻‍♀️günlerimiz aynıymış. Gece biraz karnımı okşadım falan azıcık kıpırtı verdi de stres etmeden uyudum. Cok narin narin dokunuşları var. Benim de kontrol yarın bakalım.
Evet aynı ben seni ayrıca takip ediyorum o yuzden ahhaha 😂😂 benzer şeyler yaşıyoruz çoğumuz sanırım.. doktorun dediklerini bizimlede paylaşırsın bakalım ne diyecek 🥰🥰

Geceleri karnım sert ağrıyarak uyuyorum ben de belki son 10 gündür. Nstde sancı da çıkmıyor, kanala da girmedi bana göre. Bakalım neler olacak 🤷🏻‍♀️

Geceleri karnım sert ağrıyarak uyuyorum ben de belki son 10 gündür. Nstde sancı da çıkmıyor, kanala da girmedi bana göre. Bakalım neler olacak 🤷🏻‍♀️
16 gun kaldi yaziyor sende de kuzu 🥰
Artik yavas yavas rahim doguma hazirlaniyor
Benim de gun yaklastikca ne adet agrisi kaldi ne bel agrisi kaldi ne sirt agrisi ne sertlesme
Bazen dusunuyorum da acaba psikolojil miydi hepsi😅

Aminn cok teşekkür ederim 🥰 evet cok zor oldu ama sonrası yaşadıgmz hos paha bicilmez❤🥰 bende yorgunluktan uykuszlktan (her 2 saat de bir emzrdgm icin ve gaziďa var bebegin)herbirinize cvp veremiyorm ne olur k.bakmayın
Bebişler doğduktan sonra kimse pek aktif olamicak sanırım 😂 güzel bir tempo hepimizi bekliyor

Günaydın kızlar bende doyamayanlardanim. 5 öğün yiyorum herhalde . Ama hamur işi beyaz ekmek tatli vs yemediğim için herhalde kilo almıyorum bn epeydir. Bebek kilo alıyor ama doktorun söylediği :) zaten 79.1 felandi sanırım hamile kaldım 88.7 felanim herhalde 1 aydan fazladır bu kilodan düşüyorum ama çıkmıyorum üstüne. Zaten 90 ni asmicam diye kendimi kosullandirmistim. Kızlar doğumdan 1 hafta sonra ödem felan gidince başladığım kiloya dönermiyim acaba .hızlıca kilo vermek istiyorum çünkü. 2022 ye girerken 6li rakamları gormeliyim
Bende hamur işi falan yemiyordum ama yiyorum artık. Çok kilo almadım bende 60 tan 71 e çıktım . Son haftalar ya hamile olduğumu anlayim ya canım ne istiyorsa yiyorum valla 😁 nasılsa son haftada tekrar kilo vericez bi şekilde. Hiç kasmıyorum kendimi o yüzden

Günaydınn. Kızlar sizlerde nasıl bilmiyorum ama benim göğüslerim resmen yumuşadı ve sündü gibi. Sanki hiç süt yokmuşcasına. Normal midir acaba bu durum. Son haftalarda süt olup şişkinlik olmuyor muydu?
Ay benimde aynı çok endişeleniyorum süt gelmicek diyee ama bebek emdikçe süt çoğalırmış öyle diyolar. Bakcaz yaşayıp görmcez

X