2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Günaydın kızlar bende doyamayanlardanim. 5 öğün yiyorum herhalde . Ama hamur işi beyaz ekmek tatli vs yemediğim için herhalde kilo almıyorum bn epeydir. Bebek kilo alıyor ama doktorun söylediği :) zaten 79.1 felandi sanırım hamile kaldım 88.7 felanim herhalde 1 aydan fazladır bu kilodan düşüyorum ama çıkmıyorum üstüne. Zaten 90 ni asmicam diye kendimi kosullandirmistim. Kızlar doğumdan 1 hafta sonra ödem felan gidince başladığım kiloya dönermiyim acaba .hızlıca kilo vermek istiyorum çünkü. 2022 ye girerken 6li rakamları gormeliyim

Benim gibi WC ye kalkıp sonra da uyuyamayan varmı🤔 saat 4 ten beri uyanigim. YouTube videoları izleyip uyku gelsin diye bekliyorum ama nafile. Bir tane kolik masaj videosuna denk geldim, umarım lazım olmaz ama ne olur ne olmaz diye izledim🙈

Ben de öyleyim, o yüzden gözlerimi açmadan tuvalete gitmeye çalışıyorum. Telefonu elime alırsam bitti zaten 😁 vücut gece uykusuzluklarına hazırlık yapıyor gibi geliyor

Günaydınn. Kızlar sizlerde nasıl bilmiyorum ama benim göğüslerim resmen yumuşadı ve sündü gibi. Sanki hiç süt yokmuşcasına. Normal midir acaba bu durum. Son haftalarda süt olup şişkinlik olmuyor muydu?
Evet cnm benim de öyle. Hatta aldığım sütyen az büyük gelmeye başladı . Ama hatırlıyorum ilk gebeliğim de böyleydi. Ne zaman doğurdum o zaman Emzirdikçe patlatacak gibi oldular. Dert etme normal yani 😉

Artık o zamanlardasin haftalık 250-350 Gr alicak hep 🤭 iyi masallah besili güzel bebiş 😊 benimki biraz zayifca ama olsun inşallah sağlıklı olsun da diyorum. 😌
Valla benim icin kilo sorun degil 3kilo olsun yeter diyodum saglikli olsun belki ultrason yanilma payi da olur oğlumda 41 haftada 3.700 cikmisti ama 3bucuk doğdu bakalim bunda yanilma olacakmi zatif bebisler dogduktan sonra guzel toparliyorlar sanki hic takma kafana 😍

Günaydınn. Kızlar sizlerde nasıl bilmiyorum ama benim göğüslerim resmen yumuşadı ve sündü gibi. Sanki hiç süt yokmuşcasına. Normal midir acaba bu durum. Son haftalarda süt olup şişkinlik olmuyor muydu?
Benimde yumuşaklar .. eskiye göre büyük ama yumuşaklar canım normaldir diye düşünüyorum

Benimde ayni söndü sanki süt olmicakmis gibi ama dogunca bebis emdikce dolar diye dusunuyorum

Ya benim bebişin hareketlerinin netliği üç gündür azaldı kızlar🤷🏼‍♀️ Hissediyorum o yuzden panik yapmıyorum ama eskiye oranla hem sayısı azaldı hem sertliği.. cumartesi doktordaydım her şey yolundaydı zaten .. annem kayınvalidem filanda karnın düşmüş dediler dün.. acaba hareketlerinde bununla bağlantısı olabilir mi? Doğumun yakınlığı ile ilgili .. kanala filan dayandıysa bununla ilgili

Ama
Ya benim bebişin hareketlerinin netliği üç gündür azaldı kızlar🤷🏼‍♀️ Hissediyorum o yuzden panik yapmıyorum ama eskiye oranla hem sayısı azaldı hem sertliği.. cumartesi doktordaydım her şey yolundaydı zaten .. annem kayınvalidem filanda karnın düşmüş dediler dün.. acaba hareketlerinde bununla bağlantısı olabilir mi? Doğumun yakınlığı ile ilgili .. kanala filan dayandıysa bununla ilgili
2 3 gündür benimki de cidden az. Burda herkes yazmıştı önceden o yüzden normal karşıladım. Hıçkırık tutyor ama hala 1 2 kez.

Ben de şimdi sizlere soracaktım bunu. Benim de aynı, günümüz de yakın seninle. Hareketleri o kadar azdı ki dün. Bir şey oldu diye epey tedirgin etti beni. Gece yatınca ufak bir kıpırtı oldu, bir de bu sabah biraz daha kuvvetli bir kıpırtı. 37+1 oldu. Acaba yeri iyice daraldı mı ki? Kanalın girişinde bekliyordu geçen hafta. Bugün kontrolüm var, soracağım doktora.

X