2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Evet ya o da dogru ama benim bi kuzeniminki ta ilk dogdugunda belliydi yazık
Burun mevzusu bizde de merak konusu şu an. Ben aydinliyim eşim trabzonlu. Benim burnum çok küçük minik bişey ufakken de öyleymiş eşimin de düzgün ama belirgin bir burnu var büyük. Onlarda doğduklarında koca bir burunla doguyorlarmis sonra burun sabit kalıp yüz vücut buyuyo yeni dogdiklari zaman gören kaçıyormus yanlarından ailece oyleler yani ama sonra büyüdükçe gayet güzel burunları ama öyle minik fındık gibi değil.. şimdi neyse bizde bir merak aldı gidiyor bizimkinin burnu bana mı babasına mi benzeyecek doğduğu anda anlayacağız sanırım

Bizdede ayni bide yengec oglum var benim bakalim nasil bi 4lu olucaz
Basaktan korkuyorum ama yapcak bişe yok ikizler erkeği de pek sağlam pabuç sayılmaz başak kadını da malum ama evlat işte naparsin şaka bir yana çok konuştum ben başaklar öyle başaklar böyle diye sonra böyle oldu

Hayirli saglikli dogumlar olsun guzel haberlerini bekliyoruz

Aman enfeksiyon cok onemli tatlim iyi ki farkedilmis bol bol su da ic ilaclarin yaninda
Artık daha da bol içmem gerekiyor önceden içiyordum ama o kadar fazla değil bu durumla beraber daha da fazla içmem gerektiğini anladım

Tesekkur ederim daha iyiyim sabah ya nisanım geldi ya da dün ki kanamadan sonra pıhtılaşma oldu tam ayırt edemedim. Şimdi yoldayım 10.30 da randevumuz var bakalım anlayacağız
İyi haberlerini bekliyoruz nişan çok koyu kıvamlı olur diyorlar ama zaten doktora geldin o söyler kafa karıştırmayalım

Inşallah her şey yolundadır canım dayan biraz daha. Benim 1 parmak açılmam varmış onu öğrenmiş oldum dinlenmeye calısıcam artık.
Açılma olunca dinlendiriyolar mi acaba benimki daha onada bakmadı valla. Cuma ya gün veririm dedi yada 1 hafta sonra tekrar çağırırım dedi.bakalim doğum şeklini bile söylese kafam rahatliycak gün vs..daha çok stres oluyor insan

Seninkinin yine %50 şansı var

Ben şimdi kontrolden geldim. Her şey yolunda sanıyordum ama nstde kasılmalarım çıktı doktor ilaç verdi. Dünde çok yorulmuştum aslında inş ona bağlıdır. Yarın tekrar nst istedi. Bu kasılmalar ilaçla duruyor mu ya yaşayan var mı.

Ben de aslan burcu olmasın diye çok söylendim ya, neyseki tehlike geçti benim için. Burç başağa döndü Yükselen burcuna hangisi kısmet olur bilemiyorum tabi

Ne ilacı verdi? Benim de aynı öyle olmuştu da nidicard kullaniyorum yaklaşık 3 haftadir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…