2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bende dün gece çok korktum saat 10 civarı affınıza sığınırak lavaboya gittim idrar yaptiktan sonra bir baktım kıpkırmızı bir kan gördüm ilk nişan geldi zannettim ama değilmiş sadece idrar suyu öyle gelmiş acile gittik hemen kan ve idrar tahlili tuttu kan temiz çıktı ama idrar enfeksiyonlu dedi bir ilaç verdi gece yatmadan önce iç dört beş saat sonra idrara cik dedi polikliniğe gidip idrar kültürü testi yap bende birazdan hastaneye gidecem
Ama çok korktum bizim kız erken gelecek diye doğum yaklaştı zannettim 😁😁

Karin nasıl aşagı iner vs diye düşünüyordum karnım aşağıya indi gogsümün altı boşaldı ne dediyseniz hepsi çikıyor 36+2 oldum daha erken değilmi bunların olması için :KK43:
Kız hiç korkma 36 dan sonrası artık erken sayılmıyor. Sağlıkla gelsin 😊

Kızlar bende dün gece çok korktum saat 10 civarı affınıza sığınırak lavaboya gittim idrar yaptiktan sonra bir baktım kıpkırmızı bir kan gördüm ilk nişan geldi zannettim ama değilmiş sadece idrar suyu öyle gelmiş acile gittik hemen kan ve idrar tahlili tuttu kan temiz çıktı ama idrar enfeksiyonlu dedi bir ilaç verdi gece yatmadan önce iç dört beş saat sonra idrara cik dedi polikliniğe gidip idrar kültürü testi yap bende birazdan hastaneye gidecem
Çok geçmiş olsun, bebekler atağa geçti korkutuyorlar bizi artık. Umarım vaktinde sağlıkla gelir bebişiniz.

Kendini ejderha gibi hisseden var mı yemek borusu da dahil midem alev alıyor sanki son günlerde 😬 bide çok fazla iştah artışım var ya son zamanlarda azalması gerekmiyor mu? Çok kilo almadım diye sevinirken son haftalarda şişeceğim sanırım.
Yav ye gitsin ben de aynı moddayim 1 hafta 10 günde kaç kilo alabiliriz ki ye ye 😅 ben 6 ay ila 8 ay arası yiyemedim bebiş karnımı dolduruyor diye siskinlikten. Ama nasıl iştah var her şeyi canım çekiyor yiyemiyorum. Bir haftadır aşağı inmiş midemde bir rahatlama var camislar gibi yiyorum 😂😂

Kızlar henüz hastanede isim bitmedi kan ve idrar vericem. Haberler iyi mi kötü mü bilemedim. Çatı muayenesi yaptılar 2 cm açılmam var ama bebek daha tam kanala yerleşmemiş kafasıyla baskı yapmıyor dedi doktor. Muayene esnasında şey duydum nişan doldurmuş bak burayı ağrısına bağlı olarak gelebilir dediler kendi aralarında konuşurken. Rahim ağzında yumuşama var 2 parmagim çok rahat girdi vs dedi hemşire. Şuan aktif doğum görünmüyor sonuçlar iyi gibi ama 2 cm açılma beni baya korkuttu. Bir de iki kişi sırayla çatıya baktı ve sancım var bu olaydan sonra. Inşallah doğumu tetiklemez baya korktum daha 2.500 kilo henüz erken😔😔
1 hafta daha sabreder bence annesi hiç korkma. Hem daha kanala girmemiş. Şimdi bende gitsem hastaneye bendede açılma çıkar belki. Çünkü gerçekten bişeyler hissediyorum o konuda😑

K Kbo4 nasıl oldun? umarım geceyi rahat geçirmişsindir
Tesekkur ederim daha iyiyim sabah ya nisanım geldi ya da dün ki kanamadan sonra pıhtılaşma oldu tam ayırt edemedim. Şimdi yoldayım 10.30 da randevumuz var bakalım anlayacağız🙏

Ay bir an doğuma yakın da bulantı olur derler aklıma o geldi ama hastaymışsın da ondan da olabilir inşallah dinlen de geçer belki sen uzun bir süre bence bayağı dinlen
Bende ondan korkuyorum valla açılma olunca bulantı olur derler hep. Şimdi kendi doktorumuza gidiyoruz bakalım iyi şeyler söylerse yerimden kalkmayacağım 😅

34. haftadan sonra bebek kendisi karar veriyor ne zaman geleceğine dedi doktorum bana. Eğer doğum başlarsa, bebeği içeride strese sokan başka bir durum var demektir ve doğması daha iyidir dedi. O yüzden sıkma canını hiç. İkiniz için de en sağlıklısı neyse o olsun. Haber ver doktora gidince 😘
Cok doğru. Artık dua edip hayırlısı dedim geleceği varsa gelsin benimle büyüsün inşallah yanımda 🙏

Kızlar bugün doğumum olucak nasip olursa bende dualarınızdan eksik etmeyin olurmu
Hayirli saglikli dogumlar olsun guzel haberlerini bekliyoruz
Aman enfeksiyon cok onemli tatlim iyi ki farkedilmis bol bol su da ic ilaclarin yaninda

Tesekkur ederim daha iyiyim sabah ya nisanım geldi ya da dün ki kanamadan sonra pıhtılaşma oldu tam ayırt edemedim. Şimdi yoldayım 10.30 da randevumuz var bakalım anlayacağız🙏
Hemen yaz olur mu habersiz birakma guzel haberler ver bize 1 hafta daha sabretsin insaallah
Bak ben 1 hafta 1 hafta diye diye sukur 38. Haftaya geldim

X