2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kuzum kilosu 2500 demişsin korkma gayet iyi bence benim de 35 haftalıkken 2579 falandı sanırım 1 hafta da aldı kilosunu 3068 oldu son haftalarda alıyorlar bende çok dert ediyordum kiloyu
Evet 2.500 olmuş sanırım. Biraz daha dursa büyüse hiç sorun etmeyeceğim inşallah 2 hafta falan daha dayanırız 🙏

Aaa bende 34+0 dum bugün aynıymışız. Ya doktor bana kalp atışında verdi tarih geçen hafta sordum hala aynı durumda bi değişiklik olmazsa dedi 😁 benim hala yanlarda oluyor baskı altta bi baskı yok henüz
Ya benimde makatıma çok baskı oluyor özellikle sabahları birde iş yaptığım zaman, diğerleri böylemiydi yoksa değilmiydi hatırlamıyorum da ( 3. Doğumum olacak nasip olursa) aradan zaman geçti unutmuşum (9) senecik 🙈😄 beklesin gününü tamamlasın istiyorum inşaAllah tamamlar, hepimizin bebişi inşaAllah 🤲🏻🥰

Memnun oldum canım, 😄 sezeryanmi senin, öyle ise biraz erken oluyor doğru, Eylül’de olur hayırlısıyla bebişin, benimde çok baskı yapıyor biraz iş yapsam, yürüsem oturamıyorum hemen yatmam lazım, analık zor ama çok şükür bin şükür Rabbime nasip etti bize, kucağımıza Almayı’da nasip etsin inşaAllah 🤗🤗🤗
Evet 3. olacak kısmetse spinal Sezeryan oldu 2 si de amin canım inşallah sağ Salim alırız kucağımıza🥰

Yazdım bende ama muhtemelen sabah görür. Şuan bebeğin hareketleri iyi kanamanın devamı da gelmedi ama takip edicem. Biraz bulantim var hastalıktan mi başka bir şey mi bilemedim ama dinleniyorum şuan.
Ay bir an doğuma yakın da bulantı olur derler aklıma o geldi ama hastaymışsın da ondan da olabilir inşallah dinlen de geçer belki sen uzun bir süre bence bayağı dinlen

Ben kasılma ne hala bilmiyorum 😟regl ağrısı gibi arada yaşıyorum ama kasilmayi gerçekten tariflermisiniz
Karnın sertleşiyor bebek toplanıyor bayağı bi yani rahim aslında onu sıkıyor sonra biraz sürüp eski haline dönüyor yanlış bilmiyorsam öyle oluyor benim de dün çok fazla kasılmam oldu mesela doğuma yakın daha da artar derler rahim bebeği aşağı doğru itiyormuş bu şekilde yani aslında acı ağrı veren bir şey değil kasılma pek yada bana göre öyle bilmiyorum da tam

Mantar 2 aydır çekiyorum zalaini gebelikten önce kullanmıştım bir kaç defa. Şuan bende de farklı bi krem var ismi aklımda değil kaşıntı çok yok azlar krem kesiyor ama mantar geçmiyo fitilde kullandım halbuki
Sirkeyi denedim aksam kremde surdum yattim gunduz pek bisey yok gece oluncabasliyo bakalim aksam nolcak aslnda travazol iyi geliyo bana ama hamilelikte kullaniliyomu bilmiyorum crsmbayi bekliyorum gerekirse fitil bisi verir doktor

Kızlar ben eve geldim ama bir sorum var kanama olması normal mi çatı muayenesinden sonra. Ama boyle baya kıpkırmızı kan ya. Leke gibi bekliyordum ben ama öyle olmadı.
34. haftadan sonra bebek kendisi karar veriyor ne zaman geleceğine dedi doktorum bana. Eğer doğum başlarsa, bebeği içeride strese sokan başka bir durum var demektir ve doğması daha iyidir dedi. O yüzden sıkma canını hiç. İkiniz için de en sağlıklısı neyse o olsun. Haber ver doktora gidince 😘

X