2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ay yok guvensem bu kadar heyecanlanmam yurumeye başladım bu sefer ya inşaallah faydalı olur sağol teşekkür ederim

sade_ kahv bu ikinci doğum olayında çevremden gözlemlediğimi söyleyim sana müsadenle. Ablam 3 doğum yaptı. Ikinci doğumu ilkinden, üçüncü doğumu da ikinciden daha kolay oldu. Öyle yürüyüş, spor, squat, pilates topu falan da yok. Mecbur ev işleri, çocuk bakımı için evde ettiği hareketler. Arkadaşım var o da 3 doğum yaptı. En zoru ikinci doğumuydu. Bebeğin başı büyükmüş. Çok zorlanmış. Üçüncü doğumu çok kolaydı mesela, sadece fazla kanaması problem olmuştu. Yani böyle başın büyük olması vs gibi bir problem yoksa bence ikinci doğum ilkinden daha kolay olur.

Müsade senin ne demek sağolasın inşallah yaa biraz daha kolay olsa çok sevinicem, kopkolay beklemiyorum tabi, ev işi vb annem yanımda olduğu için pek yapamıyorum ama 3-4 güne gidecekler şehirdisina, iş başa düşünce yapicam mecbur, yürüyüş de biraz yapınca iyi olacak inşallah

Çok sağolasın canım o ay hamile kalmak her türlü kısmetimde varmış demek ki yıllar geçtikçe insana rüya gibi geliyor. Inşaallah sağlıcakla kucağımıza almak hepimize nasip olur
Siz de çok sağolun evet, bebiş zamanını bekliyormuş demek ki... En kocamanından Amin

Bizden gastane covid testi istedi
Refakatçimle beraber 2 gun onceden vercekmisiz
aşılı olmamız bisey degistirmiyomus
Evet canım eşim geçenlerde ufak bir operasyon geçirdi ondan da istediler. Tüm operasyonlarda refakatçi dahil isteniyormuş. Pazartesi anesteziye gittiğimizde biz de yaptıracağız. Hatta kv gece kalamayacak, sadece eşim kalacak ama bebeği gorebilsin diye ona da yaptıracağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…