2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bence o an Dr un ölçümü ile de alakalı ya. Yani fl bacak boyu durduk yere niye bir hafta geri düşsün ki. Bir milim eksik ölçüm yapsalar öyle oluyo diye düşünüyorum her kontrol birbirini tutmayabiliyor.

Haklisin bu biraz da saygisizlik oluyor artik, hamile kadinlariniz bi haber verseler de bari ustune falan cekiduzen versen yani ya da ev derli toplu olmak zorunda mi her zaman? Keske kendini yormasan esin artik zorlaniyor diyip aksama disardan bir seyler soyleseydi.

Bence o an Dr un ölçümü ile de alakalı ya. Yani fl bacak boyu durduk yere niye bir hafta geri düşsün ki. Bir milim eksik ölçüm yapsalar öyle oluyo diye düşünüyorum her kontrol birbirini tutmayabiliyor.
Belki pozisyonundandir diye dusundum ben de. Doktor da cok onemsemedi artik bebegimiz oldu zaten (sanki bebek pisti hazir )biz fikir olsun diye olcuyoruz dedi. Umarim eli ayagi duzgun saglikli bebisler gelir dunyaya

Hey Allahım yaa.. bu kv ler kendi hamileliklerinde dinlenmemis biton kisiye hizmet ederek is yaparak geçirmiş ya o yüzden bizim durumumuzu da cok önemsemiyor galiba. Kp zaten anlamaz ne bilsinler. Biraz düşünceli merhametli olmak lazım..

Ya hiç değilse uğrayıp bir çay içip annesine gitse yine gam yemeyeceğim. Normalde de geliyorlar 1 gece annesinde 4 gün bende kalıyorlar e hamile insanım bende. Ya birak dışardan yemek söylemeyi adam kalktı bana yemeğe kıyma koymamışsın kalmadı mı dedi. Dünden kalan yemek sonuçta kendime yapmışım onu. Eşim aldı babasını dışarı götürdü ben uzanıp dinleneyim diye. Artık misafir kaldıramıyorum dedim farkındayım o yüzden dışarı çıkardım sen biraz daha rahat et diye dedi o da mahcup oluyor ama dışardan yemek söylenecek tip değil bunlar. Düşünse zaten gelip kalmaz.

Aynen öyle eski kafa insanlar ama bende 4 gün misafir ağırlamak zorunda değilim masadan bir tabak alıp mutfağa götürmek de yardim değil. Allahtan eşim çok yardım ediyor o da istemiyor kimsenin gelmesini daha geçen gün bile söyledi telefonda gelip gidemem bu kız hamile son zamandayiz diye ama halimiz ortada. Merhamet ve düşünce çok önemli çok.

Aynen ben de yazdim ya bikac gün önce kv sözde bana bakıyor ama yemegi cok gec hazırlıyo umursamaz davranıyor falan diye, eşim bikac ima etti ama yazık işten gelir gelmez hemen bana biseyler hazırlayıp aksam yemeği hazırlığına başlıyor ki hep yorgunum derdi, şimdi bı taraflari çıkıyo resmen, annesi de biliyo görüyor ama pek fayda etmiyor, baya mahcup oluyo esim farkediyorum ama yapacak bişey yok

Gerçekten olan eşlerimize ve bize oluyor gelenin hiç umrunda değil. İlla kötü olmak lazım hamilelik bitince bizim de yemek yapmama ağırlamama tavrında olmamız lazım da onu da biz yapamıyoruz.

Benim kayinvalidem vefat etti kayinpederim tek yasiyor yemegini falan hep kendi yapiyor arada gidiyoruz bizde aramizda yarim saat mesafe var ama Allah razi olsun hamileligimde kizim dikkat et kizim kendini yorma agir kaldrma diye beni kendi uyariyor dusuncesiz degil insanin icinde olacak anlayissizlik gercekten zor

Gerçekten olan eşlerimize ve bize oluyor gelenin hiç umrunda değil. İlla kötü olmak lazım hamilelik bitince bizim de yemek yapmama ağırlamama tavrında olmamız lazım da onu da biz yapamıyoruz.
Onu yapamadigimiz için gelip üstümüze yıkılıyolar rahat rahat zaten, surat asan huzur vermeyen bi gelin olsak kalamazlar bu kadar

Benimkiyle yarım saat oturup sohbet etsen dunyanin en ince düşünceli insanı zannedersin ama değil aslında cok uç huyları var hayret ediyorum, her seferinde uzak oldugumuz icin şükrediyorum valla

Evet niyet iyi degil ya da anlamayacak kadar algilari kapali. Bosver sinirlenme hic esin en azindan farkinda destek oluyor, onlarin hatri icin diyip kendimizi avutalim :/

Evet niyet iyi degil ya da anlamayacak kadar algilari kapali. Bosver sinirlenme hic esin en azindan farkinda destek oluyor, onlarin hatri icin diyip kendimizi avutalim :/
Umursamazlar baska hicbir sey degil ne oluyorsa eşlerimize ve bize oluyor. Sabrediyoruz ne yapalım

2 günden beri acayip bi karin sertlesmem ve vajinal dolgunluk, batma var yarın öğlen dr kont var iple çekiyorum ağrılar belden gelse dicem dogum sancısı ama belden gelmiyo
2 akşamdır ben de öyleyim. Rüyamda nişanım geldiğini görüyorum, uykuda akıntım geliyor az, suyum yatağa boşaldı sanıyorum filan

Benimkiyle yarım saat oturup sohbet etsen dunyanin en ince düşünceli insanı zannedersin ama değil aslında cok uç huyları var hayret ediyorum, her seferinde uzak oldugumuz icin şükrediyorum valla
Benimkinin tek sevmedigim huyu herseye cok karismasi onun disinda iyidir ama iste genelde eski kafali oluyorlar ve bazen kaynanadan beter oluyorlar Allah yardimciniz olsun hem kvalide hem kpeder anlayissiz olunca daha da zor gercekten Allahtan eşleriniz anlayisli o buyuk bi nimet bence

Bugun kendi kendime bunu dusunmustum ben de :) dogum sirasinda mavera icin de bir bebis dileyim demistim sana da malum oldu konustuk bak
Yaaa
Burdan hamileyim haberini vericem sana ve A Aylinli ye=) şu zaman yada bu zaman ama mutlaka vericem inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…