2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sen doğum mu yaptın
Geldi yaniii testlerde silik çizgilerini gördüğümüz bebiş =)
Gözyaşımm pıt
Bende bugün bakıyordum sizee ne zaman gelicek bebişler diyeee=)
Gözünn aydınnnn kuzuuuu

Sen doğum mu yaptın
Geldi yaniii testlerde silik çizgilerini gördüğümüz bebiş =)
Gözyaşımm pıt
Bende bugün bakıyordum sizee ne zaman gelicek bebişler diyeee=)
Gözünn aydınnnn kuzuuuu
Canımm benim çok teşekkür ederim benimde aklım sende ara ara bakıyorum profiline bu ay güzel haberler gelecek inşallahhh dualarımdasın

Canımm benim çok teşekkür ederim benimde aklım sende ara ara bakıyorum profiline bu ay güzel haberler gelecek inşallahhh dualarımdasın
İnsallahhh kuzucummm
Artık elimden bişey gelmiyor, deneyip bekliyoruz öyle
Umarım bende kısa zamanda güzel haberler veririm size artık

İnsallahhh kuzucummm
Artık elimden bişey gelmiyor, deneyip bekliyoruz öyle
Umarım bende kısa zamanda güzel haberler veririm size artık
vakti zamanında beklemiş ve yavrusuna kavuşmuş biri olarak gormusken hamile duası edeyim dedim (kimin duası kabul olur belli olmaz derler) Rabbim kısa sürede güzel haberler almanızı nasip etsin, sağlıkla hayırlısı ile 1 seneye kalmadan kucağıniz dolsun inşallah

İnşallah yaa amin, iyi moral olmuş

Yaaaa
Çok saol canımm benim
Allah razı olsun, insallahh dediğin gibi olurr İnsalllahh

Tahin in üstüne çıkan yağını sürünce hızlı iyileşme oluyor. Ben o şekilde hiç rahatsız olmadım.

Doğum tarihim belli oldu kızlar, yan pozisyonda olduğu için doktor daha fazla kilo almasını beklemeyelim zor olur dedi ve Çarşamba için randevu verdi
Ayy heyecanlandım gün isimleri geçiyor artık haftaya çarşamba falan sağlıkla kucağına al inşallah. Kaç haftalık oluyor tam?

Dogumun yaklastigini gösteriyor canim. Midenden basla göbegine dogru karnini karisla ölç ,gobegin ne kadar asagi inerse dogum o kadar yakin. Benim göbek de gorunmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…