2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
VAvardır bir bildiği ben 36 oldum bugun ama iki hafta sonra çağırdı 38 de gideceğim muhtemelen 39 da dogar diye duşunuyordur bir hafta erken gelebilir demişti bu hafta geri aldı yeri geniş ikinici dogum olduğu için kalabilir dedi blmiyorum artık
Bana da 38 de gelir hazir ol demisti doktorum nasil biliyorlar ki acaba ?

Kızlar dün sormuştum ama görmediniz sanırım lohusa takımı alan yok mu aranızda
Ben normal pijama takımı aldım önden düğmeli olanlardan. Bugün birde lcw dream mağazasına uğradım güzel şeyler vardı ama pek vaktim yoktu çok gezemedim bir tane de gecelik tarzı bir şey almayı düşünüyorum henüz karar veremedim.

Bunların pijama, gecelik ve sabahlığını aldım suwenden. Trendyolda Mağazaları da var başka ürünler renkler de var

chakradan da Chakra Linna Hamile Gecelik Somon Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

C Cikilop1

Ben normal pijama takımı aldım önden düğmeli olanlardan. Bugün birde lcw dream mağazasına uğradım güzel şeyler vardı ama pek vaktim yoktu çok gezemedim bir tane de gecelik tarzı bir şey almayı düşünüyorum henüz karar veremedim.
Benim kızımda aldığım normal gecelik ve pijama takımı var ama maalesef küçük geliyor 😂 bende değişiklik olsun bu sefer dedim

Bunların pijama, gecelik ve sabahlığını aldım suwenden. Trendyolda Mağazaları da var başka ürünler renkler de var

C Cikilop1
Yorumlarda iç gösteriyor yazmışlar ama kuzum sen aldın geldi mi

Kuzum ben yemek yaparken terimle abdestleniyorum
Eşim geçen aradı ateşim çıktı eve geliyorum dedi. Bi çanta yaptım balkondan aşağı salladım git test ver sonuç çıkana kadar da annende kal eve bile gelme dedim. Düşünsene son haftalar ama neyin derdindeyiz. Alışveriş riskli insanlar daha riskli.
Boşver diyorum biz çekelim ne çekilecekse yeter ki evlatlar sağlıkla selametle gelsinler inşallah amin 🤲🏻💐😘
Ayy aynı aynı sabaha kadar yastık su içinde kaliyo her uyanmamda tersini çeviriyorum. Bu arada iki gecedir eşimi diğer odaya attim çünkü dün sabah riskli bi ortama girmiş kıyameti kopardım dogum her an olabilir sen nasıl beni ve bebeği riske atarsin hic mi kıymetimiz yok sen ne biçim babasın diye hiç yüzüne bakmadım da kv bizde diye bugün uzatmadim ama odaya almıyorum en az 3 gün..

Canım bana hemşire ilk gün gecelik giy dedi. Kanama kontrolü çok oluyormuş doğum sonrası. Pijamayı giy çıkar zor olur, geceliği kaldiriverirsin dedi. Senin de bilgin olsun.

Canım bana hemşire ilk gün gecelik giy dedi. Kanama kontrolü çok oluyormuş doğum sonrası. Pijamayı giy çıkar zor olur, geceliği kaldiriverirsin dedi. Senin de bilgin olsun.
Ya ben de sadece pijama almistim. Bir de gecelik alayim o zaman rahatlik oluyorsa.

Eklentiler

• 20210718_165652.jpg
    20210718_165652.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 46
  • 20210718_165751.jpg
    20210718_165751.jpg
    121,3 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_20210716-233834_Trendyol.jpg
    Screenshot_20210716-233834_Trendyol.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 39

C Cikilop1
Chakranin her ürününü çok beğeniyorum 🥰 ama suwenin takımlarına bayıldım. İlk hamileligimden geceliklerim olmasaydı kesin alirdim. Güle güle giy

X