2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Biz 70x140 boyutlusunu aldık anne yanı park yatak. 4 yaşına kadar da kullanabilir dediler. O ahşap olanları çoğu arkadaşım önermiyor. Bebekler kafasını çarpıyomuş dişliyormuş vs. O yüzden park yatak al dediler. 4 yaşından sonrada zaten normal yatak alırız diye düşündük nasip olursa☺️
Canim standart park yataklardan bahsediyorsak mümkün değil 4 yaşına kadar kullanması. 2-3 yaşında dönerken elini kolunu çarptığı için kolay uyanıyor. 4 değil de belki belki 3 yaşında gecersiniz normal yatağa

Anladım teşekkürler 😊 Beni normal doğumda mantar olursa tehlikeli olup olmayacağı korkutuyor ya 2 hafta sonra sorayım bari doktora 😅
Ben bunu yarın kontrole gidince bir sorayim doktoruma sana da yazarım canım bende merak ediyorum çünkü

Canim standart park yataklardan bahsediyorsak mümkün değil 4 yaşına kadar kullanması. 2-3 yaşında dönerken elini kolunu çarptığı için kolay uyanıyor. 4 değil de belki belki 3 yaşında gecersiniz normal yatağa
Yoyko Exclusive Comfort 8 in 1 Park Yatak Oyun Parkı Koyu Gri 70 x 110 cm
https://www.hepsiburada.com/yoyko-e...magaza=Hepsiburada&url_src=ios-product-detail
Bunu aldık canım bakalım çocuğun durumuna göre kullanırız artık😇

Bende hep bunun tereddütünü yaşadım o yüzden ondan almadım diğerini hiç düşünmemiştim bile iyi ki öyle yapmışım 😂😂 ben şöyle bir şey aldım ⤵️
Bunlardan denemedim kuzum ben şimdi şöyle bişey aldım bugün geldi 😂
B470DB87-0F5E-470D-A22F-05CE0AD949C1.png

Valla benim kullandıklarımı görseniz mağaza açardım günde kaç kez yaptığımı bile hatırlamıyorum. Ama bir günde çıktı yanlarda ve alt kısımlarda inş böyle kalır üste çıkmaz
İnşallah devamı gelmesin sen yine sürün ne kdar önlem alabilirsek artık. Kiminle doğuma kadar çatlak olmuyor doğumdan sonra çıkıyor ortaya onu da anlamış değilim

Ben en başından beri göğüslerime de sürüyorum ama altı çatladı karnımda şuan hicbir şey yok çok şükür. Olmamasi benim icin mucize çünkü üst bacağında çizik şeklinde azıcık çatladı yani çatlamaya müsaitim.

Benimde yarın 34+1 Biz devam ediyoruz yarın kontrolde doktor bir şey diyecek mi bilmiyorum ama eskisi kadar sık değil artık seyreklesti korkudan😅
Ay bende 33+1 im şükür karında yok ama benimde göğsümün alt tarafı memenin üstünde değilde alta doğru var birkaç tane onu çok önemsemedim ama olmasa iyiydi 🙏🏻 Ben hep korkuyodum ya bide canım yanıyo çok yapmamak işime geliyo 🤣🤣

Enson devlete gityim yoktu yanımda 26 sında özelde ki dr gidicez 🤭 bide dşyorki o hocayı çok seviyorum (ikinci onda doğmustu) , herseyı serbest bırakıyor diye🙈 bazen kızıp bedavadan baba yapıyoruz, biraz sizde fedakarlık yapcaksınız napalım diyorum 🤭 uyku bile doğru düzgün yok bizde agrısı, sancısı, tekmesi vs gectim 😞 aman şunun şurasında 2-3 ay beklesinler 🤪
YA tabi eşlerimizi de düşünüyoruz ama açıkçası ben oturup kalkerker bile zorlanıyorum. Çocuklar ev derken pilim bitiyor. Zaten hiç istek de yok. Yani 7 aydan sonra moladayız. Lohusalık bitene kadar da mola da kalırız. Bende istemiyorum böyle olsun hatta eşimle ilgilenmek istiyorum ama karnım çok büyük cidden ve her yerim aşırı hassas. Yanlışlıkla dokunsa bile içim gidiyor.

Çok geçmiş olsun. Bol bol su iç, meyve ye, bal ye karabiber at içine azcık. Sıcak şeyler tüket boğazların için. Limon sık sıcak suyun içine öyle iç C vitamini. Ben bunları hamileyken korona olduğumda yapmıştım. Tabi o zaman kıştı. Portakal falanda yemiştim ama limonda çok iyi oluyor
Sağolasın canım limonu normalde de çok tüketiyorum zaten şifa olur inş

Çok geçmiş olsun. Yazın grip daha zor. Ben saçma bir inatla parol içmedim. 1 hafta 10 gün sürdü. Sirkeli su içtim ateşimi düşürmek için. Normal suyuma da limon attım. C vitamini olsun diye. Bir de kabuk tarçın, zencefil, zerdeçal, tane karabiberi bir cezvede kaynatıp içtim. Doktoruma danıştım bitki çaylarının 2 fincanı geçmemesi koşulu ile izin verdi bana. Tamamen iyilesemeyince mecbur parol içtim. Parol sayesinde toparladım.
Sirkeyi tüketmeye özen gösteriyorum bakalım
Parol içiyorum ben iyileşemezsem diye korkudan
Dediklerini denicem sağolasın

Ay bende 33+1 im şükür karında yok ama benimde göğsümün alt tarafı memenin üstünde değilde alta doğru var birkaç tane onu çok önemsemedim ama olmasa iyiydi 🙏🏻 Ben hep korkuyodum ya bide canım yanıyo çok yapmamak işime geliyo 🤣🤣
Bende çok takmıyorum ama.karnimda falan olmasa daha iyi olur tabi 😅 evet ya can yakıyor bence kafamızı veremiyoruz işin zevk kısmına uzağız bebek ön planda olduğu için ve bu yüzden can yakıyor gibi geliyor bana 😂

Ben de birkaç gün önce tanıştım kendileriyle. Şu an sadece göbek deliğimin alt kısımlarında. Daha yukarı çıkmaz inşallah. Ben bu çatlak konusunun en pahalı kremler, yağlar düzenli de kullanılsa olabileceği kanisindaydim en başından beri. Bakım ürünlerini düzenli kullanan biri de olmadigim için bir haftada 10 günde 1 aklıma gelirse bebe yağı sürdüm. Bu zamana kadar çıkmaması bile mucize oldu benim için.
Ben banyodan sonra sürüyordum hep ama sanırım altları ihmal ettim. Ama genetik olduğu da söyleniyor. Napalım hatıra olsun bize 😊

Ya benim minik kız 3 kiloyu gecti ondan korkum 😬 4ü gecerse normal yaptrmiyo doktorum tabi nasipte ne varsa o olacak orasi ayri
Ay sağlıkla gelsin yeter ki 🥰🥰
Ben de yarın 36+ lı günlere giriyorum. Doğum tarihim sat a göre 15 Eylül. 17 Eylül de doktorumun yurtdışında olması gerekiyormuş. Pilates topu, squat falan başlarsam erken olmasa bile gecikmesini önlemiş olurum belki.
Bende bunlara başlamak istiyorum inşallah dediğin gibi düşünüyorum bnce de gecikmeyi engelleriz gibi 🙄 zaten etrafımda ki herkes 40 ı doldurur deyip duruyor 😑
Kızlar çok fena grip oldum yaaa 😔
Dün dr gittim test yaptılar negatif çok şükür ama çok kötüyüm
Sadece parola kullanabilirsin dedi
Öksürük var ve doğum sezeryan olacak
Bi öneriniz var mı?
Bende de hafif var .. benim sadece gözlerim sulanıyor ve burnum akıyor .. bol bol limon yiyorum çorbalarıma limon sıkıyorum. Birde papatya çayı demleyip gözlerimi burnumun etrafını şakaklarımı filan siliyorum sıcak sıcak beni çok rahatlatıyor.. ilerler diye çok endişe ediyorum😑

X