2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende acıkınca sinirlenenlerdenim 😅 şekerden diyet yapıyorum bir de iyice tahammülsüzüm şuan tam bir tükenmişlik içerisindeyim ne seviyorsam yasak. Evde saatli bomba gibi dolaşıyormuşum 😂 yanımda patates bile diyemiyorlar 😂
Ay iyiki bana diyet demediler gerçi şeker istedi doktor bakalım ne diyecek ona . 😅 umarım gerekmez . Ya sıcaklarda çok fena insan ne yiyeceğini şaşırıyo valla

1 gecede karnım çatlamış kızlar, daha dün yoktu sadece belimin iki yanında vardı, onların da yağ sayesinde rengi açılıyor diye seviniyodum, dün akşam daha bişey yoktu resmen sabah çatlakla uyandım, tüm yatırım boşa gitti 😂
Bi de doğurduktan sonra gor poşet gibi oluyo ilk başlarda 🤣🤣 ben sok olmustum ama korkulacak bisey yok kısa sürede toparlanıyor 😁😁 yağlamaya devam edelim 👍

canım bende de durum aynı. Sabahları bulutlarda yürüyor gibiyim ellerim şiş ve uyuşuk bir iki saate düzeliyor. İlk kızımı ben 34+1 de doğurdum. Beni görsen göz kulak burun yoktu resmen hepsinden iltihap akıyor kafam iki kat büyümüştü. Bir poşet dolusu ilaç verdi drlar. Bunları kullanayım mı diye kendi doktoruma danışmaya gittiğimde bebeğin suyu bitmek üzere kalp atışı da çok yavaşlamıştı acil doğuma aldılar. Doğum sonrası ne şişlik ne iltihap kaldı o bir poşet ilacı kullanmadım. Yani geçiyor hamilelikle başlayan her şey bebek doğunca geride kalıyor. Sen de iyi düşün iyi olsun. Sağlıkla doğurup güzelce kucağına alacaksın merak etme ♥️
Öyle güzel anlatmışsın ki çok çok teşekkür ederim inşallah canım amin hepimiz için bol bol amin❤️🤲🏻🤲🏻
Çok geçmiş olsun. Elbette hdoğumdan sonra geçecek, kolay değil karnımızda bebiş var, vücudumuz böyle tepkiler verebiliyor. Sıcaklar da cabası. Tansiyonunu takip ediyordun değil mi, normaldi?
Evet evet normal canım 10/6 genelde .. hamilelik önceside böyleydi oynamıyor şükür 🤲🏻 Sıcaklarda dediğin gibi etkiliyor son üç ayımız yazın tümüne yayıldı 😬😬 ve bu sene sanki farklı bir sıcak.. ayrıca çoook teşekkür ederim ❤️❤️
Ahh kuzum millette ne hastaliklar var bazen bebekler kuveze aliniyo anneden ayri
Gercekten eli kolu olmayan annelerimiz var bebegine sarilamiyo
Bu hormonlar hep bunlari yapan seni ele gecirmelerine izin verme sakın
Eger sorunun yoksa bunun tek cozumu bol bol yuruyus kuzenimde oyle olmustu ben ilk defa onda gordum mesela burun ödem olur mu kız resmen 3 burunlu gibiydi
Bi dogum yapti aksamina hicbir seyi kalmamisti
Hormonlr insanı başka biri yapıyor cidden canım direk bebeği düşünüp senaryolar yazıyorum.. dediklerini okuduktan sonra çok haklısın binlerce kez şükürler olsun Rabbime 🤲🏻 İnşallah buda geçecek bebişleri kucaklamaya az kaldı❤️
aslında ben her gün bir saat yürüyorum ama arttırsam mı acaba ya 🙄
Depend şart mı ya büyük gece pedi iş görmez mi
Ben de hevesle alanlardanım😬 onuda aldım gece pedi de aldım 😂
1 gecede karnım çatlamış kızlar, daha dün yoktu sadece belimin iki yanında vardı, onların da yağ sayesinde rengi açılıyor diye seviniyodum, dün akşam daha bişey yoktu resmen sabah çatlakla uyandım, tüm yatırım boşa gitti 😂
Ya ne yaparsan yap çatlayacaksan çatlarsın diyorlar 😬😬😬 sen yine de yağları bırakma canımm

Oglandayken hasraneden vermislerdi
Sonra da buyukboy ped kullanmistim cokta guzel isimi gormustu
Bu sefer herkes depend cikti sezaryende iyi oluyo ic camasiri degistirmene falan gerek yok kullanisli dedi hadi dedim alayim bakalim
Canım ben de tam tersini, sezeryanda kullanımı dikişleri terletebiliyor diye önerilmiyor diye duydum. Sezeryan için yüksek bel anne külotları, içine de uzun ped kullanılıyor diye biliyorum.

Canım ben de tam tersini, sezeryanda kullanımı dikişleri terletebiliyor diye önerilmiyor diye duydum. Sezeryan için yüksek bel anne külotları, içine de uzun ped kullanılıyor diye biliyorum.
Valla bilemedim ki kuzum ikisi de bulunsun yanimda dedim yuksek bel kilotla ped de aldim bakalim artik hangisini kullanabilirsem

Bugün eşim yine covid testi verdi, hatırlarsınız haziranın ortalarinda da covid olmustu karantina uyguladığımız icin bana bulaşmamıstı ama cok korkmustuk. Bugun de epeyce ishali olmus isten erken geldi, ishal halsizlik yapmıs tabi biraz da kıl köklerim acıyo dedi, simdi de atesi var, bi ara sıtma tuttu falan, 2 saat kadar önce test verdi ama hala antikorludur covid değildir dimi 🙁 bu korkuyla yasamak cok sinir bozucu offf
Canım çok geçmiş olsun. Bu aralar çeşme sularını kullanmayın salgın var diye yazı gelmişti bize ama belki bölgeseldir diye bir şey demedim. Ishal salgını var inşallah öyledir. Felâket tellallığı yapmak istemem ama bildiğim bir gerçek var eşimin arkadaşı 1 ay arayla covid oldu. Kendine dikkat et canım kolla kendini her türlü şeyden. Inşallah güzel haberlerini alıcaz

Oglandayken hasraneden vermislerdi
Sonra da buyukboy ped kullanmistim cokta guzel isimi gormustu
Bu sefer herkes depend cikti sezaryende iyi oluyo ic camasiri degistirmene falan gerek yok kullanisli dedi hadi dedim alayim bakalim
Bir paket almak gereksiz geldi bana da babannemin vardi gecen evinde görmüştüm ondan alıyım 2-3 tane, sonrasını pedle idare ederim heralde

Canım çok geçmiş olsun. Bu aralar çeşme sularını kullanmayın salgın var diye yazı gelmişti bize ama belki bölgeseldir diye bir şey demedim. Ishal salgını var inşallah öyledir. Felâket tellallığı yapmak istemem ama bildiğim bir gerçek var eşimin arkadaşı 1 ay arayla covid oldu. Kendine dikkat et canım kolla kendini her türlü şeyden. Inşallah güzel haberlerini alıcaz
Biz cesme suyunu yemek ve cayda kullaniyoruz ama o bile etki ediyo demekki salgın laflarını ben de duyuyorum.. covid için de hic yeni oldun bi daha olmazsin diye emin konusamadik iste hic belli olmuyo nasıl bi hastalıksa gitti o haliyle test verdi gece negatif geldi Allah'tan

X