2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Maşallah ikiz gibi büyütürsünüz zorlu olsada en güzel yanı beraber büyüdükleri için aralarında kıskançlık olmuyor birbirlerini daha benimsiyorlar

Ben de memurum ama henüz kimseye söylemediğim için şu covid döneminde ne hakkim var bilmiyorum açıkçası. Biz dönüşümlü çalışıyoruz, haftada 3 gun gidiyorum diğer personel gibi. Hamilelerin de bu dönemde 24. haftada izne ayrıldığını biliyorum. Var mı başka hakkımız? Amirin inisiyatifi dışında olanlar tabi

Son adet tarihine göre doğum tarihimiz aynı

Canım en son çıkan genelge ile şöyle bir şey var hafta belirtmiyor. Ama evden çalışma diyor.. Ben dönüşümlü bile çalıştırılmadım inşallah bu uygulanır.

Eklentiler

• Screenshot_20210118_103257.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 45
Bizim doktorumuz serbest dedi,ama ben de eşim de cesaret edemiyoruz En azından ilk üç ay cesaret edemeyeceğiz gibi görünüyor

Oğlum ekimde doğacaktı 34 haftalık doğunca ağustosda doğmuştu Sağlıklı olsunlar da

Bu tamamen ben, bende evden çalışıyorum çalış, ev ile ilgilen, yemek yap, 3 yaşında bir oğlum var kreşe gidiyor, valla nefes alamıyorum ne zaman normalleşeceğiz

Canim siz ewden calisanlar icin sikici olmus gercekten benimde arkadaslar war ewden calisan hem ewe aliskin olmamak hemde cikamamk bunlatici ben calismadigim icin annemlere gidiyorum zaten bu surecte sadece annemle gorusuyorum sadece
Ah keşke benimde annem yakınımda olsa varya günlerdir bunu düşünüyorum, tüm akrabalarımdan uzaktayım bu beni bunalıma sokuyor

Kızlar 6+6 da kalp atışı duyulur mu ya 7+1 de gidicektim ama 2 gun öne almak zorunda kaldım

Yaa maşallah sağlıkla kavuşun

Memurlarda hamilelere evden çalışma var dermişsiniz hangi genelgede geçiyor bu? 24.haftadan sonra idari izinli sayılıyorlar sadece diye biliyorum ben. Bizim birim de esnek çalışmayı kaldırdı. Her gün işe gidiyoruz

Bu tamamen ben, bende evden çalışıyorum çalış, ev ile ilgilen, yemek yap, 3 yaşında bir oğlum var kreşe gidiyor, valla nefes alamıyorum ne zaman normalleşeceğiz
Ah canım aynen,benimde kızım var 3 yaşında..ben kreşe göndermedim bi oyun ablası var o geliyor ben çalışırken günde 5 saat..yani arkadaşlar zor şartlarda gidiyorlar işe,onların ki ayrı zor.sürekli evde olmak ayrı zor..ne diyeyim bir an önce normalleşme olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…