2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaşlar bebek arabası alan oldumu araştırmaktan başıma ağrılar girdi. Her şey tamam ama arabayı asla bulup karar veremiyoruz fikri olan var mı?
AA bak buldum ama trendyolda 😅 fiyatı performansına göre çok uygun

Eklentiler

• CD8A4A13-CFBE-4848-AC83-1564086A558E.png
    CD8A4A13-CFBE-4848-AC83-1564086A558E.png
    352,6 KB · Görüntüleme: 81
Kızlar bişey sorucam hastane çantanıza mama koyacakmısınız her ihtimale karşı. Koyacaksanız hangi marka . Kardeşim en iyi evolvia ve frisolac olduğunu söyledi

Ya çok ağırlaşan göğüsler için zor dediğin gibi olur bencede ya sıyrılır ya atar 😅 ben normalde 80 dolgulu takıyordum aslında 1 beden büyüdü ama sütte dolarsa belki 85 değilde 90 alırım . En başından beri hep almıcam dedim ama dışarı bi yeri gitmeye rahat olur o yüzden 1 tane alıcam evde de salarım artık ya da emzirme atleti iyi olur 😅

Ben de evde emzirme atleti düşünüyorum. Dışarısı için de hem pentiden, hem lcw dan aldım. Lcw fiyat olarak da daha uygundu.

Kızlar trendyoldan bu geceliği sipariş vermiştim. Şimdi geldi, denedim. M beden çok iyi oldu. Dar gelmedi. En çok düğmeli kismindan tedirgindim, gerilirse diye. Korktuğum olmadı. Kumaşı da yumuşacık. Açık renk olduğu için biraz teni belli ediyor tabi. Boyum 1.57 kilom 10 gün önce 75 di, şimdi bilmiyorum.

Eklentiler

• Screenshot_20210716-233834_Trendyol.jpg
    Screenshot_20210716-233834_Trendyol.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 75
Kızlar trendyoldan bu geceliği sipariş vermiştim. Şimdi geldi, denedim. M beden çok iyi oldu. Dar gelmedi. En çok düğmeli kismindan tedirgindim, gerilirse diye. Korktuğum olmadı. Kumaşı da yumuşacık. Açık renk olduğu için biraz teni belli ediyor tabi. Boyum 1.57 kilom 10 gün önce 75 di, şimdi bilmiyorum.
Çok şıkmış güle güle kullan gecelik düşünsem bu modeli alırdım ben de kesin çok beğendim

Inşallah her şey yolundadır. Sağlıcakla gelsin inşallah 😊 Haftaya ben de gideceğim, çok merak ediyorum. Her randevu günü sevgiliyle ilk buluşma gibi heyecanlı oluyorum zaten 😍

Aşağı doğru her baskısında heyecan, endişe, tedirginlik hepsi birarada. Bizi ne bekliyor acaba diyorum? Doğum, eve dönüş, uykusuz geceler... Anne ve baba olmak. Onu sevmek, korumak. Zihnim hiç boş kalmıyor 🤦‍♀️😂
Bende en çok annem evine gidince eşim işe dönünce nasıl olacak acaba diyorum. O ilk baş başa kaldığımız gün nasıl geçicek 😅😂😂😂

Aptamil sıvı mamasını vermişlerdi. bez olarak Prima,ıslak mendil olarak da ünibaby kullanıyorlardı ama hastaneye göre değişir tabi canım
Paramiliter çok gaz yapıyo diyolar ve tadı şekerli olduğu için anne sütüne dönüş yapmaları çok uzak oluyomuş. Tabi gerek olursa umarım olmaz hiç birimizin

X