2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaşlar bebek arabası alan oldumu araştırmaktan başıma ağrılar girdi. Her şey tamam ama arabayı asla bulup karar veremiyoruz fikri olan var mı?
Bugün en iyisinden orta hallisine hepsine baktım, hem bebeğin hem de benim konforum için, kraft time'a karar verdim aynı markanın lima modeli de aynı özelliklerde bir tık süngeri ince. E bebek civil ve diğer markaları gezdik dinledik uygulamalı gördük videolarını izledik. inceleme yapın bu ürünlerle ilgili derim

Arkadaşlar bebek arabası alan oldumu araştırmaktan başıma ağrılar girdi. Her şey tamam ama arabayı asla bulup karar veremiyoruz fikri olan var mı?
Biz bunu aldık istediğimiz tüm özellikler var

Eklentiler

• Screenshot_2021-06-21-08-53-27-672_com.solidict.ebebek.jpg
    Screenshot_2021-06-21-08-53-27-672_com.solidict.ebebek.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 78
  • Screenshot_2021-06-21-08-53-15-740_com.solidict.ebebek.jpg
    Screenshot_2021-06-21-08-53-15-740_com.solidict.ebebek.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 78
  • Screenshot_2021-06-21-08-53-09-758_com.solidict.ebebek.jpg
    Screenshot_2021-06-21-08-53-09-758_com.solidict.ebebek.jpg
    61 KB · Görüntüleme: 69
  • Screenshot_2021-06-21-08-54-10-053_com.solidict.ebebek.jpg
    Screenshot_2021-06-21-08-54-10-053_com.solidict.ebebek.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 65
  • Screenshot_2021-06-21-08-53-45-082_com.solidict.ebebek.jpg
    Screenshot_2021-06-21-08-53-45-082_com.solidict.ebebek.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 61
  • Screenshot_2021-06-21-08-57-28-222_com.solidict.ebebek.jpg
    Screenshot_2021-06-21-08-57-28-222_com.solidict.ebebek.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 73
Ben çok baktım buna memnunmusun canlı görmediğim için
Daha bebekle kullanmadık nasıl olur bilmiyorum ama evde denedik takması çıkarması katlaması sürmesi falan kolay çok şık ve gösterişli bir araba memnun olacağımızı düşünüyorum Youtube da videoları da var onları izlersen daha iyi fikir edinmiş olursun Prego Quantum bebek arabası

Normal olabilir benimde 28 de 1500 du bir aydır baş aşşağı durunca normal o zaman bir ayda bende beşyuz alsam iki olur yaklaşık birbucuk aylık bir zaman kalmış olur ayda yediyuz felanmalması gerekir tam haftası dolmuyor yani ayda yediyuz en az alması gerekir gibi uç kiloyu geçmesi için ama erken dönmesi senin için zor olmuş insanın yapacaklarını kısıtlıyor hareketliliğini de azaltıyor ayaklarını aça aça yurumek enmiyisi
Evett cok zorluyor beni yurumek neyse az kaldi artik son zamanlarin tadini cikarmaya calisiyorum 😍

Inşallah canım 🙏önlem amaclı kullandırıyor demekki. Zaten vucutta azalınca ya kanama oluyor, ya düşük, doğum yakınsa erken doğum oyuzden kullanmakta fayda var. Sadece sonuna kadar kullanilirsa bebek tüylü olma ihtimali oluyormuş 😊bir forumda okumuştum.
Senin mesajıNdan sonra instada karışma çıkana bakar mısın? Güleyim mi ağlayayım mı bilemedim ☹️🤪😄Login • Instagram

Senin mesajıNdan sonra instada karışma çıkana bakar mısın? Güleyim mi ağlayayım mı bilemedim ☹️🤪😄Login • Instagram
Ay aman😜😜😁o kendide esmer ya bizimkisi olmaz inşallah öyle 😁😁bir forumda okumuştum tüylenme yapar diye ama inşallah bıraktırır bizede riske girmeyiz tüy konusunda yoksa bebiş ağdaya götürmek lazım her ay 😁😁😜😜

Çif yönlu olanlardan almıştım yatak kısmını sonrada oturu vaziyet alıyordu kullanamadım kullanışlı değildi uygun br modeldi birde çok yuruduğum için tekrrlek manevrası iyi değldğ cihcco marka araba aldım ama puset takılnıda oluyor eğer ikili alacaksan özellikle gezdirme oturur yatma olanın uç yaşa uygun olmsına bak takımların ayak koyma vs nırmal tekli olanların rahatlığı olmuyor birde araba koltuğu olup puset olanlar var takım fiyatına ama pusetlerde bebeğin sırtı dönuk araba koltugu oluyor ama ilerisi için kukkanışlı olmuyor guvensız busetleri araba koltuğu olarak duşunme hep yanıltıyorlar bende iki puset var arba koltuğu yok şimdi almam gerekyor buyuyunce kullanılmuyır

Dün birkaç eksik için dışarı çıktık çarşıda bikac dükkana girip çıktık o kadar yoruldum ki bitmişim iyice, sadece 1.5 saat sürdü eve gelişimiz ama ben daha 30. Dakika da ah uh demeye başladım, alt tarafımın kemikleri ağrıyor belim ağrıyor hemen.. yürüyüş yapan arkadaşlarımı gönülden tebrik ediyorum benim icin imkansiz bir durum 🙁

Rengi falan nasıl oluyor da değişiyor
REngi koyulaşıyor birde kokusu farklılaşıyor değişik bir koku oluyor kendni takip edenler anlar aslında ben uç gebeliğimde öyle anladım de dört gun kala idrarda belli oluyor rengi ve kokusuyla bende öyle ama adet ağrısı gibi ağrılar genelinde oluyor

Ahahaha evet oradan aldım ve 80 beden harici bulamadım bi umut aldım ama olmadı 😁 halbuki olsa dediğin gibi çok güzel hem rahat hem de kaliteliydi yarın tekrar şansımı deneyim varsa bakalım yoksa başka bişey alırım onu verip 😅
Emzirme sutyeni her marka aldım sut dolu olunca ağırlıktn eğildiğimde atıyordu takılma yerlerinde atmayanda alttan sıyrılıyordu göguslerşme değincede hem ağrı ypıyor hem sut salgılanıyordu göguslerimin ağırlığından znnımca zaten sonr çıkardım hiç kullanmadım dışarı çıkınca takıyordum sadece o zmanda bu sorunları yaşıyordum bazılarında böyle sıkıntılar olmuyor onun için norml toprlayıcı dutyenlerin askıları tşıyordu onlarda sut kanalları için iyi değil bence gögusleri aşırı dolup ağır olanların işi zor e bebektekinde de var bebek mağazası iyi yapmıştır dedim aldım bana uymadı

Dün birkaç eksik için dışarı çıktık çarşıda bikac dükkana girip çıktık o kadar yoruldum ki bitmişim iyice, sadece 1.5 saat sürdü eve gelişimiz ama ben daha 30. Dakika da ah uh demeye başladım, alt tarafımın kemikleri ağrıyor belim ağrıyor hemen.. yürüyüş yapan arkadaşlarımı gönülden tebrik ediyorum benim icin imkansiz bir durum 🙁
Sıkma canını hepimiz ağırlaşıyoruz artık sıcaklar da tuzu biberi oluyor ☺️

Ben çok baktım buna memnunmusun canlı görmediğim için
Bundan ben almıştım uzun vadede kullanılsız diyebilirim puset yerine pusetli araba koltuğundan sıfır kilodn başlıyanlardan bu yatar kusmı sonrasından bebek kayıyor içinde oturur olmuyor diğerbebek arbaları gibi ama puseti takıp yedi sekiz ay gezdirebilirsin ama yatar kısmı normal oturur vaziyet yapayıp dersen normal bebek arabası ile alakası olmuyor önce tek tek bak sonrda her özelliğine bakıp takım almaya çalış derim ama pusetli araba koltuğu ve yatan bebek arabası uç yaşa kadar kullanılıyor

Emzirme sutyeni her marka aldım sut dolu olunca ağırlıktn eğildiğimde atıyordu takılma yerlerinde atmayanda alttan sıyrılıyordu göguslerşme değincede hem ağrı ypıyor hem sut salgılanıyordu göguslerimin ağırlığından znnımca zaten sonr çıkardım hiç kullanmadım dışarı çıkınca takıyordum sadece o zmanda bu sorunları yaşıyordum bazılarında böyle sıkıntılar olmuyor onun için norml toprlayıcı dutyenlerin askıları tşıyordu onlarda sut kanalları için iyi değil bence gögusleri aşırı dolup ağır olanların işi zor e bebektekinde de var bebek mağazası iyi yapmıştır dedim aldım bana uymadı
Ya çok ağırlaşan göğüsler için zor dediğin gibi olur bencede ya sıyrılır ya atar 😅 ben normalde 80 dolgulu takıyordum aslında 1 beden büyüdü ama sütte dolarsa belki 85 değilde 90 alırım . En başından beri hep almıcam dedim ama dışarı bi yeri gitmeye rahat olur o yüzden 1 tane alıcam evde de salarım artık ya da emzirme atleti iyi olur 😅

Bak biz bunu almıştık bunun bej gold rengini şuan gri ve gold siyahlısı var . İndirime girmiş görünce atayım dedim 😊

Eklentiler

• 6AEFB74E-27EC-45DA-BAC0-561E2C3FD448.png
    6AEFB74E-27EC-45DA-BAC0-561E2C3FD448.png
    266,4 KB · Görüntüleme: 81
X