2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Dibine değmediği sürece sari yaptırmanın sakincası yok diyordu kuaförüm. Hatta hemşireler falan da yaptırmış hamileyken. Bende ona istinaden yaptırdım valla. Belki ombre de de dibe değmiyor ya bisey olmaz. 😊😊yinede tam bilgili sayılmam bu konuda
Evet evet dip kismina gelmiyor ama kokusu biraz etkiliyor bir de güneşte bekletiyor benim kuaförüm iyice tutsun diye şuan hiiiç kaldıramam diye cesaret edemedim 😅

Ben de kına düğün yapmadım nikah ve müzikli kokteyl oldu takıyı da kokteyl sırasında taktılar çok içimize sindi eşimle hala iyiki diyoruz tam istediğimiz gibi oldu herşey
Benim evliliğim pandemiye denk geldi. Evde aile arasında kına, nikah ve yine aile arasında bahçede nikâh eğlencesi yaptık. En sevdiklerim yanımdaydı. Aile ve birkaç arkadaş sadece. Iyi ki de öyle yaptık. Çok samimi bir ortam oldu.

Kizlar ya afedersiniz ama bnm bebiş sanki bacak aramda oynuyo eli kolu çıkacak nerdeyse 🤣 disari o kdr ki altta sizinde öylemi acaba
Bende de ara ara yapıyor öyle rahatsızlıklar 😁 mesela bugün hem çişimi kaçırıyorum gibi geliyor hem de şimdi ayağı çıkacak diyorum. Bu arada benimkinin kafa hala yukarıda muhtemelen dönmeyecek, bu pozisyonla mi alakalı bilmiyorum 🤷

Kızlar nasılsınız uzun zaman oldu girmeyeeli bugün kontrolden geldil şükür herşey yolunda minnak iyi 🥰 Daha önceki 2 kürtahımdan ve histeroskopi septum ameliyatımdan ötürü normal doğum yapamcğmı sezeryan olcağöı söyledi doktorum ikimizde sağlıklı olalım tabi hayırlısı ılsun da üzüldüm birazda korkuyorm sezeryandan açıkcası😔

Kizlar ya afedersiniz ama bnm bebiş sanki bacak aramda oynuyo eli kolu çıkacak nerdeyse 🤣 disari o kdr ki altta sizinde öylemi acaba
Benimde geçen haftalarda öyleydi ya arada hala yapıyor 😂😂 daha dönmedi bebiş pozisyonundan oluyor doktora sormuştum😅

Kızlar nasılsınız uzun zaman oldu girmeyeeli bugün kontrolden geldil şükür herşey yolunda minnak iyi 🥰 Daha önceki 2 kürtahımdan ve histeroskopi septum ameliyatımdan ötürü normal doğum yapamcğmı sezeryan olcağöı söyledi doktorum ikimizde sağlıklı olalım tabi hayırlısı ılsun da üzüldüm birazda korkuyorm sezeryandan açıkcası😔
Ben de korkuyorum ama mecbur kalırsak yapacak bir şey yok iyiki sezeryan olmuşum diyenler de çok hakkımızda hayırlısı olsun inşallah sezeryan veya doğal farketmez ne şekilde olursa olsun çok kolay geçsin doğumlarımız sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim 🤲❤️

[/QUOTE]
Merhaba hiç üzülmeyin hayırlısı olsun ıkı sezeryan oldum öyle abartılı bir şey yok. He normal doğum süper diyen de var zor diyende. Üçüncü de sezeryan olucak ki ikincisi nde normal doğum denedim son dk mecbur kaldım. Pozitif olun bebeğinize saglıkla kavusmaya odaklanın yeter 🥰

Ben de korkuyorum ama mecbur kalırsak yapacak bir şey yok iyiki sezeryan olmuşum diyenler de çok hakkımızda hayırlısı olsun inşallah sezeryan veya doğal farketmez ne şekilde olursa olsun çok kolay geçsin doğumlarımız sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim 🤲❤️
Evet eltim normal doğum için sporları yürüyüşleri yaptı. Her şey hazırdı sancılarıda çekti gelmeyince sezeryan yaptı keşke baştan yapsaydım diyor. O ağrıları boşa çektim bir farkı yok dedi. Bir de vajinada dikiş daha zor değil mi? WC ihtiyacı zorlamıyormudur? Yapanlar varsa

X