2021 Aralık Anneleri

Herşey ateş pahası yaa eski ucuzluk kalmadı covit milleti vurdu geçti valla ucuz yollu şeylere bakacaz napalım
Öyle öyle alt tarafı tişört 45 50 tl olur mu inanamıyorum. Pantolonlarda öyle. Hele bebeğe bebek arabası yok ana kucağı osu busu ne kadar pahalı.

Ya gerçekten mi em son 14.haftada erkek demişti bugün degisirmi acaba baya pipi görmüşmuydunuz?
Hayir benim doktorum yeteneksiz sanırım o konuda cunku oglumda 12de biz bile cok net görmüştük. Bunda 13te %60 erkek dedi. 15te erkek diyelim biz dedi. dun 18de apaçık ben bile gördüm kız yani burda da ikili fotosunda herkes erkek demisti

Yavrum boyamayın yaa ☹

Gerçekten çirkin duruyor yaa 4 aylık bi kadın. Vardı baktım saçını boyamış dedim neyle boyadınz dedim market den aldığım boyayla diyor şaşırdım bende
Evet cok kisi boyuyo. hatta kuaforde tanik olmuştum hakim karısı gelmişti hamileydi kuafor organik mi olsun boya deyince yok normal boya geç ikisi de ayni bosyere fazla para vermeye gerek yok demisti bide hakim karisi olcak

Öyle öyle alt tarafı tişört 45 50 tl olur mu inanamıyorum. Pantolonlarda öyle. Hele bebeğe bebek arabası yok ana kucağı osu busu ne kadar pahalı.
Tabii yaaa valla o dediğim atmosferden 20 ye 30 aldım bluzleri aman napim bebek kıyafetide bir tek hastane çıkısı alacam diğer herşey oğlumdan kalmıştı saklamıştı beşiği de pusetide bulduk bi bebek arabasj alacaz

Yavrum boyamayın yaa ☹
hic istemiyorum gerçekten, bide evden calisiyorum suan icin gereksiz gibi ama acaba diyorum diplere hic degirmicegi için daha mi az riskli olur oglumda kendi rengime donunce onun da rahatligiyla boyamamistim biraz beyazim olmustu gormezden gelmiştim ama insan kendini de iyi hissetmek istiyo bu surecte gercekten ilk hamilelik çok baska. esim simdi bana sitem ediyo. oglumuzda dışarda salata yemezdin burgerda bisey yemezdin diye vicdan yaptırıyo

Evet cok kisi boyuyo. hatta kuaforde tanik olmuştum hakim karısı gelmişti hamileydi kuafor organik mi olsun boya deyince yok normal boya geç ikisi de ayni bosyere fazla para vermeye gerek yok demisti bide hakim karisi olcak
Yok yaa biz çok sık eliyoruz gerçekten zengin akıllı bizlerde yok boyanırmı diyoruz boyanıyor valla bal gibi bebeleride dipçik gibi doğuyor

Yok yaa biz çok sık eliyoruz gerçekten zengin akıllı bizlerde yok boyanırmı diyoruz boyanıyor valla bal gibi bebeleride dipçik gibi doğuyor
tedbir bizden tevekkul allahtan diyelim biz yine de ama temmuz sonu detaylidan sonra buyuk ihtimal kalkisicam ben bu ise

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…