2021 Aralık Anneleri

hic istemiyorum gerçekten, bide evden calisiyorum suan icin gereksiz gibi ama acaba diyorum diplere hic degirmicegi için daha mi az riskli olur🤦🏻‍♀️ oglumda kendi rengime donunce onun da rahatligiyla boyamamistim biraz beyazim olmustu gormezden gelmiştim ama insan kendini de iyi hissetmek istiyo bu surecte 🙈 gercekten ilk hamilelik çok baska. esim simdi bana sitem ediyo. oglumuzda dışarda salata yemezdin burgerda bisey yemezdin diye vicdan yaptırıyo ☺️
Ya bu kimyasallarla zaten bebek sağlam da dogabiliyor ama dnasına isleniyor uzun vadede maalesef zararlı simdi plastiğe bile ne kadar az nüfuz edersrk bebegimizin gen kalitesi için o kadar iyi.

Karıdamayız keyiflerine 🤣🤣 benim hep yüzu dönük oluyo. Esim diyo anasi gibi meraklı 🤣
Bayramdan sonra gel dedi doktor. Dayanamadım bu seferde haftaya devletten aldim sadece cinsiyet için. Çikolatayı basacağım bu sefer hareketlensin yavrucak. Keske benimkide meraklı olsa benimkinin dünya umurunda değil 🤣🤣

Bayramdan sonra gel dedi doktor. Dayanamadım bu seferde haftaya devletten aldim sadece cinsiyet için. Çikolatayı basacağım bu sefer hareketlensin yavrucak. Keske benimkide meraklı olsa benimkinin dünya umurunda değil 🤣🤣
Belki gosterir haftaya insallah 🤣

Kendimi yollara mı vursam ne yapsam
Çok da sıcak

Bak sıcak demişken benim gibi siz de sürekli terliyor musunuz ya? 🙄
Yanıyoruz. Ben birde bulantilardan dolayı annemgile geldim iyip içip yatmaya 😅Akdeniz tarafı alev gibi zaten birde hamilelik derken terden ölüyorum

Yanıyoruz. Ben birde bulantilardan dolayı annemgile geldim iyip içip yatmaya 😅Akdeniz tarafı alev gibi zaten birde hamilelik derken terden ölüyorum
Neyse ya normali bu demek ki
Ben bi kendim böyle sürekli eriyorum sanmıştım 🙄
Şükür ki son aylarımız denk gelmedi yaza

Tabii yaaa valla o dediğim atmosferden 20 ye 30 aldım bluzleri aman napim bebek kıyafetide bir tek hastane çıkısı alacam diğer herşey oğlumdan kalmıştı saklamıştı beşiği de pusetide bulduk bi bebek arabasj alacaz 😄😄
İkinci çocuk olunca böyle malzemeler sıkıntı olmuyor önceden alınmış oluyor benim ilk çocuk olunca al babam al bitmeyecek gibi 😅😅 ya ama bakınca kıyafetlere için gitmiyor mu dayanamaz alırsın bence bir şeyler 🥰😍

İkinci çocuk olunca böyle malzemeler sıkıntı olmuyor önceden alınmış oluyor benim ilk çocuk olunca al babam al bitmeyecek gibi 😅😅 ya ama bakınca kıyafetlere için gitmiyor mu dayanamaz alırsın bence bir şeyler 🥰😍
Daha doğru düzgün giymeydiği mont kaban duruyor şuan nedense bakmak bile içimden gelmiyor bakıp alıncada ilk oğlumu üzecekmişim gibi geliyor değişik duygulardayım vesselam ama son zamanlarda ne olur onuda bilemiyorum ki

Selam kızlar. Cinsiyet değişiklikleri olmuş. Bende 14 hafta ya kadar erkek dediler nub teorisi filanda erkekti ama 14den sonra kız olduğu çıktı ortaya 😂 hayırlısı olsun bakalım sağlıklı doğsunlar da. 💕

Saç boyama konusunda şahsi fikrim ben karşıyım. Zaten yediğimiz içtiğimiz bile sağlıklı şeyler değil birde kimyasalla zehirleyemem yavrumu. Belkide 5. Tüp bebek denemesinde kavuştuğum için hassas olabilirim ama gerçekten zararlı olduğunu düşünüyorum. Tabi herkesin kendi fikri ve tercihi. 🤗

X