2021 Aralık Anneleri

Ben de kontrolden geldim çok şükür her şey yolunda dedi. Beyinde bir kist varmış genelde 28 hafta sonrası geçiyormuş. Çok rahatlıkla söyledi endişelenmedim ben de. Sata göre 17+3 ultrasona göre 18+4. Ben ultrasona göre hesaplıyorum. Sen yine satı baz al dedi doktor.
247 gram 19 cm.
Kasıklardaki ağrı da büyüdükçe normal dedi.

Ben de kontrolden geldim çok şükür her şey yolunda dedi. Beyinde bir kist varmış genelde 28 hafta sonrası geçiyormuş. Çok rahatlıkla söyledi endişelenmedim ben de. Sata göre 17+3 ultrasona göre 18+4. Ben ultrasona göre hesaplıyorum. Sen yine satı baz al dedi doktor.
247 gram 19 cm.
Masallah canim saglikla gelsin😍🤗

247 gram 19 cm.
Maşallah kocaman olmuş bile 😍

Canım geçmiş olsun öncelikle, ben de zeytinyağı incir kürünü duymuştum annem için yapmıştık. annem büyük bi ameliyat geçirmişti. o ameliyattan sonra ciddi bi kabızlık sorunu olmuştu. 3 kaşık zeytinyağında 2 tane küçük doğranmış inciri 1 gün bekletiyosun. sabah aç karna yiyosun. annem baya fayda görmüştü.
Çok teşekkür ederim öneriler için 😊😊

Bir kez iş yaptım 2 gün çok ağrım oldu kasıklarda tövbe ettim. Bu ağrı 12. Haftadan beri ara ara geliyor, yine 2 gündür var. Artık psikolojimi bozuyor sorun mu var diye korkuyorum
Valla napim o kadar pis olmus ki yapmak zorundayim hergun bir oda giriyorum dinlene dinlene emaneti Allaha insallah bisey olmaz

Kizzzzlar,annişlerrrr 😍 Biz 4lu tarama icin gittik bugun sukur hersey yolunda..organlarimiza bakildi baş cevresi karin cevresi bacaklar kollar dudak hepsi iyi 🙏 2 ayri doktora gittik biri cok ünlü renkli ultrasona girdim 2 doktorda kesin erkek dedi 🤣 çin takvimi tuttu bende nubuda erkekti tuttu .. 🤣 merve merve Bizi tabloya ekleyebilirsin Erkek olarak 🙏
Kizlar mutlaka yarim saat onceden cikolata yiyin ciddi anlamda hareket ediyor bebek ..
Maşallah ne güzel çıkmış ya 😍😍 hayırlısıyla oğluşunu kucağına al inşallah 😊😊

Ben çok ağır covid geçirdim. 25 gün sürdü 13 gün hastanede yattım. Hamile kaldığımda kanım 7.3 tü. En son gittiğimde 8.7 olmuştu bakalım haftaya pazartesi gidecem durum ne bilmiyorum. Takiben b12 ve demirde düşük
Çok geçmiş olsun
Ne ilginç
Normalde hamilelikte kan düşüyor sizin artmış
Belki koronayla alakası vardır gerçi

Kızzz Ocak anneleri bile öğrenmiş cinsiyet bi sen kaldın :confused: :KK70: Yaaa hmn git bekleme perşembeye çooooook var
Bugun bende gittim yine gostermedi cnim sıkılmadı desem yalan olur teorilere bkmaktan gina geldi bende kiz gozuyle bakiyorum bu kadar inatla gostermemesi pipi olsaydi gozukurdu illaki😁sende gizli gizli ocak annelerine mi bkiyon:KK48:

X