2021 Aralık Anneleri

Bi bakındım ama hep yazlık ince şeyler var
O yüzden eylüle bıraktım o işi
Inşallah gerçekten bırakmışımdır
Aynen canim bize onemli olan suan kislik seyler tulum falan kullanisli olur 3 6 aylik olablr mesela sonra dogunca bakariz durumuna iri mi minik mi bebis ona gore alrz

Aynen canim bize onemli olan suan kislik seyler tulum falan kullanisli olur 3 6 aylik olablr mesela sonra dogunca bakariz durumuna iri mi minik mi bebis ona gore alrz
İlk ay komple tulum bence
Ama tabi bi soracağım bilenlere
Sling işine de çok sıcaktım ama sonra biri hemen alma çocuk kucak isterse alırsın dedi
Her çocuk istemiyormuş çünkü

Sling işine de çok sıcaktım ama sonra biri hemen alma çocuk kucak isterse alırsın dedi
Aynen ben hic denememistim kucakta rahat edemiyordu zaten bizimki

Valla fazla kucağa alıştırmamak lazım sonra hiç inmiyor ağlaması da bitmiyor emzir yatır kanguru da bn hiç taşıyamamıştım sling de aynı diyorum

Göz rengi saç rengi biraz belli aslında ana babasından
Farklı olursa bana da sürpriz olur

Saçları çok olacak mı yoksa az mı olacak onu merak ediyorum mesela en çok

Bizim eşimle genlerimiz çok farklı o nedenle kime benzeyeceğini çok merak ediyorum. Arkadaşım ve eşi baya esmer ve koyu renk saç koyu renk göz, çocukları bir doğdu İsviçreli gibi turuncu saç renkli göz anne babaya hiç benzemiyor babaannesinin fotokopisi olmuş

Saçının çokluğunu hiç merak etmemiştim hepimizin farklı merakları var demek

Ben hep onların içerde dışarıya göre daha güvende olduklarını düşünüyorum açıkçası. Çok büyük bi kaza olmadıktan sonra düşmeler çarpmalar Allah' ın izniyle olumsuz etkilemeyecektir.

Istemeye istemeye normal gelicek bence seninki
Ay deme öyle
Korkudan bayılabilirim normal doğum olursa
Benim de hazırdı isimler. Sen ne düşünüyorsun?
Kulağına söyleyeceğim
İfşa olamam
Valla fazla kucağa alıştırmamak lazım sonra hiç inmiyor ağlaması da bitmiyor emzir yatır kanguru da bn hiç taşıyamamıştım sling de aynı diyorum
Ben ilk üç her şey serbest olacağım sanırım
İlk çocuğum olacağı için şok hali olacak zaten
Sıfır deneyimle
İşe yarayan her şeyi denerim dilini çözene kadar

O kadar mı egzantirik?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…