2021 Aralık Anneleri

Kocamanlar artık zaten 1 ay sonra hepimizin karnı dışardan da belli olcak.
Benim 7 kilo vermeme rağmen belli oluyor. Ama işte 3.gebelik olunca normal dedi doktor. Hareketlerini de 11. Haftadan beri seğirme şeklinde hissediyorum. İlk kızımda 21. Hafta hissettim. İkincisinde 17 falandı. Bu da çok erken belli etti kendini. Hatta bazen hissetmeyince endişeleniyorum.

Doktor bana 18 haftadan önce hissetmezsin demişti ama bir hafta önce başladı. Günde bir kere oluyor, akşam üstü. Göbek deliğimin altında içimde bişey kayıyor gibi oluyor. Ben de bebek diye düşünüyorum.

Bebişim 11. Haftada 4 cm bebek hissetmen pek mümkün değil ki

Bebişim 11. Haftada 4 cm bebek hissetmen pek mümkün değil ki
Canım ben doktoruma da sordum ilk gebelikte evet mümkün değil ama 3. Gebelikte normal dedi. Zaten hareket diyip te tepikleme gibi birşey değil göz seğirmesi gibi. Ki hala aynı yerde ara ara hissediyorum. Aynı yerde olması bir tesadüf değil. İlk gebeliğimde bunu 21. Haftada hissettim.

kizlar bu d vitaminini kasiga dokup icsek nolur illa biseye damlatmamiz mi lazim
Olur tabii. Hatta ben direk ağzıma damlatıp içiyorum daha kolay içimli oluyor o bana göre. Sadece ağza damlatırken karşıdan birinin saymasında fayda var, genelde ben damlatırken çoğunu hissetmediğim için fazla gidebiliyor.

kizlar bu d vitaminini kasiga dokup icsek nolur illa biseye damlatmamiz mi lazim
İcebiliyorsan olur canım o içmesi zor diye öyle diyorlar ben icemem ekmekle de yiyemiyorum valla yemeğime damlatiyorum hiç hissetmiyim diye, d vitamini en etkili portakal suyuyla limonatayla vs içmektir çünkü c vitamini onun etkisini arttırıyor araştırabilirsiniz

Cokmu? Progestan kullaniyorsan vajinal oda ypiyor.ama bu haftalarda oluyor yinede git istersen benimde uc gundur sabah bulantim kesildi gibi cok endiseliyim belki bende giderim
Progestan kullaniyorum nette seffaf olmasi normal yaziyor amniyon sivisinin rengi sari gibi belki yine de giderim bi endiselendim

Hamile olduğumu öğrenince baktırmışım d vit 7 çıktı. Gluten tüketmediğim için kaşığa damlatıp direk içtim. İki ay sonra bi daha baktırdım 25 çıktı. Sıkıntı olmadı yani

Aa sen miydin o ya bak ben de geçen pazar gittim acilden giriş yaptım her şey yolunda demişlerdi. Su öyle gelmez birden hepsi gelir demişlerdi.
Evet seni hatirliyorum hatta sana normal olabiliyomus diyodum o zamn bosuna evham yapmim of durduk yere acabalar basladi bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…