2021 Aralık Anneleri

Aynen dinlenmek iyi gelir bence bir sorun yoktur

Seyahat etmek sakıncalı mı araçla?
Bizim gidip işimizi halledip dönmemiz 8 saati buldu. Doktorlar bu kadar uzun seyahati bi günde pek önermiyorlar. Yarın sokağa çıkma yasağı olmasa aynı gün dönmeyecektik. Valla o kadar yoruldum ki evden önce hastaneye attım kendimi. Doğuma kadar Allah mecbur etmesin bi daha uzun yola çıkmam.

Aynen canim cok onemli birsey olmadikca cikmazsin.bizim de yakin zamanda dugunler var cok uzak istanbulda ama bize cok uzak arabasiz gidebilecegmi sanmiyorum artik solerim napim

Cnim Rabbim tekrar sabir versin sana tez samanda saglikli sihatli dogurursun inş..
Bu gebeligim gercekten cok zor geciyor hatta seninle yazismistik ama ben heer yazisimda Rabbim oncelikle saglik sihat vetsin bebelerimize oyle boyle atlatiriz diye yaziyorum halada ayniyim cunku ben 15 yildir evliyim ve yillarca bebek tedavisi gordum ne paralar ne hayaller gitti bu ugurda bunun bilincinde olan biriyim yptim cok sukur bu bebegim bizi aratmadan geldi Rabbim icimi biliyor ya asla sukursuzluk yapmadim hâşâ.. Bugun bile az bulantim oldu diye kendimk yiyip bitirdim hatta acile bile gitmek istedimde esim izin vermedi Yinede diyorum sagkikli sihhatli dünyaya gelsin ins bulanti kusma vs hic onemli degil.
Cnim beterin beteride var suan nedesem belki acini hafifletmez ama doguma yakin olunca enkazi daha buyuk oluyor yengem 8 aylikken hic bi problemi yokken bebeginin kalbi durdu belki kucuk haftalarda kaybeyseydi bu kadar yikilmazdi. Hic biseu Rabbimin iradesi disinda olmaz yiyecek ekmegi varsa zaten ne olursa olsun dunyata geliyor tekrardan cok gecmis olsun

Aynen canim cok onemli birsey olmadikca cikmazsin.bizim de yakin zamanda dugunler var cok uzak istanbulda ama bize cok uzak arabasiz gidebilecegmi sanmiyorum artik solerim napim
Kuzum bugün ben akıllandım hiçbişey bebişlerimizden önemli değil. Hamileye herkes anlayış gösterir. Nasılsa telafi edersin bi şekil

Kuzum bugün ben akıllandım hiçbişey bebişlerimizden önemli değil. Hamileye herkes anlayış gösterir. Nasılsa telafi edersin bi şekil
Aynen henuz solememistim artik esim tek gider soler. Araba olsa bir nevi yine de gitmeye calisirdim vesaitle imkansiz

Canım çok geçmiş olsun. Aynı şeyi geçmişte ben de yaşadım, okuyunca iliklerimde hissettim. Allah sabırlar versin en kısa sürede kucağını doldursun inşallah.

Aynen henuz solememistim artik esim tek gider soler. Araba olsa bir nevi yine de gitmeye calisirdim vesaitle imkansiz
Arabayla sürekli mola verdirdim yine de çok zor oldu. İstanbula kaç saatlik mesafedesin bilmiyorum ama Otobüsle hiç tavsiye etmiyorum. Doktorlar da bi saatten fazla hareketsiz oturmayın diyor.

ya kizlar bisey sorucam siz muayeneye esiniz veya baska biriyle gittiginizde doktor odasina aliyor mu?
benim kuzenimi almadi koronadan dolayi..
Benim gittiğim hastane de özel almıyor ve bu durum canımı çok sıkıyor. Hastanenin sitesine falan da yazdım kardeşimin eşi başka bi hastaneye gidiyor kardeşim giriyor. Burda yazı var ve almıyorlar. O kadar yere yazdım dönüş olmadı. İnsan yanında istiyor eşini böyle bir dönemde

Arabayla sürekli mola verdirdim yine de çok zor oldu. İstanbula kaç saatlik mesafedesin bilmiyorum ama Otobüsle hiç tavsiye etmiyorum. Doktorlar da bi saatten fazla hareketsiz oturmayın diyor.
Haklisin surekli oturmak ya da ayakta kalmak ve havasiz ortam kalabalik bizim cok dikkat etmemiz gerekiyor zaten bulanti da var Elimizden geleni yapalim Allaha emanetler

Durumunuza çok üzüldüm başınız sağolsun. Öyle olsaydı, böyle olsaydı ama bu olmasaydı diye düşüncelere girmeyin lütfen acınız artar sadece kimse bunu bilmezdi maalesef ömrü bu kadarmış Rabbim böyle uygun görmüş deyin. Biliyorum çok kötü bir durum 19 haftalıkken yaşadım bende bu durumu benim bu 4. gebeliğim ama kucağım boş dua ederken hep sağlıkla kucağıma alamayacaksam hiç nasip etme yarabbim içimden bu hevesi al diye dua ettim. Çok şükür tekrar gebe kaldım ama hiç bir şeyin garantisi yok bir yandan çok mutluyum ama biryandan çok korkuyorum. Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah en kısa zamanda kucağınızı doldursun. Ben ve bütün arkadaşlarımızın da sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Csnim sanada cok gecmis olsun ins saglikla sihhatle kucaklarsin. Pihtilasmami var acaba? Bunda igne vs kullaniyormusun? Yanlis anlama ama bi perinatolojiyle devm et istersen gercekten dusuncesi bile insani mahvetmeye yetiyor Allah korusun Rabbim sen kimsenin emegini bosa verme

Maşallah ben 2 kg verdim aksine daha kilo alamadım iç karnım geniş demekki benim 20 haftaya kadar beklicem başka çarem yok

Aklınızda acaba olunca hemen doktora gidin. Ben acaba dedim dedim gitmedim. Ne olacak çok sağlıklı hersey yolundadır dedim kendi kendime.

Keşke demektense iyiki demek daha iyidir her konu için.
Pazartesi günü başka bir hastaneye gideceğim cinsiyet için arkadaşımın doktoruna inşallah her şey yolundadır

Yok canım çok şükür herhangi bir sorun yok genetikte bir şey çıkmadı. Yıllardır çok güvendiğim bir dr.um var ona devam ediyorum. Amin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…