2021 Aralık Anneleri

Maşallah ona 😍 Bugün ilk kez 5-6 saniye elini bırakıp durdu Bizimki de. Ben durdurmaya çalışınca hemen yere yumuşak iniş yapıyor hiç durmaya hevesi yok tembelimin🥴😅
bizimde öyleydi zamanla durmaya başladı özellikle bulaşık makinesinin başındayken kendinden geçiyor ne kadar durduğunun farkında bile olmuyor 😃

Erken kutladık evde pek bişey yapmadım bi pasta aldık 1 yaş balonu birde öyle yaptık 🥰
En güzeli stressiz 😁 Biz de aile arasında kutlayacağız. Benim kardeşler annemler falan kendi kalabalığımız oluyor. Yakın olunca birlikte yapılıyor hersey.
2 Aralık mıydı prensesin doğum günü yanlış mı hatırlıyorum 🤔
bizimde öyleydi zamanla durmaya başladı özellikle bulaşık makinesinin başındayken kendinden geçiyor ne kadar durduğunun farkında bile olmuyor 😃
Bulasik makinesinin kapağında su damlacıkları oluyor dizini falan ıslatıyor diye onu görünce hemen kapatıyorum zamanla yarışarak boşaliyor makine ama denemeye değer 😂😂

En güzeli stressiz 😁 Biz de aile arasında kutlayacağız. Benim kardeşler annemler falan kendi kalabalığımız oluyor. Yakın olunca birlikte yapılıyor hersey.
2 Aralık mıydı prensesin doğum günü yanlış mı hatırlıyorum 🤔

Bulasik makinesinin kapağında su damlacıkları oluyor dizini falan ıslatıyor diye onu görünce hemen kapatıyorum zamanla yarışarak boşaliyor makine ama denemeye değer 😂😂
2 Aralık olacaktı acil sezeryan olunca 30 Kasım oldu 🥰
2 günlük kaldı
Yaa geçen sene bu zamanlar gün sayıyorduk 🥺

2 günlük kaldı
Bende 30 kasım doğar belki diye bekledim evlilik yıldönümümüz ama 2 aralığı seçti 😑
Ben hala bu zamanlar motorla geziyodum eşimle koca göbekle annem en sonunda kızmıştı 🤣

Bende 30 kasım doğar belki diye bekledim evlilik yıldönümümüz ama 2 aralığı seçti 😑
Ben hala bu zamanlar motorla geziyodum eşimle koca göbekle annem en sonunda kızmıştı 🤣
🤣🤣🤣 hediye diye mi 🤣
Bnde son ana kadar geziyordum o yüzden bı koz bu kadar geziyor diyorum 🤣🤣

2 günlük kaldı
Bu arada cidden son 1 yıl çabuk mu geçti yoksa geçmek bilmedi mi kararsızım 😁
Hastalıklarla dolu zor 1 yıl geçirdim ama geriye bakınca da sanki ne ara oldu bunlar diyor insan 😐

Uzgun yaziyor uyelik iptali falan degil ya galiba banlanma sekli degismis..neyse en iyisi konulari kapatmak galiba..elimden geldigi kadar aciklamaya calistim ama olmadi..kizlar size bir sey sorayim bebeklerinizin genital bolgesinde tuylenme gozlemleyen var mi? @asabiyimben5 esinden hic boyle bisey duydun mu? Bizimkinde hafif olmus biraz arastirinca şok oldum fikriniz var mi
Bnım kızm dokuz aylık az bıraz farkerktettım poponun ıç kısmında kalıyor bıını bolgesı degıl yanı doktora gıdemedım daha sız ne yaptınız

Merhabalar sizden ricam var 1 aylık oğlum var bebisleriniz giymiş olduğu yazlık kışlık kıyafetlerini verebilir misiniz ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim
Benim ikinci bebeğimde geliyor ona saklıyorum. Allah yardımcı olsun ama burada pek bu tarz destekler yapmak tercih edilmiyor herkes anonim olduğu için.

X