2021 Aralık Anneleri

Kızlar 2022 Aralık topiğinden geliyorım.Bebeğimin beyninde kist görüldü. Doktor zamanla eriyebilir dedi. Başına böyle bişey gelen var mı? Çok strese girdim.16 haftalık hamileyim

Canim benim coook teskkr ederim aynen bugun sabah kurabiyeden mercimekj gibi parcalayip yanaginin icine parmagimla koyup uzerine hemen su verdim cok öğürdü ama napayim genelini cikardi agzinda israrla cevirmiyor ve yutkunmuyor alisacak ya insallah zaman

Kızlar 2022 Aralık topiğinden geliyorım.Bebeğimin beyninde kist görüldü. Doktor zamanla eriyebilir dedi. Başına böyle bişey gelen var mı? Çok strese girdim.16 haftalık hamileyim
Mervenin bebisinde vardi ama o suan yok hic korkmayin benimkininde kalbinde var demisti doguma kadar kalmadi cok sukur mervenin hayirliyorum umrumda degil takmayacagim hic dedigini cok sukur bebiside gayet saglikli dogdu benimkide ayni sekilde cok sukur

Çok şükür inşallah benşm de kaybolur

ManyakMisir bak buurda yazmiss

Bişey söylicem Mervenin instagramını bilen yok muydu biri sorsa?
Bizi ciddiye alıp cevap veren yok çünkü
Esip gürlemekten anlıyorlar sadece belli ki
Ya da biri bana hesabı söylesin ben sorayım

Kızlar size bisey soracam bebegim 7 aylik bisey gösterdiğim zaman parmağıma bakiyor bu normalmi acaba

Eylülde okullar açılacak ve benim kızım hala minicik . Ek gıda hüsran biberon da tutmuyor . Ne denesem boşuna . Suyu bile iciremiyorum. Elim ayağım bağlanıyor bu şekilde. Sonumuz hayrolsun.

Eylülde okullar açılacak ve benim kızım hala minicik . Ek gıda hüsran biberon da tutmuyor . Ne denesem boşuna . Suyu bile iciremiyorum. Elim ayağım bağlanıyor bu şekilde. Sonumuz hayrolsun.
Kilo disinda bizde ayniyiz inan kendimi avutuyorum belki ama okul 9da basliyor 08de emdi diyelim..3te evde olacagim tekrar emer aradaki 7 saatte 1 kere beslense diyorum...o bir kereyi nasil basaracagiz hic bir fikrim yok ama... biberon tutmayan bebek nasil olur cok iyi biliyorum benim sutumu bile almiyor biberondan ya ne degisik bisey 6 tane biberon denedim duydugumu aldim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…