2021 Aralık Anneleri

Bunudq yaparim ben canim coook saol ya aslinda benim asil sorunum yemiyor olmasi ama olsun denerim hepsini
Benim oğlumda yemiyordu Son 10 gündür felan az az yemeye başladı öncesinde sürekli hastaydi
Birde ben mesela yoğurt yemedi sürekli tattirdim ağzına degdirdim tiksindi istemedi felan en sonunda tadına alıştı
Kaşık reddi bizde de var elimle veriyor gibi yapıp yediriyorum
Seni anladım ben yemiyor oluşu sorun ama vazgeçme sürekli dene
Bende normalde pazartesi işbaşı yapıyorum bir bebeğin en önemli ayları ek gıda ayları bence bırakıp ise gitmek çok zor geliyor banada rapor almaya çalışacağım kayinvalidem bakacak kovit oldular ailece bi 10 gün daha evde olmak istiyorum

Asla yutmuyor,ağzındakini tükürüyor
Vazgecmeyecegiz hic yemeyen cocuk yok bizimkilerde bi gun yer demeliyiz..tek yapabilecegimiz bu gibi defalarca arkadaslarada yazdim saolsun ellerinden gelen her seyi soylediler ama olmuyor galiba sabretmemiz lazim..cok sukur sagliklilar bu bi saglik sorunu vs olmasinda midede falan bise mi var diye dusunmeye baslamistik artik.hos midesine gitmiyor kii

Evet haklısınız, ben yarin doktora götüreceğim, aylık kontrolu var zaten,bakalim doktor ne diyecek bu duruma

Of günlerdir merve nin olmadığı konuya gelip okumak moralimi bozuyor, yok yere gitti kız..
Bir güneş doğuyor da aynı..

Bi kismini ince bi kismini kalin yaptim hangisi daha iyi tutar bilemedim keci boynu ozu vardi ama bize gore bebeklere gore degil o yuzden muz koydum bakalim nolcekkkk

Eklentiler

• 20220716_085412.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 33
i Ya bizimde başta öyleydi ağzına ne versem hafif pütürlüyse öğürüyodu hatta yoğurt verdim çok güzel yedi sonra havuç ve patateste işler karıştı. Bir süre böyle devam etti öğürme hali stres yapmadım yoğurtla falan karıştırıp verdim iyice ezdim pürüzsüz hale getirdim yavaş yavaş arttırdım şimdi taneli patates köfte falan veriyorum rahat yiyor. Senin durumunda daha hassas bebişin anladığım kadarıyla ama zaman ver oturacak illa ki vazgeçme sadece püreye alıştırmaya çalış önce pütür olmasın sonra gittikçe pütürlü bırakırsın. Birde ben arkasına hemen yoğurt verirdim sıkıntı yapacağı bir şeyse yada yumuşak kıvamlı sevdiği rahat yediği bir şey. Su içilebilirsin mesela sende hemen arkasına öğürmesine fırsat kalmadan yutar bu şekilde alışır belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…