2021 Aralık Anneleri

Buldum tarifi bende deneyeyim

Tereyagda koyamiyorum J jijikalp sut alerjisii
Aaa bilmiyorum ki bi denesen? Zaten gunde 1 tane veriyorsun onun icinde de cok az miktarda olur belki o kadar alerji yapmaz yavas yavas vucudu alisir. Eger yine alerji yaparsa direkt buzluga atarsin, alerjisi gecince verirsin.

Ben de haftalik olarak ayiriyorum geri kalani buzluga gooo

Tamamdir oyle bi yapayim bakalim bize doktor boyle kitapciklar verdi ama hepsinde formul mama ekleniyor diger kitapciktada amino asit bazli mama ekletiyor, henuz mama eklemek istemiyorum

Eklentiler

• 16579114977925206445493300496783.jpg
    117,4 KB · Görüntüleme: 38
  • 16579115747862134922547310302395.jpg
    112,8 KB · Görüntüleme: 36
Tamamdir oyle bi yapayim bakalim bize doktor boyle kitapciklar verdi ama hepsinde formul mama ekleniyor diger kitapciktada amino asit bazli mama ekletiyor, henuz mama eklemek istemiyorum
Aa neden mama ekleyelim ki tariflere ya
Bence gereksiz
Onun yerine yulafla ya da irmikle falan pişirmek daha iyi olmaz mı meyveleri

Benim tereyagini annem yapiyor hic sanmiyorum senin soyledigin gibi yaptiginii

Aynı durumdayız, eylülde okula başlayacağım ve bu durum ne kadar böyle devam eder bilmiyorum. Ben de ek gida seti aldim ama hiç hevesim kalmadı, kasık görünce yüzünü ekşitiyor.

Tereyağı yerine sıvıyağ yoğurt yerine soda denesen olur mu acaba (ablamın oglunda alerji vardı bebek keklerini hep sodali yapardı )

Sen yakında sade yağla baklavada yaparsın

Aynı durumdayız, eylülde okula başlayacağım ve bu durum ne kadar böyle devam eder bilmiyorum. Ben de ek gida seti aldim ama hiç hevesim kalmadı, kasık görünce yüzünü ekşitiyor.
Yaa aynen iste beni siz anlarsiniz asla yutmuyor degil miii
Alerji geçti mi diye ara ara kontrol ediyomusun peki belki geçmiştir
Ediyorum dudagina yogurt suruyorum o gun bende yiyorum henuz sinavi gecemedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…