2021 Aralık Anneleri

Kızlar selam herkese, doğumdan sonra 22martta 22nisanda 22 mayısta adet oldum. Şimdi adetim 12 gün gecikti. 2 kere kaset test yaptım negatif çıktı. Başına gelen var mı neden olur? Baya stres yaptım

Kızlar selam herkese, doğumdan sonra 22martta 22nisanda 22 mayısta adet oldum. Şimdi adetim 12 gün gecikti. 2 kere kaset test yaptım negatif çıktı. Başına gelen var mı neden olur? Baya stres yaptım
Olabilir dönemsel filan ya kan da ver istersen. Söktürücü kullanılmıyodur emzirirken sanıyorum

Biz izotonik serum aliyoruz normal 100luk poset siringayla cekip burnuna sikiyorum cok memnunum sonrada burun pompasi ile cekiyorum o diger agizla cekileni almadim alamamda evlat benim ama ben tipik basak burcuyum
Ya ben bi defa çektim ağzıma geldi pamuğu tam oturmamış Ödüm kopuyor yine olacak diye yaptığım zaman evlat ama iste yine de ben de huylaniyorum. Eşim ben yerim onun sümüğünü diyor iğrenç şey
Kızlar ek gıda tek öğün mü veriyorsunuz bebeleri 6 ay içinde olanlar
Ben hala tadım safhasındayım. Hastane faslı olunca gecen hafta başlayabildim. Tuzsuz çorbayı falan iştahla içiyor mu senin bebiş? Ben 3 gün beklemiyorum ama sadece patatesi bekledim ilk oydu. Zaten geç başladık sabrewemedim. Yoğurt, havuç, yumurta sarısı, labne denedim daha onlardan da igrendi resmen. Titreyip öğürüyor Normal yemeye geçip iştahla yediği günleri görürüm inşallah

Benim ilk 2 ay ayni araliklarla olup 3.de olmadi o bahaneyle doktor kontrolune gittim 1 yila kadar normal duzene hemen girmez dedi
Ben hala regl olmadım bakalım ne zaman olcak.
7 aylik hamile olurmussun hic adet olmadan tekrar hamilee saka bi yanada bosver hic olmaa 1 yil sefasini sur keske bende olmasaydim
Yaaaa benimkide tam olarak boyle ögürüyor vee asla yutmuyor cikariyor iskence gibi..bi yol bulursan unutmazsan banada soyleeermisin 1 ay oldu biz baslayali tukendim artik
Patates havuc kabak elma seftali muz kayisi kiraz erik yumurta sarisi pisik yaptigini bildigim halde karpuz kavun herseyi denedim..yarinda doktordan randevu aldim..boyle bi sorun var mi bunun icin doktora gidilir mi derdimi nasil anlatacagim hic bilmiyorum cunki muhtemelen yer yerrr birakmaaa zamanlaa olacak devam diyecek ama benim zamanim yok okul acilacak sagdigim sutude icmiyor biberonuda agzina almiyor bunun sonu ne gercekten yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…