2021 Aralık Anneleri

Uyku eğitimi alanlar vardı emzik kullanıyosanız emzikle mi eğitim veriliyor emziksiz mi🙄
Benim okudugum kitapta bahsetmisti bundan nasil verildigine bagliydi eger uyumadan verip uyuyunca alirsan uyku arkadasiydi sorun yoktu, ama emzigi alinca uyaniyorsa ve bi kac bise daha o zaman kosullanma falan vardi kotu biseydi dur bulursam foto atacagim

Eklentiler

• 1656940879126183197542538979162.jpg
    1656940879126183197542538979162.jpg
    111,9 KB · Görüntüleme: 69
Uyku eğitimi alanlar vardı emzik kullanıyosanız emzikle mi eğitim veriliyor emziksiz mi🙄
Ben emzikle veriyorum, zaten uykuya dalma alışkanlıklarını değiştiriyoruz bi de emziği alırsak çok daha zor olur 😄
Emzik dalmasını çok kolaylaştırıyor ben memnunum bıraktırmam 😂
Kendi atıyor zaten uykuya dalınca
Ama bizimki de gece sık uyanıyor dişten mi neyden bilmiyorum gece uyanmalarını sonraki adımda düzenleyeceğiz demişti

Ben emzikle veriyorum, zaten uykuya dalma alışkanlıklarını değiştiriyoruz bi de emziği alırsak çok daha zor olur 😄
Emzik dalmasını çok kolaylaştırıyor ben memnunum bıraktırmam 😂
Kendi atıyor zaten uykuya dalınca
Ama bizimki de gece sık uyanıyor dişten mi neyden bilmiyorum gece uyanmalarını sonraki adımda düzenleyeceğiz demişti
İşte o sık uyanışta ille memeyi istiyor ya açlıktan değil bizimki iki kere çekip geri uyuyo aç olsa daha cok emer acaba emzikle uykuya daldığı için mi diye sorguluyorum bugün vermeyerek uyuttum öğlen uykuları ve geceyi ama tabi cok ağladı hep 😑 o kısma gelince benide aydınlat nolur 😁

İşte o sık uyanışta ille memeyi istiyor ya açlıktan değil bizimki iki kere çekip geri uyuyo aç olsa daha cok emer acaba emzikle uykuya daldığı için mi diye sorguluyorum bugün vermeyerek uyuttum öğlen uykuları ve geceyi ama tabi cok ağladı hep 😑 o kısma gelince benide aydınlat nolur 😁
Aydınlatırım tabi 😂
Emzikten değil bence ondan dolayı olsa emziği verdiğinde de uykuya dalar bence
Bizimki de biraz öyle gündüz falan asla memeyle uyumaz ama gece uyandığında emzirdiğim zaman çok rahat uykuya geçiyor benim de kolayıma geliyor kalkıp pışpışlamaktansa 😂

Aydınlatırım tabi 😂
Bizimki de biraz öyle gündüz falan asla memeyle uyumaz ama gece uyandığında emzirdiğim zaman çok rahat uykuya geçiyor benim de kolayıma geliyor kalkıp pışpışlamaktansa 😂
Yine bakış açımla oynuyosun bana rahat mı batıyo acaba cok mu sey istiyorum ki gece zırt pırt uyanmamasını isteyerek😁 ama sen eğitimi tamamlayınca kııızzzlar bebeğimi beşiğine koyuyorum kendi kendine küt diye uyuyor artık diye bişe yazarsanda kalpten giderim🤣

Aydınlatırım tabi 😂
Bnmkide gece gündüz memeyle dalıyor uykuya şimdi iyi mi kötü mü anlamadım 😂
Çünkü emzik kullanmıyor 😒

Kızlar bebegimde dil alti var hiç işlem yaptirmasam problem olurmu bi dahaki ay doktora soracam ama size de sorayım dedim

Kızlar bebegimde dil alti var hiç işlem yaptirmasam problem olurmu bi dahaki ay doktora soracam ama size de sorayım dedim
Dil altı dediğin dil bağı mı? Eğer öyleyse benim bir akrabamın oğlunda (8 yaşında) var, biraz konuşma problemi yaşıyor. Şöyle problem mesela küçük çocuklar s yerine ş der , r yerine l der ya, o şekilde bir sorunu var. Büyüdükçe kendiliğinden geçer mi bilmiyorum

Bu cocuk hep pattis kabak havuc fasulye mi yiyecek👀 yarin ne yemek yapicaksiniz gunun menulerini fisekleyin bebisler☄️

Valla ben korundum canım çok sağlam ama adetim 13 gündür gelmiyor beta verdim şükür hamile değilmişim ama psikolojisi bile cidden zor
Seni çok iyi anliyorum insan özellikle bebegini dusunuyo eğer hamile olursam nasil ona yeterim diye benimde 4 gün gecikmisti ama oldum çok şükür.sen de olursun test negatif çıkms dikkat ediyorsan olmaz zaten ben inanmiyorum çok iyi korunuyorduk ama hamile kaldım diyenlere demekki yanlış yöntemler kullanıyorlar

X