2021 Aralık Anneleri

Ventolin ve flixodite birde antibiyotik var.😔
Ben doktor ne dediyse o şekilde yapıyordum ama araştırırken okumuştum verilen ilaç 4 mlden az ise makine verimli vermiyormuş havayı. O zaman serumla sulandırın diyordu. Serumun bir zarari yok ekleyebilirsin. Yalnız doktora ben de çok güvenemedim başka bir yere daha göster bence 🙄

Arkadaşlar bebeğiniz ek gıdaya geçtiğinde kabızlık sorunu yaşadınız mı? Çözüm olarak ne yaptınız? Günde 3 çay kaşığı zeytinyağı da fayda etmiyor. Derin koyun kakası gibi küçük top yapıyor. Yapamadığında da çok ağlıyor. 🙁

Soğanlı sarımsaklı bulgurlu pazı yaptım, yaladı yuttu çok şükür. Tadım budur 😂
Ben yardırcam artık yaa valla bak dayanamıyom bilmem nelei kaşık maamsı bebek irmiği cart vurt seyapamıyom ya darlandım ha. 7 aya giriyoz ya gidem bebek makarnası alam ebebekten 🤪

Ben yardırcam artık yaa valla bak dayanamıyom bilmem nelei kaşık maamsı bebek irmiği cart vurt seyapamıyom ya darlandım ha. 7 aya giriyoz ya gidem bebek makarnası alam ebebekten 🤪
Bizimki sade şeyleri sevmedi, zorlamanın alemi yok. Ne severlerse o 🤗

Arkadaşlar bebeğiniz ek gıdaya geçtiğinde kabızlık sorunu yaşadınız mı? Çözüm olarak ne yaptınız? Günde 3 çay kaşığı zeytinyağı da fayda etmiyor. Derin koyun kakası gibi küçük top yapıyor. Yapamadığında da çok ağlıyor. 🙁
Kabız olmadı çok aşırı yedirmiyorum zaten sizde azar yedirin hareket yaptırın egzersiz falan işe yarar belki. Tekrar hamileymişsiniz ne güzel hayırlı olsun sağlıkla gelsin 😊

X