2021 Aralık Anneleri

Ayyyy Allahım sen kimseye yaşatma acıyı
Bizde havuza oğlan hep tek gitmek istiyor bu korkudan ne tek ne de beraber göndermiyorum
Allah korusun evlatlarımızı gözünün önünde de olunca zor etkisinden çıkılıyor

Benim de olduğu gibi duruyo. Bak benimkinin demiyorum benim çok bebek saçım var alnım yok.
Benim de kastan sonra saç başlıyor direk alın yok, ilkokuldayken herkes kakul kestirirdi çok heves ederdim annem zaten alnın kıllı iyice kapanır diye kestirmemisti çok üzülmüştüm kızım pek benzemiyor bana ona kakul kestircem az daha büyüsün

Bizimki de duruyor alın komple bıyıkları bile var hep dökülür dediler ama yok ilk oğlumda kıl tüy probleminiz yoktu 2 numaram bayağı pala remzi olma yolunda hadi bakalım
Benim oğlum da doğduğunda çok killiydi sirti omuzları kulakları falan acayip killiydi tüylü bamya diye seviyodum şimdi 7 yaşında hala killi gecen diyo ki anne bıyıklarım grilesmeye başlamış ben heralde 10 yaşında falan tras olucam

Demekki bizimkilerde gitmeyecek yaaa

Aynısını benim annem de demişti sonra ben bir hisimla banyoya gittim kendim kesmistim bi dönem kınalı yapincak gibi gezindim şimdi kizim istiyor kahkul kestirmeye goturcem tembihledim sıkı sıkı sakin kendin kesmek diye

Çok iyi yapıyorsun baksana ne kadar kalabalık olursa olsun kimsenin birbirinden haberi olmuyor
Böyle havuzların çocuklara ayak mesafesinde olması beni hep korkutmuştur zaten bundan sonra da havuzlu site tercih etmem sanırım
Allah kimseye yaşatmasın

yüzde hafif kızarıklık normal diye okumuştum ek gıdaya alışma aşamasında bizimkininde ağız çevresinde çıkıp yok oluyor

Sorum hayat memat meselesi çünkü yoğurt yapıyorum oturdum parmağı yakmıcak sıcaklığı bekliyorum fırında yoğurt yapanlar hani fırını ısıtıyoruz ya çalışır halde oluyor tam kavanozları koyarken mi kapatcaz yoksa önceden mi kapatcaz fırın ılıncak mı 100 derece miydi bide

Yoğurttan olabilir mi? İlk kez mi yoğurt verdin? Bizimde yoğurda alerjimiz var malesef, yüzümüz benek benek olmuştu

Yoğurdum olmadı 6 saat sonra baktım tutmamıştı bıraktım fırının içinde öyle 9 saattir fırında muhtemelen bozulmuştur dökeyim demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…