2021 Aralık Anneleri

On numara toraman oğlan maşallah bir yaş gibi boyu da.

Bnce hem gezmeli hem uyumalı
Bn hep yürüyordum bebe arabayı yürüyüş yaparken sürünce uyuyor

ah be canlar keşke yürüyüş yasak olmasa
arada bi deniz havası alıyorum bi de balkonda kahve keyfim oluyor. 1. trimester zaten yatarak geçti, şimdi en azından oturmaya izin var
siz peşiniz sıra gelen gebelere dua edin bol bol lütfen :d
biz şu bebeleri vakitlice kucağımıza bi alalım, sonra beni evde bağlasanız durmayacağım

Aynen doktor eşimle benim ve oğlumun kafasına bakti ucunuzun kafası da küçük genetiktir dedi takılmadı doğum baş ölçüsünü sordu normal her ay 1 cm büyümüş sorun yok dedi

Kanaman falan mı oluyor benimde hamileliğim zor geçmişti

Yaa bilmeden konuşması kolay tabi kusura bakma
Doğumdan sonra bebişinle gezersiniz inşallah bol bol

Kanaman falan mı oluyor benimde hamileliğim zor geçmişti
İlk trimester tamamen kanamalıydı.
Neyseki o kesildi ama kanama riski var hala.
Rahim şeklinden dolayı erken doğum riski var ve plasenta da aşağıda biraz.
O sebeple genel olarak hareketlere dikkat ediyordum bir de şiddetli kasılmalar başladı

Valla anne olma aşamaları bile çok zormuş rabbim bu günlerimizi mükafatlandırır inşallah

Yaa bilmeden konuşması kolay tabi kusura bakma
Doğumdan sonra bebişinle gezersiniz inşallah bol bol
Samimiyetin bana ulaşıyor ne kusuru hiç sorun yok İnanki
İnşallah hepinizi heyecanla okuyorum ilerisi için motivasyon sebebi oluyorsunuz

Bugün babababa güncellemesi geldi ve eşim yoğunbakimdaki babasının başında video atabildik anca
Çok geçmiş olsun. Allahım bir an önce şifa versin Merve
Maşallah Eylül’e tam gaz büyüyor yavrucum

Umarım tam vaktinde zamanında sağlıkla kucağına bebeğini alıp hastaneden birlikte çıkarsınız inşallah risk olunca vakit geçmek bilmiyor koltuk ve yatak insanın üstüne yapışıyor ama geçip gittiğinde bebeğini kucağına aldığında hepsine değer iş diyor insan.
Kadılmalar için magnezyum kullanıyo musun?

Ah en sevdiğim dua tipi tam teşekküllü detaylı dua Allah razı olsun inşallah rabbim tüm gebelere nasip etsin.
Magnezyum kullanıyorum günde 2-3 tane.
En son dün gece ekstra yarım litre kadar ayran içince biraz rahat uyuyabildim
Çare bol sıvı ve kalsiyum magnezyum

Biz bugün doktora gittik rotamızı olduk beslenmemize yeni şeyler eklendi daha doğrusu her şey alerjenler dışında her şeyi verebilirmişim, bebek salçası dedi o ne ola ki alan var mı marka önerir misiniz

Biz bugün doktora gittik rotamızı olduk beslenmemize yeni şeyler eklendi daha doğrusu her şey alerjenler dışında her şeyi verebilirmişim, bebek salçası dedi o ne ola ki alan var mı marka önerir misiniz

Bebişler için 1 yaşa kadar biber salçası kullanılıyor diye biliyorum. İnstagramdakilerin çoğu OG natural inkini veriyolar

Bebişler için 1 yaşa kadar biber salçası kullanılıyor diye biliyorum. İnstagramdakilerin çoğu OG natural inkini veriyolar
Og naturalden pirinç unu yulaf unu irmik vs aldım güzeldi Migros’ta tat marka organik biber salçası vardı içinde sadece biber var o olmaz mı acaba ,
Kıymayı tavuğu nasıl vercez bebelere kafamda deli sorular var B BitterCikilata helppp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…