2021 Aralık Anneleri

Yarın gidip bebeme ozel catal filan alcam ezmek için sebzeleri neyim yani hazirlama malzemeleri. Sence ne almalıyım.
Ben normal bizim çatalla eziyorum bebişim 😂
Cam rende sipariş etmiştim o da kırık geldi yenisini söylicem 🤣
Şu buharda pişirme zımbırtısından al
Aa bi de meyve filesi bence kesinlikle alınmalı
İçine meyveleri soğuk soğuk koyucaz hem onları yiyecekler hem de dişlerini kaşıyacaklar 😻
Gelmesini 4 gözle bekliyorum valla
Akşam öylesine bi kayısı uzattım kolumu yiyordu az kalsın 🤣

İçine meyveleri soğuk soğuk koyucaz hem onları yiyecekler hem de dişlerini kaşıyacaklar 😻
Pekiiii onun tenceresi ve ıvır zıvırı ayrı yıkanmayacak mı? Kendininkilerle yıkadığın çatalı mı kullanıyon?

Pekiiii onun tenceresi ve ıvır zıvırı ayrı yıkanmayacak mı? Kendininkilerle yıkadığın çatalı mı kullanıyon?

Gerçi tenine kimyasal değmesin diye aabuntozu kullanıyoz bana sarılıp t-shirtlü omuzunu yiyo 🤦🏻‍♀️
Kaşığını tabağını ayrı yıkıyorum da çatalı düşünmemiştim valla amaan o kadar da olur canım dediğin gibi yakında yerleri yalamaya başlayacaklar 😂😂

Meyve filesi iyi hoş bayılıyolar ama içindeki azalınca geri kaçıyo bu defa gelmiyo diye ağlamaya başlıyor oğluşum😂 elinden alıp aşağı indiriyoruz meyveyi bu defa verin çabuk diye ağlıyor 😂

Meyve filesi iyi hoş bayılıyolar ama içindeki azalınca geri kaçıyo bu defa gelmiyo diye ağlamaya başlıyor oğluşum😂 elinden alıp aşağı indiriyoruz meyveyi bu defa verin çabuk diye ağlıyor 😂
Hahahah anam bunlar ağlamaya yer arıyor bu çocuk niye hiç ağlamıyor diye düşündüğüm günlere bakıyorum gözlerim dolu dolu 😂😂😂

Son 10 gün :rolleyes:

Kakalar nasıl kakalar nasıl kokuyo? :KK70:
Sana bir şey diyim mii bizde sıfır koku var. Ama bir kabııız anlatamam sana. Geçen gün altını alıyordum kaka yapmış ama nasıl katı neyse bezi katladım bir şey düştü örtüye bir baktım kakası 😂 beze bulaşmıyor bile tertemiz kalır bez 😂

Sana bir şey diyim mii bizde sıfır koku var. Ama bir kabııız anlatamam sana. Geçen gün altını alıyordum kaka yapmış ama nasıl katı neyse bezi katladım bir şey düştü örtüye bir baktım kakası 😂 beze bulaşmıyor bile tertemiz kalır bez 😂
Ay hic güleceğim yoktu. Neler yiyo simdi irmik mirmik olaylarına girdinjz mi

Hem disine deiyi gelir o file olanlara dişi çıkınca takılır acır bence ama daha çok tat alır diye bi sorayım dedim.
Evet tat alma konusunda haklısın olabilir ama diş kaşımaya cidden çok iyi geliyor. Diş kaşıyıcıyı bile öyle güzel kavrayamıyor bunu çok güzel kavrayıp sokuyo ağzına epey sevdi

X