2021 Aralık Anneleri

Molfixin hangisini kullanıyodun peki cok pahalı o da ya sızdırması delirtici gerçekten.
F3AFE8EC-CB33-40F2-A4C8-21531EF9082F.jpeg Şunları kullanıyordum şimdi elimde kalanları letgoya koydum her sabah saydırıyorum içimden valla hiç parasını haketmiyor

Tam 5 ayımız dolunca doktor listemizi verecek yoğurtla başlayacağız ilk yoğurdunu doktoru yedirecek 😂 bi 10 gün daha beklemedeyim,

molfix sızdırma yapmadı mı sizde yan ya da yüz üstü yatıyor bizim bebe , yan yattığı zaman bütün çiş yanlardan çıkıyor yatağı ıslanıyor , bende gece hiç değişmiyorum , farketmesem üşütecek çocuk
Yok yapmadı. Büyük kızımda da neredeyse hep molfix kullanırdım sızma olmazdı. Benimkiler hep sırtüstü yatıyor ama belki yatış pozisyonuyla alakalıdır.

Eki Görüntüle 3059873 Şunları kullanıyordum şimdi elimde kalanları letgoya koydum her sabah saydırıyorum içimden valla hiç parasını haketmiyor
Biraz bol mu geliyor acaba, biz hala 3 numara kullanıyoruz. 4 numara da alıp denemiştim ama çok bol durmuştu. Bir de sleepy dene istersen. Sleepy kalıpları dar diyen oldu ama molfixe göre daha geniş gibi geldi bana.

merve merve goon premium olanı mı alıyorsun kaç numara
Biraz bol mu geliyor acaba, biz hala 3 numara kullanıyoruz. 4 numara da alıp denemiştim ama çok bol durmuştu. Bir de sleepy dene istersen. Sleepy kalıpları dar diyen oldu ama molfixe göre daha geniş gibi geldi bana.
3 sızdırdığı ve bacaklarını sıktığı için 4e geçtim kızım 7kilo bence ben bu işi çözemedim 😂

merve merve goon premium olanı mı alıyorsun kaç numara

3 sızdırdığı ve bacaklarını sıktığı için 4e geçtim kızım 7kilo bence ben bu işi çözemedim 😂
Biz daha yeni 7 kiloya yaklaşıyoruz. Tahminen 1 ay sonra bizde 4 numaraya başlarız. Bir de sırt üstü yatır istersen öyle rahat edemiyor mu?

Geçen eczaneye girdim kulak deliyormusunuz diye 7-8 aylık deldiririm diye düşünüyordum ki demez mi bana 5 yaşında deliyoruz 😂😂😂😂
Ben kızımın kulağını ilk 4 yasinda deldirdim bütün kurallara uymama ve altın küpe takmamiza rağmen kulakları yara oldu kremle hicbiseyle geciremedim küpeleri çıkardım delik kapandı.Gecen sene kızım heves etti eczaneye gittik deldirdik bu sefer gümüş küpe taktik zonuc gene hüsran gecmeyen yara oldu.Simdi küpe yok delikler kapandı 😔

Arkadaşlar nidicard yada nidilat kullandıktan sonra burnunun içi şişen oldumu nefes almakta zorlanıyorum

Herkese merhabalar, sayfalar birikmiş epeydir giremiyorum. Şöyle bi göz attım tüm anne ve bebisler iyidir inşallah.
Hiç büyümemiş bu, küçücük duruyor, hiç bakamamissin, kucağa alışmış bu, resimlerde kocaman gibiydi küçücükmüs söylemleriyle dolu, bebeğimin alakasız alakasız kişilere benzetildigi, kucaktan kucağa gezdiği, sapir supur öpüldügü, musade etmeyince gelin çocuğu kıskanıyor dedikodularının yapıldığı, yabancilari yadırgayip ağlayınca açıkça yada üstü kapalıca yabani denildiği bir bayram daha geride kaldı.
Bu yüzden Az insan çok huzur 💆🏻‍♀️
Sadece fotoğraflarda daha tombul duruyor kısmının söylenmesinde sorun görmem ama diğer şeyleri söyleyebiliyorlar mı cidden. Ve öpmek kucaktan kucağa gezmek vs istemediğiniz şeylere müsaade etmeseydiniz keşke ne derlerse desinler uzaktan sevsinler. Babama anneme bile vermiyorum ben dışardan geldikten sonra elini yıkatmadan.

Biz dün kınaya bugün düğüne gittik. Gürültüde gaayet de uyudu kısa da olsa ay bu bebekler nasıl uyuyo diye şaştığım bebekler gibi. 🥲 Sanki önceki gün poşete değdi elim diye uyanan kendisi değilmiş gibi 🤪
Bizimde haziranda düğün kına var ve napcağımı bilmiyorum 9 da uyuyor çocuk düğünde 9 da başlıcak anca gitmesem olmaz gitsem nasıl olur bilmiyorum 😬

hangi bezlerden memnunsunuz ? Molfix kullanıyorum her gece sızdırıyor dolu olmamasına rağmen yanlardan taşıp çocuğun üstünü başını ıslatıyor.
Canbebe en başından beri kullanıyorum bezin altta kalan bolluğunu zıbını kapatırken yukarıya toplayarak kapatıyorum taşmıyor çoook işemediyse. Bi ara premium care kullandım bel kısmı cok sert sevmedim geri buna döndüm.

Bizimde haziranda düğün kına var ve napcağımı bilmiyorum 9 da uyuyor çocuk düğünde 9 da başlıcak anca gitmesem olmaz gitsem nasıl olur bilmiyorum 😬
Oluyo oluyo cokzel oluyo🤣 ya dün biraz erken gittik etrafı izledi ortama alıştı sonra emzirdim biraz uyudu. O ara oynadım anamın kucağına bırakıp sonra biraz kalktı foto çekindik etrafı izledi. Tekrar uyku gelmesine eve geldik 22 gibi.

Ama dün uyku biraz erken geldi dokuza doğru gittik geç kaldık düğüne de. Eve 5 10 dk arabayla anam ne ağladı arabadan inene kadar. Taksiyle geçtik meme de veremedim. Neyse düğüne indim her yer de çok kalabalıktı. Abimleri gördüm kuzenler dedim bana tenha bulun. Arabaya geç dediler. Geçtim arabada emzirdim baya ama nasıl uykusu var. Ben de konuşuyorum kızım biz düğüne geldik günaydııın filan 🤣🤣 bi kaç denemeyle memeyi bırakmak istemedi. Uyumak istedi. Neyse bi aralık kaldırdım girdik tekrar. Sonraa o etrafa şaşkın bakarken az oynadım 🤣 Sonra da artık iyice uykusu geldi oturdum arkaya orttüm battaniye emzirdim uzunca bırakmadı bu sefer anneme bırakıp kaçamadım. 🤣 hava da soğuktu biraz da düğünü emzirerek izledim geldik 1 saat civarı durmuşuzdur.

Tşk 🌹 :rolleyes:

Oluyo oluyo cokzel oluyo🤣 ya dün biraz erken gittik etrafı izledi ortama alıştı sonra emzirdim biraz uyudu. O ara oynadım anamın kucağına bırakıp sonra biraz kalktı foto çekindik etrafı izledi. Tekrar uyku gelmesine eve geldik 22 gibi.

Ama dün uyku biraz erken geldi dokuza doğru gittik geç kaldık düğüne de. Eve 5 10 dk arabayla anam ne ağladı arabadan inene kadar. Taksiyle geçtik meme de veremedim. Neyse düğüne indim her yer de çok kalabalıktı. Abimleri gördüm kuzenler dedim bana tenha bulun. Arabaya geç dediler. Geçtim arabada emzirdim baya ama nasıl uykusu var. Ben de konuşuyorum kızım biz düğüne geldik günaydııın filan 🤣🤣 bi kaç denemeyle memeyi bırakmak istemedi. Uyumak istedi. Neyse bi aralık kaldırdım girdik tekrar. Sonraa o etrafa şaşkın bakarken az oynadım 🤣 Sonra da artık iyice uykusu geldi oturdum arkaya orttüm battaniye emzirdim uzunca bırakmadı bu sefer anneme bırakıp kaçamadım. 🤣 hava da soğuktu biraz da düğünü emzirerek izledim geldik 1 saat civarı durmuşuzdur.

Bu da böyle bi anımdı :KK70:

Canbebe en başından beri kullanıyorum bezin altta kalan bolluğunu zıbını kapatırken yukarıya toplayarak kapatıyorum taşmıyor çoook işemediyse. Bi ara premium care kullandım bel kısmı cok sert sevmedim geri buna döndüm.
Ayy bende can bebe kullanıyorum gayet de memnunum valla

Ben kızımın kulağını ilk 4 yasinda deldirdim bütün kurallara uymama ve altın küpe takmamiza rağmen kulakları yara oldu kremle hicbiseyle geciremedim küpeleri çıkardım delik kapandı.Gecen sene kızım heves etti eczaneye gittik deldirdik bu sefer gümüş küpe taktik zonuc gene hüsran gecmeyen yara oldu.Simdi küpe yok delikler kapandı 😔
Halbuki altın hiç bişey yapmıyor kuzum ne hevesle de deldirmiştir
Bn kendimde hayatta bujiteri ürünü takamıyorım anında yara oluyor altıjnbişey yapmıyor

🤣🤣 Allahım darısı başıma amin. 23 nisandan pek hoşlanmadı seslerden düğünüde görücez yaşayarak😁

X