2021 Aralık Anneleri

Kız eveeett Eki Görüntüle 3053046

Alamadık tabi büyuk geldi gözlük. Ay az mızırdaninca babası aldı sarıldı uyudu bu kucakta ay çok mutluyum. Dolmusa bindik indik yuruduk uyanmadi eve geldik dus aldim oyle uyandi ay cpk mutluyum cpk sukur.
Maşallah 🧿 büyüdükçe uykuları düzene giriyor sanırım.. 40ı çıkmamıştı daha sabaha kadar beşik salladığımızı bilirim annemle dönüşümlü ey gidi günler 🤣🤣

Sizin araba var heralde ana kucağı götürdüğünüze göre😀😀 bizim araba yok maalesef bebişim kucağı aslında seviyor ama bir kaç kere gündüz gezmesine gittik arkadaşıma oturmaya orda pek mutlu gözükmüyordu gezdiği kucaklarda😀
O zaman sıkıntı tabi, çocuk seni rahat ettirmez sende misafirlikten bir şey anlayamazsın.

Kızlar sizin bebeler de telefonda onu video çekeceğinizi anlıyor mu bir hareket yapıyor mesela ikinciyi çekeceğim biliyor ya çocuk telefona bakıyor ve kımıldamıyor aynı hareketi yapmıyor🤣🤣🤣
Doğru düzgün videosu yok çocuğun aynısı sen anlıyorsun telefondan 🤣 ne güzel azarlıyor gülüyor çekeyim diyorum direk gözü telefona dikiyor.Kizima diyorum farkettirmeden sen çek çocuğun elinde telf nasil görüyorsun görüp dikiyor gözünü.Hayir bi tiktokcular 24 saat ellerinde telefonla mı geziyor acaba çocukları çekmek için 🤣

Doğru düzgün videosu yok çocuğun aynısı sen anlıyorsun telefondan 🤣 ne güzel azarlıyor gülüyor çekeyim diyorum direk gözü telefona dikiyor.Kizima diyorum farkettirmeden sen çek çocuğun elinde telf nasil görüyorsun görüp dikiyor gözünü.Hayir bi tiktokcular 24 saat ellerinde telefonla mı geziyor acaba çocukları çekmek için 🤣
Olabilir boyunlarına takıp kamerayı çekiyır sanırım 🤣🤣

23 Nisan için kıyafet aldınız mı bebişlere kızlarrr😍😍 ben geçen ay almıştım yeni yıkadım biraz kırışık😀😀 akşama ütülerim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    103,2 KB · Görüntüleme: 43
Lazım olan alsın kızlar 🌹

Eklentiler

• Screenshot_2022-04-22-11-57-35-688_com.lcwaikiki.android.jpg
    Screenshot_2022-04-22-11-57-35-688_com.lcwaikiki.android.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 46
Ben yine karabatak 😂😂
Sorumu sorup kaçayım

Demir ilacı ne kullanıyorsunuz devletin verdiğini mi kendiniz özel mi aldınız? 👀

Ben yine karabatak 😂😂
Sorumu sorup kaçayım

Demir ilacı ne kullanıyorsunuz devletin verdiğini mi kendiniz özel mi aldınız? 👀
Devletteki dpktora dedim ki ssaglik ocagininkini istemiyoz iyisinden yazın bestiron onerdi O kabizlik yapabilir ben kullanmistim coxuguma dedi 🤣🤣

X