2021 Aralık Anneleri

Ben hep tek meme emziriyorum canim ve memelerim hep yumuşak ama doyuyor çocuğum çok erken terbiyelendi benim göğüslerim başlarda çok az öyle patlayacak gibi oldu seninki de terbiyelenmistir hem bebeğin ihtiyaci kadar süt ürer ,tekrar fazla içmeye başlayınca Allah in izniyle çoğalır dert etme

Biz bugün aşı olduk perişanız

İnşallah öyledir ya ama bi tanesinde bariz bi yumuşaklık var diğerine göre bakalım
Bir de kasıklarım ağrıyor dünden beri belki de adet olacağım gerçek bir bağlantısı var mı bilmem ama

İnşallah öyledir ya ama bi tanesinde bariz bi yumuşaklık var diğerine göre bakalım
Bir de kasıklarım ağrıyor dünden beri belki de adet olacağım gerçek bir bağlantısı var mı bilmem ama
Bi çok kez yazdım ama
Az emince adet olurmuş anne dr dedi ve bn bu ay olmadım geçen ay oldum
Geçicidir ataktır ya

Son düzenleme:
Kizlar sallamak disinda bebisinizi nasil uyutuyorsunuz ya ben yontem bulamiyorum ya uyku arkadasi falan ise yariyor mu aglayacam artik tukendim
Benim emerek uyuyo. sadece gündüzleri emzirip uyuyunca ayağıma alıyorum yanina yatmıyorum. Uyanasi varsa hafif salıntılarla piş piş yapıyorum. Zaten uykusu varda uyuyor yoksa kendimi de onu da yormuyorum. Uyutmaya calışmak çok zahmetli ve benimki bu sekilde alıstı. Ağlsr durmaz yani sallanırken.

Belki de ondan az emiyor seninki bir kere bana da öyle oldu az emdi tam adet olamasamda birazcik oldu geçti, sonra düzeldi emmesi

Benimki de genel olarak emerek uyuyor ayakta sallama falan bilmiyor uyku zamanlarına denk getirmeye çalışıyorum yoksa nasıl uyutacagimi şaşırıyorum buna bir çözüm bulmam lazım

Bu bes gundur bittim artik ya oglen bi uyudu 40 dakika kadar 1de uyandi 9a kadar uyumadi ya ve gozleri kucucuk kaldi uykusuzluktan ama dalamiyor bebegim en son arabayla gezdirelim dedim lojmani cikmadan uyudu getirdim yatirdim bende bittim uyku arkadasi kullanan var mi acaba ya biraz pahali ama ise yariyorsa alayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…