2021 Aralık Anneleri

Balerin olcak bu kız çok esnek benimki o aşamaya geçemedi hala tüm elleri ağzında
Bu var ya 3 gündür olan bi sey 3 gün once daha ayagini yakalayamıyodu tepiniyo ya tutamıyodu. Dun yakalamaya basladı götürmeye çalışiyodu ama kurtuluyodu elinden. Çok hızlı gelisiyolar ya delircem. Hele günden güne hızla tutuşun kuvvetlenmesi 4 5 gündür emerken yüzümle oynuyo arada

Evet ya 4 güne kadar asla yatmaktan hoşlanmıyordu dönme çabası yoktu çalıştırmamıştım da bir gün baktım dönmüş sürpriz yumurta gibiler şimdide kalkmaya çalışıyo

Benimki emerken önce güzel güzel okşamayla başlıyor sonra tokatlıyor resmen yüzümü sağa sola itiyor
Ama emerken göz göze gelme anıı

Benimki emerken önce güzel güzel okşamayla başlıyor sonra tokatlıyor resmen yüzümü sağa sola itiyor
Ama emerken göz göze gelme anıı
Biz bielikte yatıyoruz ya benim meme emzok gibi cıkmıyodu ağızdan simdi acıkınca emiyo uykuya dslmak için emiyo gece 2 3 kez bana uyku arasında baktı yanındayım uyumaya devam etti.

Kac kilo peki limon? Acaba kilo aldıkca mı gucleniyolar?
Sadece kilo ile olduğunu sanmıyorum. Benim kızla birlikte tartilinca 5700 civarı geliyor. 6 kilo bile yoktur . Ama çırpı gibi hareketli bayağı. Hayat yordu kızımı şimdiden

Benimkide uzatırsan almaya çalışıyor önüne koyunca uzanmıyor
Ben bugün yere uzattım oyuncak da yanındaydı uzanayim derken döndü bı taşla iki kuş oldu

40+0 da doğdu ama dönmüyor anacim ya
Kac kilo peki limon? Acaba kilo aldıkca mı gucleniyolar?
8400 kg yuz gayet gücü var ayagiyla bir vurmada oyun halısının piyanosunu deviriyor, ama dönmek gibi bir çabası yok işi gücü kucakta gezmek evi dolaşmak

40+0 da doğdu ama dönmüyor anacim ya

8400 kg yuz gayet gücü var ayagiyla bir vurmada oyun halısının piyanosunu deviriyor, ama dönmek gibi bir çabası yok işi gücü kucakta gezmek evi dolaşmak
Olur olur aramızda 20 gün var bmm ki cuma günü döndü yere bırak bol bol
Oyun halısında dönmedi bnmki yere şeridin yorganda döndü

Kızlar ya bu çocuğun iştahsızlığı benim sütümü azalttı galiba
Eskisi gibi hızlı dolmuyor göğüslerim iki gündür
Geceleri az emdiğinde patlasa da sağım yapmıyordum hata yaptım sanırım bu da süt üretimini azalttı
Aslında gün içinde kendi isteğiyle memeden ayrılıyordu ama akşam zor emzirdim çok huysuzlandı

Ama yumuşak olması süt yok değilmiş sağımdan değil meme reddi oldu mı damlayı al kullan
Uykuya dalarken ve uyanır uyanmaz emzir bn onda çare buldum

Belki de sisko olmadigi icin daha enerjiktir vucudu merve
Benim eskiden silikonlu gibi sertlesen goguslerim artik asla sertlesmiyor ama sagimda cikan sut miktari ayni uzme kendini, memeler terbiyelendi kesin artik

Ama yumuşak olması süt yok değilmiş sağımdan değil meme reddi oldu mı damlayı al kullan
Uykuya dalarken ve uyanır uyanmaz emzir bn onda çare buldum
Meme reddi de değil aslında önce çok iştahlı saldırıyor tek memeyi emiyor 2.de mücadele veriyoruz
3 saat de bekliyorum acıksın diye tek taraflı doyması mümkün değil bence işte iştahsızlıktan heralde
Yarın aşısı var orda tartarız bakalım kiloya nasıl yansımış
Damlayı yarın alayım korktum valla bi anda gidecek diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…