2021 Aralık Anneleri

Ay benimki hala donmuyor😂
Sadece tummy timedayken sirt ustune cevirdi kendini hi kere o kadar😂
Kaç haftalik doğmuştu?Onun etkisi varmış benim ki 37+0 da doğdu ben bacağını çekersem dönüyor cekistirnezsem kendisi yan bile dönmüyor 🤣Ana benimki hafif eğimli yerlerden kalkıyor bugün 2 kere ana kucağında kalkıp oturdu bide 2 haftadir filan oyuncaklarını elimden uzanıp alıyor 🥰

Lütfen kıskanmayın at kuyruğumuzu :süslü:

Eklentiler

• 9F4875E1-BD3E-43AD-A250-5D8F20D469E2.jpeg
    9F4875E1-BD3E-43AD-A250-5D8F20D469E2.jpeg
    94,3 KB · Görüntüleme: 62
Kaç haftalik doğmuştu?Onun etkisi varmış benim ki 37+0 da doğdu ben bacağını çekersem dönüyor cekistirnezsem kendisi yan bile dönmüyor 🤣Ana benimki hafif eğimli yerlerden kalkıyor bugün 2 kere ana kucağında kalkıp oturdu bide 2 haftadir filan oyuncaklarını elimden uzanıp alıyor 🥰
Kalkip oturuyor mu😱
Masallah
Bizimki 36+2 de dogdu ondan mi acaba gercekten🥶

Kalkip oturuyor mu😱
Masallah
Bizimki 36+2 de dogdu ondan mi acaba gercekten🥶
Evet bizimkiler atak haftasına da geç giriyor mesela,ben 5 aylık gibi kendiliğinden dönmesini bekliyorum.Ana kucagi eğimli haldeyken yatar ve oturma pozisyonu arasında iken sabah 2 kere kalkıp oturdu yanında olmasam öne ağırlık verip yuvarlanacak 🥺

Evet bizimkiler atak haftasına da geç giriyor mesela,ben 5 aylık gibi kendiliğinden dönmesini bekliyorum.Ana kucagi eğimli haldeyken yatar ve oturma pozisyonu arasında iken sabah 2 kere kalkıp oturdu yanında olmasam öne ağırlık verip yuvarlanacak 🥺
Kemeri bağlamak lazım Allah korusun

Benim kız 37+2 de doğdu ama döndü bugün. Sadece doğum haftası etkili değil demek galiba ☺️ benim kız da üç gündür uzanıyo artık nesnelere

X