2021 Aralık Anneleri

Benim oğlan sabah aşı oldu kızlar, şimdi de son bir kaç saattir huysuz, sürekli emiyor. Emerken uyukluyor çıkardığım an uyanıyor. Aşı olduğu için mi huysuz, uykusuz kaldığı için mi yoksa o meşhur atak haftası için mi? Hangisini seçip beğenip kabul edeyim 😁
Aşıyı seç, en fazla iki gün sürer.. ama atak 🙄🙄😂

Kızlar ya 2-3 gündür havalar ısındığı için geziyoruz dün arkadaşıma kahvaltıya gittik, bugün Restoranta kahvaltıya önceki gün babasının iş yerine haliyle oğlumla birebir vakit geçiremedim pek o yüzden suçlu gibi hissediyorum kendimi sanki uyanık kaldığı her sn oyun şarkı vs yapmamalıymışım gibi hissediyorum çocugum kendi kendine yarım saat boş kalsa ilgisiz anneymişim gibi hissediyorumm karışık duygular içindeyim😢

Ay benimki artık iki memeden çıkan sütm neredeyse hepsini içiyor. Ben 160 cc veryordum baktım 220 var vereyim bakayım ne kadarını içecek dedim hepsini içti maşallah🥶 içebiliyorken ben de veriyorum ve stok yapmıyorum böylelikle🥳 ama artarsa banyo suyu yapayım 🙄nasıl yapıcam👀

Kızlar resmennnn yürüme arkadaşı köpekçiği 370 tl ye aldım kendimle gurur duyuyorum😂 sanırım az stok açmışlar hemen bitmiş tekrar 1000 liraya çekmişler fiyatı😡
Güle güle kullansın paşa 🤩

Benm kızım 6.hastalık diye bi hastalık olmuş hiç başına gelen var mı
Geçmiş olsun nerden kaptı ki bulaşıcı hastalık o malesef kızım geçirmişti iki yaşındayken muhtemelen Parktan kapmisti bu göçmenlerden sonra cikmis 5. 6. Hastalik vs inşallah hafif atlatir ilacı da yok sadece ateşi kontrolde tutuyorsun

Geçmiş olsun nerden kaptı ki bulaşıcı hastalık o malesef kızım geçirmişti iki yaşındayken muhtemelen Parktan kapmisti bu göçmenlerden sonra cikmis 5. 6. Hastalik vs inşallah hafif atlatir ilacı da yok sadece ateşi kontrolde tutuyorsun
Hafta sonu ailemin yanına gttim çocuklar da bişey yoktu ama hastaneye gttm hem ıspartya hem antalyaya ordan mı oldu ne oldu anlamdm dün bi anda ateşi çıktı. Şurup içmiyor fitil verdi ondan korkyrum çok çaresiz hşssedyrum kendmi

Kızlar oğlumun poposunda sivilce gibi kızarıklıklar var, dünden beri her bez açışta hamazinc, hametan, naturalive pişik kremi dönüşümlü sürüyorum ama hiç iyilesme yok. Ne olabilir ki bu? Mantar mi acaba?

Kızlar oğlumun poposunda sivilce gibi kızarıklıklar var, dünden beri her bez açışta hamazinc, hametan, naturalive pişik kremi dönüşümlü sürüyorum ama hiç iyilesme yok. Ne olabilir ki bu? Mantar mi acaba?
Travazol varsa sür istersen

Benm kızım 6.hastalık diye bi hastalık olmuş hiç başına gelen var mı
Daha gecen bi arkadasim bahsetmisti ordan hatirladim simdi siz yazinca hatta konusmayi paylasayim boyle soylemis

Eklentiler

• Screenshot_20220401-221837_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20220401-221837_WhatsApp.jpg
    108,9 KB · Görüntüleme: 73
Hafta sonu ailemin yanına gttim çocuklar da bişey yoktu ama hastaneye gttm hem ıspartya hem antalyaya ordan mı oldu ne oldu anlamdm dün bi anda ateşi çıktı. Şurup içmiyor fitil verdi ondan korkyrum çok çaresiz hşssedyrum kendmi
Bulaşıcı işte nerden geldiği de belli olmuyor yazık bebeklere 🙁 birde el ayak ağız hastalığı var o da aynı belirtileri veriyor

Mantardir belki travozol veya trosyd sur varsa hemen geçirir

X