2021 Aralık Anneleri

Moruk kilo alıyolar al alacaksan bir an önce 😬😬 Ama sling sevmediyseeeew 🤐🤐 Neyse insallah sever. Dolaptan al sen de milyor dolarlar verme. 😠
Bebek arabası sevmiyo mu öyle çıkın yürüyün
Dolaptan alcam ya yurtdışından getirip daha uyguna satanlar var 3500 TL vercek kadar da şey değiliz 🤣🤣
Arabada duruyor da ben sokaklarda yürümeyi sevmiyorum bahçede yürüyeceğiim hamilelik günlerimdeki gibi 🥺
Kız nasıl taşıcan 10dk kucakta Zor taşıyom 😂
merve merve sende 1-2 ay sonra zor taşırsın 😢
Bn de bebemi arabada gezdiriyorum 🤣maşallah çok seviiii 😍
Bu baya rahat ettiriyormuş ya omuz ve bel destekli konforlu diyorlar bakıyorum 3 kilo kadınlar koca bebeleri taşıyabiliyor ben de taşırım bence en azından 40 45 dk idare etsek yeter 🤣

Evde gezdirin boşa demiyordum
Yazın sever sever oyuncak bişiler tak belki hoşuna gider
Yavrum ben zaten evde foto atıp duruyorum hep arabada 🤷🏻‍♀️ daha dün bile attım. Sevmiyo o yaslanır pozisyonu kalkıp oturmaya çalışıyo dışarda da aynı. Kendini sıka sıka çelik gibi karın kasları olacak 🤦🏻‍♀️ dışarda 35 40 dk gezdik benimki armadillo gibi toplanıyo 🤦🏻‍♀️

Dolaptan alcam ya yurtdışından getirip daha uyguna satanlar var 3500 TL vercek kadar da şey değiliz 🤣🤣
Arabada duruyor da ben sokaklarda yürümeyi sevmiyorum bahçede yürüyeceğiim hamilelik günlerimdeki gibi 🥺

Bu baya rahat ettiriyormuş ya omuz ve bel destekli konforlu diyorlar bakıyorum 3 kilo kadınlar koca bebeleri taşıyabiliyor ben de taşırım bence en azından 40 45 dk idare etsek yeter 🤣
Sokakta gezmek sevilmez mi beee

Kız öyle deme o kaldırım taşlarında yürürken Tıngır mıngır sallanıyor bnm kız öyle çok seviyor uyuyor garibim 🤣
Beşik modu oluyor 🤣🤣🤣

Gündüzleri uyuyor guzel okey çok şükür 15.00 16.00 saatlerinden sonra cok uykusu var üçbinbeşyüzkez uyumayı deniyoz uyuyamıyoz. Tam dalıyo derken kalkıyo. 🤦🏻‍♀️ Yazık çocuma ya.

Kizlar ben okudugum kitaptan not cikarmistim kendime kolay olsun diye yaptirirken sizinlede paylasayim bilinen seyler ama akla gelmiyor o an belki isinize yarar 🤗

Eklentiler

• IMG-20220327-WA0028.jpg
    IMG-20220327-WA0028.jpg
    81,4 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG-20220327-WA0027.jpg
    IMG-20220327-WA0027.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG-20220327-WA0026.jpg
    IMG-20220327-WA0026.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 61
X